Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mindne rendben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mindne rendben van velem? 22L

Figyelt kérdés
Elég introvertált vagyok, és csak olyannal feküdnék le, akit nagyon szeretek és teljes mértékben képes vagyok megbízni benne. Ha 30 éves koromig nem találok ilyet, akkor 30 éves koromig szűz leszek. Nem különösebben izgat. Addig ott van a kezem. Persze a családom hülyének néz, mert nekik nem fontos, hogy olyan emberrel legyenek együtt, akik hozzájuk illenek, csak vannak valakivel, hogy ne legyenek egyedül. Hát ez nem én vagyok. De nagyon nem!
2018. dec. 24. 12:43
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
88%

Szóval. Én szintén 22 éves vagyok, férfi, s habár már nem vagyok szűz, nagyon hasonló cipőben járok. Tinikoromban még én is az a nagy reménytelenül szerelmes voltam, lett barátnőm, de már előtte is szexeltem valakivel. Aztán a kapcsolatom csúfos véget ért, után úgy éreztem, hogy dühből akarok megfektetni lányokat. Szerencsére valami miatt sosem jött össze, volt olyan, hogy konkrétan hazaküldtem az éj közepében egy meztelen csajt az ágyamból, mert egyszerűen undorítónak éreztem ezt az egészet. Mármint, hogy nem akartam vele lefeküdni, csak mérges voltam. Nem voltam rá büszke és sajnáltam is a lányt, de inkább ez.


Aztán valahogy túl jutottam ezen. Utána inkább az volt a probléma, hogy magányos voltam. A cél ugyanaz volt, csak most más volt az indíttatás. Állandóan szólogatott be mindenki. Az egyik fele azért, mert igazából én tök simán tudnék nőt szerezni, s hogy milyen idióta vagyok, hogy nem élek, meg nem szexelek orrba-szájba. A másik pedig azért, mert szerintük már lehetne barátnőm, ha akarnám. Az igazság viszont az, hogy vannak elvárásaim, amiket én egyáltalán nem gondolok valami szigorúnak, csak egyszerűen annyira mocskos szajha mindenki ma már, hogy így úgy tűnhet, hogy valami királylányra várok. Pedig nem. Mára sikerült túljutnom a "éhségemen". Nekem nem kell csúnya nő, nem kell kövér, nem kell k**va, aki már 10 emberrel feküdt le, nem kell tanulatlan buta nő, nem kell olyan, aki képtelen véleményt alkotni. Inkább leszek magányos, mint, hogy megalkudjak ezekkel, csak mert valakiket zavar.

2018. dec. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
67%
Atkozodni?? Te joeg azert mert azt irta jezus ereje?? Najo most jottem ra te valami melyen vallasos kislany vagy aki varja majd az igazit az eskuvo napjaig tartogatja magat... Aztan majd jol p+fara fogsz esni... Ez mar a masik veglete annak ha valaki meg fuvel faval egyuttvan...
2018. dec. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem ha valaki hisz valamiben attól nem kell vele így beszélni... Ismerek nem egy igazán vallásos embert akik tényleg csak így akarnak szexet és egyik sem rossz ember sőt... merem mondani hogy soknak a kisujja különb mint a mai átlag emberek javának.
2018. dec. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
68%
Itt nem a vallásal van a baj és azt is elhiszem hogy vannak kozottuk sokkal jobb emberek mint az atlag. De szerintem a kerdezo is azert irta ki ezt a kerdest mert lehet erzi hogy ez igy megse annyira jo varja a megerositest hogy azt mondjuk neki hogy ok majd varjal a nagy ő re mittudomen. De akkor miert van az hogy ezek az emberek egyre boldogtalanabbak lesznek? Vagy minek irnak ki ilyen kerdeseket? Ha nekem valami jo akkor nem fogom azt kiirni hogy szerintetek jo e az ha igy csinalom? A tulvallasossag se jodolog nekem errol ez a velemenyem...
2018. dec. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
18%
hogy fáj nekik mikor valakit nem tudnak lehúzni a szintjükre...háháhááá :)
2018. dec. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 A kérdező kommentje:

ma 13:24


"normális életminőség"


Mit értesz ez alatt?

2018. dec. 24. 13:49
 27/53 anonim ***** válasza:

Valóban megerősítésre vágyik hiszen maga a kérdés is erről szól hogy vele van-e a probléma, tehát vagy megerősíteni tudod vagy megcáfolni.

Abban egyet értek hogy boldogtalanabbak lesznek, de ki nem? Azért ezt is nézd meg... 20-on évesen benne vannak 1-1 éves kapcsolatban aztán már megunják egymást fél év után, aztán a boldogságot mindig azzal találják meg hogy szétmennek és mást keresnek. Ez sem nevezhető éppen feltétlen boldogságnak (vagy esetleg 1 éjszakás).


Én is tettem már fel kérdést, pedig megvagyok. Kiélvezem az adott helyzet előnyeit és nem a hátrányaival foglalkozom. Boldogtalanabbnak kellene lennem egyedül mert úgy osztom be ahogy akarom teljesen? Persze, nyilván én sem voltam boldogtalan egy kapcsolatban és voltak jó dolgok, de ott sem volt mindig minden egyszerű és ott is arra figyeltem ami jó.

Vannak boldog emberek szex nélkül is, mint ahogy szexel is vannak boldogtalan kapcsolatban élők ez közel sem egyetemes.

A túl vallásosság nem jó dolog ez biztos, de miből jó a túl? Túl szűkmarkú, túl elővigyázatos, túl lassú, túl gyors, ezek egyike sem előnyös ahogy semmi ami el van túlozva.

2018. dec. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:

ma 13:26


"eskuvo napjaig tartogatja magat."


mi bajod ezzel? én tisztességes lány vagyok,nem ri..anc..

2018. dec. 24. 13:58
 29/53 A kérdező kommentje:

ma 13:57


"Vannak boldog emberek szex nélkül is, mint ahogy szexel is vannak boldogtalan kapcsolatban élők "


Ez nagyon tettszet,tényleg igy van szerintem is.

2018. dec. 24. 14:00
 30/53 anonim ***** válasza:
96%
Uristen veled tenyleg nem ok valami. Miert lennel r,anc ha nem varnal az eskuvoig??? Te melyik vilagban elsz ebredj mar fel egy kicsit. Tudod milyen csavot fogsz magadnak talalni?? Normalisat tuti nem vagy max 1000bol 1 aki igy gondolkodik es normalis is. Gondolj csak bele te most itt irogatsz ahelyett hogy a baratoddal unnepelnetek a karacsonyt;) szerintem ez rosszabb lesz de tetudod.
2018. dec. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!