Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mindne rendben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mindne rendben van velem? 22L

Figyelt kérdés
Elég introvertált vagyok, és csak olyannal feküdnék le, akit nagyon szeretek és teljes mértékben képes vagyok megbízni benne. Ha 30 éves koromig nem találok ilyet, akkor 30 éves koromig szűz leszek. Nem különösebben izgat. Addig ott van a kezem. Persze a családom hülyének néz, mert nekik nem fontos, hogy olyan emberrel legyenek együtt, akik hozzájuk illenek, csak vannak valakivel, hogy ne legyenek egyedül. Hát ez nem én vagyok. De nagyon nem!
2018. dec. 24. 12:43
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
88%

Inkább legyél boldog egyedül, mint boldogtalan egy kapcsolatban, mert előbbinél még van esély egy olyat találni akivel az lehetsz utóbbinál ehhez szép kell menni:)

Ne hallgass a családodra, hiszen csak te tudod mi lehet számodra a megfelelő, ne érezz külső nyomást erre mert attól nem lesz jobb.

Amúgy ezeket jó olvasni hogy vannak ilyen lányok is, az utóbbi 2 napban ez bőven elég karácsonyi ajándék:)

2018. dec. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
80%
Az a normális, ha azzal felszel le, akit szeretsz.
2018. dec. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
17%
Miért ne lennél normális, beszélsz butaságot. Ha megfogsz egy férfit, úgy mint anno a volt barátnőm engem, akkor képes lehet rád várni.
2018. dec. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
82%
Igen, rendben van veled minden. Ez lenne a normális. Az emberek fordítva ülnek a lovon. Elhitték, hogy a boldogság gyorsan, instant módon elérhető, mindenféle energia befektetése nélkül, csak a babérokat learatva. Ezért kezdik sokan a csúccsal, ami a szex. Ez normális esetben a kapcsolat koronája, beteljesülése, nem az indoka. Aztán csodálkoznak, hogy hamar megunják a másikat, mert mennének a következő delikvensre kipróbálni, hogy az hogyan szexel, s ugyanígy attól remélik majd a kötődést. De aztán őt is megunják, s így tovább. Fogyasztói társadalom. Bemesz a boltba és leemeled a polcról. Ugyanez működik az embereknél. Balga nép. Nem jönnek rá, hogy lelki töltet nélkül az egész egy kutya macska játék, ahol ők a kutyák, a boldogság pedig a macska. Kergetik, de az elfut előlük. Így nem lehet harmonikus, tartós szeretetet atelni.
2018. dec. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
77%
Az teljesen normális, ha szexuális téren olyanra vársz, akivel minden jól működik. A kérdés csak az, hogy az introvertáltságod befolyásolja-e az életminőségedet. Mert ha ez olyan szintre jut el, hogy pl. elzárkózol az ismerkedés elől, nincsen társaságod, vagy nehezen alakulnak ki komoly és tartós emberi kapcsolataid, az már sokkal nagyobb baj. Ha viszont egyébként ismerkedsz, nyitott vagy egy esetleges kapcsolatra, eljársz mondjuk randizni, akkor semmi baj.
2018. dec. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:

14_es kommentelő


Na de akkor miért nem jönnek össze olyannal akit nem kivánnak szexuálisan? De a belseje nagyon szép azért..

2018. dec. 24. 13:06
 17/53 anonim ***** válasza:
14%

Bameg, ennyi jött át a kommentemből? Jézus ereje.


#14

2018. dec. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
83%

# 16


Valószínűleg azért, mert a szex nem úgy működik, hogy valakinek a belsője nagyon szép. Nyilván valakinél egyáltalán nem, valakinél pedig nagyon is jelentős a belső szexuális vonzódás szempontból, de ezek mellett az is fontos, hogy külsőre vonzódj a másikhoz és legyen meg az az érzés, hogy kívánod és akarod a testét érezni/megkapni.

2018. dec. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:

ma 13:08


Ne átkozódjál.

2018. dec. 24. 13:17
 20/53 anonim ***** válasza:
23%
Nem értem, miért kellett lepontozni a válaszomat. Most akkor a frusztrált gyk-s emberek megint megsértődtek azon, amit írtam? Pedig az introvertáltság igenis eljuthat egy olyan szintre, ami akadályozhatja a normális életminőséget, csak ezt tudni kellene belátni, amire itt sokan nem képesek. De ez már nem az én bajom.
2018. dec. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!