Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Én vagyok a hűtlen,2 gyerekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hűtlen,2 gyerekkel.Mire számíthatok?!

Figyelt kérdés

13 év után 2 gyerekkel (7-12 évessek) vége a házasságomnak !

Én vagyok a hűtlen fél,nem szépíteni,de hogy idáig jutottunk,nem csak az én hibám.

Mostanra az elhatározás is megszületett, elvàlunk! A szeretőm a párom lett,és hogy ez kibontakozhasson úgy ďöntottem,nem várom meg hogy kimondják a válás,elköltözöm albérletbe a gyerekekkel.(a válást a férjem adta be)

Ő szeretne vissza kapni minket,de én már döntöttem!Ő azt is felajánlotta,maradjunk mi a közös otthonunkba,de én nemet mondtam!

A kérdésem a következő lenne.A házon közös hitel van,amit nem tudok fizetni jelen helyzetbe.Már hónapok óta ő fizeti az egészet.

Ha ez így megy,nagyon sokkal fogok tartozni neki.Ezt a későbbiekben a vagyon megosztasnal,vissza tudja rám hárítani?!Ha ő fizetné 6-12 hónapig is akár amíg válást kimondják,akkor már nem 50-50%?!És ha a gyerekek velem vannak,nekem többet ítél a bíróság arányaiban?!



2021. jan. 2. 21:00
 141/164 anonim ***** válasza:
61%
Valaki, akinek veled ellentétben nem fér bele a házasságtörés 🤣🤣🤣
2021. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/164 anonim ***** válasza:
77%
Azzal nincs is gond!Csak a saját életedet ne vetítsd át másra!Neki mondod,közbe nézz magadba!A stílus maga az ember! Egy idegen ember csak akkor vált ki ekkora indulatokat,ha ezt valaki átélte! Vagy a szülő őt is elhagyta,vagy a felesege megcsalta.Máskülönben feleslegesen húzod fel magad ennyire!
2021. jan. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/164 anonim ***** válasza:
19%
Na abban egyetértünk, hogy a stílus maga az ember, még ha a félprolik általában rossz kontextusban használják ezt a közhelyet. Szóval akkor menjünk vissza a kályhához, az eredőhöz: mit mond el neked a kérdés stílusa? Mit üzen neked a felvetett probléma? Majd az első válaszokat követően - amikor a kedves és erényes kérdezőnek kezdett világossá válni, hogy itt bizony nem fog vállveregetést kapni azért, hogy a bugyiját nem tudta magán tartani, de a férjét lehúzná - nézd meg milyen információkat csepegtetett. Köszi, az én életemben nem volt és reményeim szerint nem is lesz válás. Egyébiránt gyereket azután vállaltam, hogy lett saját egzisztenciám, jó végzettségem és ennek megfelelően jó állásom. Nekem nem okozna gondot a hatályos jogszabály tanulmányozása sem :D Szóval akkor mit tudok én kivetíteni a saját életemből a kasszáskisasszony (vagy asszony?) életére? Neki a lenne a legjobb, ha lenne hasonlóság, mert akkor nem itt verné magát és évekkel ezelőtt lerakta volna azokat az alapokat, amiken most nyugodtan állhatna. Persze szaporodni mindig könnyebb, mint tenni. Szívesen.
2021. jan. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/164 anonim ***** válasza:
42%

Te lenézed az alsó réteget 143as! 😱 vegyél vissza az arcodból! Ha nwm lennének kasszás kisasszonyok mivel tömnéd tele az a nagy pofádat!Mit érdekel az ő élete!A magadéval foglalkozz,és a kölykeiddel,mert lehet majd nekik lesz ilyen tanácsokra szüksége te agyoniskolázott rejtett agressziós erkölcscsősz!Kérdezte valaki a véleményed?!A valásról beszélj.Mit keresel ennél a kérdésnél ha téged semilyen formában nem érint?!

Üdv:Egy boltos kisasszony!

2021. jan. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/164 anonim ***** válasza:
22%
144, nálunk Budapesten egyre több az önkiszolgáló kassza, az utóbbi időben pedig rendelünk, úgyhogy a kasszás kisasszonyokkal hála a magasságosnak, nem kell találkoznom. Nem az alsóbb néprétegeket nézem le, mivel magam is onnan származom, így a családom egy része is ide sorolható. De azt a 3 osztályt végzett nagypapám is tudta, hogy először teremtünk, utána vállalunk, nagyon leegyszerűsítve. Ez nem papír vagy társadalmi réteg kérdése. Ő egész életében "egyszerű" paraszt ember volt, mégis tudta. Ha valaki az intellektusnak ezek a szintjén nem áll, az nem alkalmas arra, hogy szülő legyen, mert ha ennyi belátása nincs, akkor nem tud biztonságot teremteni és megfelelő ingereket adni a gyereknek. Egyébként hozod a "boltos kisasszony" sztereotípiát, köszönöm szépen XDXD Karrieredhez, szókészletedhez és érvelési rendszeredhez ezúton gratulálok. De te mit keresel itt, nem kellene polcot pakolnod vagy tejes rekeszt sikálnod? Uzsgyi! :D
2021. jan. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/164 anonim ***** válasza:
32%
145ös! Úristen!Te vagy a példa,hogy milyen gyerekeket nem szerernék! 😬🙏🙏🤣🤣🤣 Es a legnagyobb baj,hogy te elhiszed magadról,hogy te vagy itt a legjobb példa 🤣🤣 milyennek kellene lenni!Nagyon gáz vagy!Én már csak muattad jövök ide olvasni ,annyira szánalmas 🙏 😅😅
2021. jan. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/164 anonim ***** válasza:
22%
146, ellenben te remek példa vagy csodás szóvirágokkal és támadhatatlan érvekkel 🤣🤣🤣 Amit te csinálsz, az az irigység és a kisebbségi komplexus beismerése. Engem nem zavar és láthatóan téged sem, ami egy szegényes, egysíkú életre predesztinál. De nem akarlak összezavarni, örülök ha jól szórakozol, legalább ennyi örömöd legyen a kis zsákutca életedben 😅😅🤣🤣🤣
2021. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/164 anonim ***** válasza:
19%
Juj te milyen anyuka vagy apuka lehetsz ma 12:06 kedves egyszerű származású első generációs értelmiségi. A biztos alapok egy gyermek számára nem csak az anyagiakban és a szülő iskolázottságában jelennek meg, az érzelmi biztonság legalább ennyire fontos. Te nem tudod kezelni az agressziódat és a benned felgyülemlett dühöt. Projektálsz ezerrel. Kezeltesd magad a gyermekeid érdekében. Ezzel foglalkozz, ne mások erkölcseivel.
2021. jan. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/164 anonim ***** válasza:
147 😰😂😂😂😂😂😂🤣
2021. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/164 anonim ***** válasza:
100%
#145, nézz már körül az országban. A potenciális szülő jelöltek 70 százaléka kb 40-50 éves korára éri el azt a szintet hogy megvan mindene. Ha eléri. Ha mindenki várna erre rövid úton elfogyna a magyarság. Én is annak a híve vagyok hogy próbálok előbb mindent de a lehető legtöbb feltételt megteremteni. Nem vagyok boltos kisasszony és a párom se a szalag mellett robotol, de ez a mi döntésünk, mi életünk. Ha valaki másképp csinálja hát csinálja. Attól még nem itelunk el senkit és nem tartjuk többre magunkat másnál. Kivéve nálad, mert a megkeseredett embereknel többre tartom magam. Nem beszélve arról hogy bárkinek jöhet az életében olyan helyzet amikor kicsuszik a lába alól a jól megalapozott talaj. A tiedben is. Pl leeg a házad, tartós beteg leszel, elveszted a munkád stb.
2021. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!