Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mindne rendben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mindne rendben van velem? 22L

Figyelt kérdés
Elég introvertált vagyok, és csak olyannal feküdnék le, akit nagyon szeretek és teljes mértékben képes vagyok megbízni benne. Ha 30 éves koromig nem találok ilyet, akkor 30 éves koromig szűz leszek. Nem különösebben izgat. Addig ott van a kezem. Persze a családom hülyének néz, mert nekik nem fontos, hogy olyan emberrel legyenek együtt, akik hozzájuk illenek, csak vannak valakivel, hogy ne legyenek egyedül. Hát ez nem én vagyok. De nagyon nem!
2018. dec. 24. 12:43
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

Felesleges általánosítani. Igen a sztereotípia, a média, az emberek ezt nyomják folyton a szexualitást, de én úgy gondolom hogy egy normális értékkel rendelkező embernek a szexualitás fogalma nem merül ki a kuki-nuni fogalomnál.

Én véleményem szerint a szex az a "lélek stimulálása" összehangolódás,bizalom kapcsolata. A szeretkezés jóval többet tud nyújtani nem csak fizikálisan hanem lelkileg is. Sokkal több annál ha szerelemből,érzelmekből teszi ezt az ember. Én sem feküdnék le senkivel se akivel nem érzem azt vagy nem vagyunk összeillendőek. Van akinek megy van akinek nem. Ez így van ezt el kell fogadni. Nem vagyunk egyformák, nem gondolkodunk egyformán. Attól hogy csak azzal feküdsz le akit szeretsz, attól még nem vagyok introvertált. Normális értékekkel rendelkezel és senki nem ér annyit hogy a te saját békéd/komfortérzeted feláldozd akárki véleménye miatt. Ez nem önzöség ezt csak pusztán lelki béke.

2018. dec. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
Magadnak akarj meg felelni ne masnak!
2018. dec. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

Aranyos, rendes lány vagy remélem sikerül minden amit kitűztél:)

Minden jót a továbbiakban:)

2018. dec. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!