Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mindne rendben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mindne rendben van velem? 22L

Figyelt kérdés
Elég introvertált vagyok, és csak olyannal feküdnék le, akit nagyon szeretek és teljes mértékben képes vagyok megbízni benne. Ha 30 éves koromig nem találok ilyet, akkor 30 éves koromig szűz leszek. Nem különösebben izgat. Addig ott van a kezem. Persze a családom hülyének néz, mert nekik nem fontos, hogy olyan emberrel legyenek együtt, akik hozzájuk illenek, csak vannak valakivel, hogy ne legyenek egyedül. Hát ez nem én vagyok. De nagyon nem!
2018. dec. 24. 12:43
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
92%

Bár a kérdező nem kért rá, de remélem nem bánja ha bizonyos mértékig a "patrónusa" leszek.

Utolsó, annyiban igazad van hogy nem feltétlenül lesz r..anc valaki mert lefekszik 1-2 emberrel X év alatt, de!

Ettől nem kell így beszélni senkivel, főleg karácsonykor ha már erre hívtad fel a figyelmet. Megvannak az elképzelései amikkel senkinek főleg neked nem árt. Lehet hogy majd ha lesz barátja akiben megbízik eléggé lesz esküvő előtt is valami, ezt senki nem tudja.

Az pedig hogy ki kivel tölti a karácsonyt, szerintem végképp mindenkinek a magán ügye:) Lehet hogy a családjával tölti, szeretetben. Ez rosszabb lenne mintha egy 12. alkalommal összeszedett 3 hetes kapcsolatú pasival lenne?

Én sem töltöm a karácsonyt lánnyal ettől most én is "selejt" lennék, meg azért mert itt írogatok, vagy attól lennék normális hogy egy lánnyal ülnék a fa alatt? Hidd el hallok olyan cifra sztorikat kapcsolatos emberektől, hogy merem állítani egyedül boldogabb vagyok mint ők ketten együttvéve.

Az introvertáltas kommentre: Én is az vagyok, ettől függetlenül jól érzem magam kisebb közegekben, ahol az általam kedvelt emberek vannak, akik nem kényszeresen magamutogatók. Nem vágyom berúgni minden hétvégén, vagy kényszeresen minden eseményen részt venni mutatván, hogy de jól érzem magam. Ez a nagy nyitott közösség pedig gyakran úgy tud megszólalni, hogy az mindenkinek a fülét sérti aki tud kicsit választékosabban beszélni(megnyilvánulásról nem is szólva).

2018. dec. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
0%

Te szerintem látens leszbikus vagy. 22 éves korban már aktívan kell érdekeljen a másik nem, a testiség. És mégis mikor fogod tudni, hogy az illetőbe teljes mértékben megbízhatsz és még nagyon is fogod szeretni?

Eltelik 2 év, 5 év, 10 év?


Menj el egy jó pszichológushoz mert valami defektusod van.

Az pedig, hogy a kezedet egyenértékűnek tekinted egy másik emberrel, mutatja, hogy tényleg szakemberre van szükséged.

2018. dec. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:

ma 14:06


"a baratoddal unnepelnetek a karacsonyt"


De ha egyszer nincs ilyen személy az életemben értsd már meg!

2018. dec. 24. 14:37
 34/53 A kérdező kommentje:

ma 14:22


igen a családommal töltöm a karácsonyt

2018. dec. 24. 14:38
 35/53 A kérdező kommentje:

"látens leszbikus vagy"


Férfiakat szeretem,ez nem talált.

2018. dec. 24. 14:39
 36/53 anonim ***** válasza:
0%
Azt megértem hogy nincsen ok toszta sor.De nem is lesz ha ilyen mereven allsz a dolgokhoz. Nem akarlak m÷gjobban lehuzni de a normàlis csavok menekulnek az ilyen lanyoktol mint te... Legalabb legyel kicsit nyitottabb es felejtsd el ezt az eskuvoig varok a szexxel sztorit...
2018. dec. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:

ma 14:40


Már nem azért de amelyk pasi megkéri a kezem az biztosan szeret ezért várok az esküvöig.

2018. dec. 24. 14:44
 38/53 anonim ***** válasza:
20%

A szexualitás is fontos kelléke az érzelmek megnyilvánulásának és a kapcsolat elmélyítésének, úgyhogy kétlem, hogy sok férfi lenne, aki enélkül lenne annyira érzelmes és merész, hogy megkérje a kezedet.

Szélsőségesen gondolkozol,nagyon.

2018. dec. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
91%

Utolsóval egyet kell értenem egy bizonyos mértékig:)

Nem feltétlen rossz hozzáállás, hogy "megakarod magad őrizni", de fontos az intimitás és nem azt mondom hogy 1 nap alatt oda kell magad dobni, de ha úgy érzed tényleg jó az egész akkor szerintem nincs mit veszíteni kelljen ehhez 3 hónap vagy akár 6. Ha pedig nem passzoltok szexuális téren egyáltalán, és ez csak esküvő után derül ki az igen csak fájó tud lenni hogy míg te pl heti 1 alkalmat kívánsz a férjednek a napi 1 lenne az amit igényel.

Illetve kézkérés általában 2 éves kapcsolatból szokott indulni. Ha belegondolsz azért 20-24 hónapos kapcsolat szex nélkül, nagyon hosszú.

2018. dec. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:

"nem passzoltok szexuális téren"


Nem csak szexből áll az élet szerintem,ahogy egy tag fentebb irta. "Vannak boldog emberek szex nélkül is, mint ahogy szexel is vannak boldogtalan kapcsolatban élők "

2018. dec. 24. 15:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!