Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mindne rendben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mindne rendben van velem? 22L

Figyelt kérdés
Elég introvertált vagyok, és csak olyannal feküdnék le, akit nagyon szeretek és teljes mértékben képes vagyok megbízni benne. Ha 30 éves koromig nem találok ilyet, akkor 30 éves koromig szűz leszek. Nem különösebben izgat. Addig ott van a kezem. Persze a családom hülyének néz, mert nekik nem fontos, hogy olyan emberrel legyenek együtt, akik hozzájuk illenek, csak vannak valakivel, hogy ne legyenek egyedül. Hát ez nem én vagyok. De nagyon nem!
2018. dec. 24. 12:43
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
92%
Oke nem csak szexbol all az elet ezt alairom. De nalad ez kicsit kileng a nemnegeszseges oldalra.... Szerinted van olyan NORMALIS fiu aki ezt bevallalja? Vagy ha van olyan annal tuti nem stimmel valami. Aztan majd az eskuvovutan par nappal elkezdhetitek tervezni a valast...
2018. dec. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
82%

Köszönöm ezt a megtisztelő megszólítást mint "egy tag".

Igen ezt írtam, de egy kapcsolatba beletartozik az intimitás is, különben mintha csak barátok lennétek.

Ha együtt laksz egy férfival, és nincs intimitás mi különbözteti meg őt attól hogy ő "fiúd" vagy csak a lakótársad?

2018. dec. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:

ma 15:13

ma 15:18


Régebben irt nekem egy férfi aki azt mondta hogy számára az ölelések,és az összebújások többet jelentenek mint maga az aktus,na ilyen férfit keresek azóta is.Sajnos ennek a férfinak törölték a nickjét és nem tudtam meg kicsoda is ez álomlegény.

2018. dec. 24. 15:22
 44/53 anonim ***** válasza:

Valamint nem tisztem téged befolyásolni, megváltoztatni, ezt tisztázzuk. Nyilván, ez a te életed, a te döntésed.

Mint említettem nekem is van olyan ismerősöm aki várna házasságig, nem ítélem el hiszen az ő döntése, de ebben benne van a kockázat hogy nem passzolnak szex téren. Ettől függetlenül lehet te fogsz ki egy olyan embert akinek nincs igénye egyáltalán szexre, te elfogadod és kész. Nem mondom hogy nem lehettek boldogok, de rizikós egy ilyen dologba belemenni, főleg így, hogy lényegében (gondolataidból kiindulva) te egy életre akarsz párt találni, nem pedig 2 évre házasodni.

2018. dec. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:

Nehogy azt gondold. Ő csak lefeküdni nem akar bárkivel, egy szopika vagy egy belevaló petting simán belefér neki házasság előtt is.

Így védik ki a tilalmat a mély vallásosak is. Kúrás nincs, de minden más igen.

2018. dec. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
Na az a férfi egy àlszent csavo volt... Nem mondom hogy nem jok a bujasok meg az olelkezes. Ez mind jo mondjuk elojateknak de ennyi?? Utana ott ultok egymas mellett felizgulva es kesz??? Ilyen nincsen. Ez kb olyan mintha rohadt ehes vagyok beleharapok a jokis belszinbe es utana ennyi ottmaradok ehesen ugyanugy. Miert akarod elitasitani magadtol a legszebb dolgot az eletben???
2018. dec. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:

ma 15:23

ma 15:32


Az a baj a mai világgal hogy minden a szexröl szól már és titeket is beszippantott észrevétlenül,én még mindig hiszek a romantikus pasikban,amilyen sok magyar költő is volt.


Ezt az a pasi irta nekem még

egy magyar költőtöl idézte:


Szép est a szerelemre: jövel kegyesem kebelemre;

sír és fél a világ: jer velem, árva virág!

Mikor ölembe kaplak, zörren az üveges ablak

hajtsd a szivemre fejed; künn az eső megered.

Sűrün csillan a villám; bús szemed isteni csillám.

Míg künn csattan az ég, csókom az ajkadon ég.

Ó bár gyújtana minket, egy hamuvá teteminket

a villám, a vihar: boldog az, igy aki hal.

2018. dec. 24. 15:41
 48/53 anonim ***** válasza:
Najovan kiégtem:DDD olyan kis aranyos vagy esküszöm hogy igy allasz az elethez;)) tudod mit szivbol kivanom hogy megtalaldd a te kis petofi sandorodat;)
2018. dec. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
83%

Mondhattam volna ezt én is, mert az ölelés, az összebújás, a csók tényleg nagyon fontosak de fontos a szex is. Van akinél nem minden a szexkörül forog, de beismerik vagy elfogadják hogy igenis számít. Arról pedig hogy így ítélsz meg ez a véleményem "Inkább utáljanak azért aki vagyok, mint szeressenek azért aki nem".


A költőkről pedig annyit hogy jó részük drogos, alkoholista, pajzán életet élt és nem egy volt meleg közöttük, amellett hogy volt nem egy házasságban lévő megcsalás.

Én nem kívánnék neked magyar költőt mint férj, és ez rossz szándéktól mentes.

2018. dec. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Egyfelől megérthető az, ha olyannak akarod adni magad, akivel minden stimmel. Viszont: házasodni általában úgy szoktak az emberek, hogy olyanhoz mennek hozzá, akit minden téren ismernek (vagy ismerni vélnek). Kevés olyan ember van, aki hozzámegy egy olyan emberhez, akiről nem tudja, hogy szexuális téren összeillenek-e. Mert hát a szex az élet természetes része, és egy kapcsolatban/házasságban nem csak az a fontos, hogy a másik emberrel jókat lehessen beszélgetni, meg szeressék egymást, hanem az is, hogy szexuálisan is passzoljanak. Te viszont "zsákbamacskát" adnál és vennél azzal, amire készülsz. Ráadásul ha mondjuk házasságkötés után kiderülne, hogy mégsem passzoltok szexuálisan, akkor mi lenne? Nyavalyognál egy rossz házasságban? Vagy a férjed félrelépne melletted? Netán válás lenne a vége? És akkor ez így jó lenne? És nem lenne bűn? Egyáltalán nem biztos, hogy elsőre megtalálod azt, akivel minden tökéletes, sőt (de nyilván arra sincs semmi biztosíték, hogy sokadjára megtalálod), viszont ha több emberrel próbálkozol - és ez nem azt jelenti, hogy fűvel-fával kefélsz -, akkor megtanulod megismerni a másikat és önmagadat, megtanulod, hogy neked mi kell érzelmileg, szexuális téren, megtanulod, hogy kivel illesz össze. Nyilván össze lehet házasodni úgy is, hogy nulla a szexuális tapasztalatod, de ez így kb. fejesugrás a sötétbe. Ez nyilván a te életed és a te döntésed, csak utána ne sopánkodj, ha szar lesz a házaséletetek, meg ha elkelnek a korodbeli srácok, és nem lesz kiből válogatnod.
2018. dec. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!