Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban lenézik a fizikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban lenézik a fizikai munkás férfiakat a nők?

Figyelt kérdés

Már néhány helyen hallottam erről a dologról. Egy kicsit megrémít ez, mert én is melós vagyok, nincsenek diplomáim(még).


18/F


2018. aug. 7. 15:36
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
39%

10.: igen, ezt mondom, nek képesek elfogadni.

Es nem a fizetés érdekel, biztos van rengeteg fizikai munkás,aki többet keres, mint egy diplomás. De inkább leszek egyedül, vagy együtt egy olyan emberrel, aki szellemi partner,akinek nincsen velem szemben komplexusa és akivel tudok beszélgetni.

2018. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
75%
diplomás nő vagyok, nem nézem le a fizikai munkásokat. de társnak csak diplomást kerestem.
2018. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
32%
Csak a primitív,paraszt nőszemélyek nézik le őket.Én is melós vagyok,de soha nem volt probléma a nőkkel.
2018. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
70%

Én nem nézem le őket. Szükség van rájuk.

A leendő szakmámat is 2 kézzel fogom végezni,ami tetszik.

Lány vagyok,de aki miatt lenéz az kinyalhatja a fenekem hasmenés után.:D

2018. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
39%
Csak itt magyarországon.
2018. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
70%
Egy dolog érdekelne: miért kesereg annyira sok nem diplomas férfi a diplomas nők után, miért fáj nekik annyira, ha egy ilyen nő magához hasonló párt keres? Nekem ez eléggé azt mutatja, hogy ezek a férfiak elvárják, hogy őket így szeressék, de azért nekik is a diplomás csaj kell, vagy legalábbis utánuk vágyakoznak, aztán beérik a kasszás Erzsivel.
2018. aug. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
71%

Természetesen. Az irodák általában a munkaterület felett találhatók.

32/f

2018. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
89%
Nekem villanyszerelő férjem van. Nagyon szereti csinálni, neki az a lételeme, hogy halott elektromos tárgyakat életre kelt. Azzal a sztereotípiával meg ideje leszámolni, hogy a kétkezi melós rosszul keres. Aki jó szakember, ért a munkájához, és még szorgalmas is, az bizony nem szűkölködik.
2018. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
75%
Nem nézem le a fizikai munkásokat, mert szükség van rájuk. Az már más lapra tartozik, hogy összejönnék-e fizikai munkással.
2018. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
68%
Nem nezem le oket, de parnak nem. Nincs is a kozelebbi ismeroseim kozott fizikai munkas.
2018. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!