Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Én vagyok a hűtlen,2 gyerekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hűtlen,2 gyerekkel.Mire számíthatok?!

Figyelt kérdés

13 év után 2 gyerekkel (7-12 évessek) vége a házasságomnak !

Én vagyok a hűtlen fél,nem szépíteni,de hogy idáig jutottunk,nem csak az én hibám.

Mostanra az elhatározás is megszületett, elvàlunk! A szeretőm a párom lett,és hogy ez kibontakozhasson úgy ďöntottem,nem várom meg hogy kimondják a válás,elköltözöm albérletbe a gyerekekkel.(a válást a férjem adta be)

Ő szeretne vissza kapni minket,de én már döntöttem!Ő azt is felajánlotta,maradjunk mi a közös otthonunkba,de én nemet mondtam!

A kérdésem a következő lenne.A házon közös hitel van,amit nem tudok fizetni jelen helyzetbe.Már hónapok óta ő fizeti az egészet.

Ha ez így megy,nagyon sokkal fogok tartozni neki.Ezt a későbbiekben a vagyon megosztasnal,vissza tudja rám hárítani?!Ha ő fizetné 6-12 hónapig is akár amíg válást kimondják,akkor már nem 50-50%?!És ha a gyerekek velem vannak,nekem többet ítél a bíróság arányaiban?!



2021. jan. 2. 21:00
 151/164 A kérdező kommentje:
Vissza vonta a válást.Ez most jó nekem?!És miért?
2021. jan. 8. 17:48
 152/164 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most tőlünk kérdezed? Hát a mi ferjunk vagy a tied? Meggondolta magát, nem akar válni. Ha te továbbra is akarsz akkor add be te.
2021. jan. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/164 anonim ***** válasza:
100%
de te az uj paliddal élsz nem? akkor visszamesz a ferjedhez? vagy azota a szerető nar multido?
2021. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/164 A kérdező kommentje:

Nem.Nem változott semmi.

En elköltöztem a gyerekekkel.De nem a pasihoz.Ma közölte,vissza vonta a válást.Nem tudom miért??!

2021. jan. 8. 18:40
 155/164 anonim ***** válasza:
100%
A 135-os valaszban pont leirtam, hogy akar ezt is megcsinalhatja. Nem olvastad el figyelmesen. Elvalni akkor tudsz tutira, ha te adod be es vegig is csinalod a folyamatot, azt nem tudja megakadalyozni. Oda vissza jol megszivatjatok egymast, ez boritekolhato.
2021. jan. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/164 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az ügyvédje tanácsára.
2021. jan. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/164 anonim ***** válasza:
69%

neked szerintem nincs pénzed ügyvédre. ő csak fizeti a részleteket, miközben az életközösségetek már megszűnt, ergo saját maga részére fizeti a részleteket. gyerekeknek ha jól értem abszolút nem járul hozzá a költségeihez.

gyűjts össze 30 ezer forintot (átlagos ügyvédi óradíj) és kérdezz meg egy ügyvédet, hogy mit csinálj. muszáj neki is gyerektartást fizetnie. akkor is ha te adod be a válókeresetet.

2021. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/164 A kérdező kommentje:

155#

Azért meglepett.Mert egyik napról a másikra,mindenféle előzmény nélkül!


156#

Az ügyvédje niért ajánlhat ilyent?!Neki ebben mi a jó?!Mar kifizetett neki közel 300.ezer forintot! 🤔

Rám nézve miért jóbb így?!

Jelenlegi helyzetemben valóban elvehetnék a gyerekeket?!


157#

Ha nem lesz egyenlőre válást akkor az van amit közösen megbeszélünk,gondolom.

Pl továbbra is ő kapja a kinti családipótlékot,és ad amit ad.Magyernak megfelelőt.

2021. jan. 9. 18:36
 159/164 anonim ***** válasza:
100%
de a magyar családi pótlék az jóval kevesebb mint egy átlagos magyar gyerektartás 2 főre. Neked minimum a magyar családi pótlékot + gyerekenként havi 50 et kéne kapnod tőle. Ez attól függetlenül h fizeted e a részleteket. Mivel te már nem ott laksz, ezért ő már szerintem csak magának fizeti a részleteket.Ez meg lesz állapítva ha elváltok. De ha havi 50 et ad neked a 2 gyerekre összesen, az marha kevés. a te számládra érkezik be a kincstárból a családi pótlék?
2021. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/164 A kérdező kommentje:
159# nem!Ausztriában dfozik,így onnan kaptuk a családit!
2021. jan. 9. 18:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!