Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tisztelt Válaszadók! Igaz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabadság. kérdése:

Tisztelt Válaszadók! Igaz, nem kellett volna a második gyerek. De mikor megtudtuk hogy megint terhes nem bántuk hisz a fiam mindig testvért akart. Nem akarom őket bántani nem kell a ház sem. Csak engem engedjenek el nos?

Figyelt kérdés
A feleségemnek mindent megtettem az évek során! És ő ezt ki is használta! Ha valamit nem tettem meg neki akkor veszekedett velem és bőgött! Maradjak és éljek boldogtalanul vagy menjek és boldogabb lehetek?
2011. nov. 15. 11:30
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
100%

12:59es vagyok.

Persze biztos van oka, hogy már nem szereted a feleséged, de ezt időben kell vele tisztáznod, nem gyereket csinálni neki és utána ott hagyni.

Nem ismerlek titeket, lehet ő sem szent, de mindegy milyen a személyisége, ezt szerintem nem érdemelte volna.

Felelősség.

2011. nov. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
50%

Azzal kezdem, hogy én is elítélem, amit a férfi tett!

De az itt válaszoló nők fejében csak és kizárólag holtomiglan-holtodiglan létezik? Olyan nincs, hogy tényleg megromlik a kapcsolat? Hogy nem ölik-verik-nyúzzák egymást nap mint nap, csak egyszerűen ridegen élnek egymás mellett? Próbálva fenttartani a látszatot, hogy de igen, jó ez nekünk, miközben mindkettő szenved. Lehet, hogy a 2. baba amolyan mentségként lebegett mindkettőjük szemében, hogy hátha ez majd jobban összetartja a családot. Ítélkeztek, de semmit sem tudtok... Számotokra mennyivel másabb, ha akkor hagyja el a feleségét, mikor a gyerek 2-3 éves? Akkor jobban sérül a gyerek, mintha születése óta más nevelné... szánalmas, hogy miket hordtok itt össze, csak nehogy egyszer ti is koppanjatok!

2011. nov. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mielőtt döntenél, gondold át a helyzetet. Milyen az a másik, mennyivel lehet jobb, mint az akit évek óta ismersz, akivel sok problémán keresztül mentél? Harmadiknak van gyereke? Ha igen, azt gondolod téged is elfogadna? Ha nincs azt hiszed ő nem akar gyereket? Lehet ugyan ott leszel vele pár év múlva, mint most vagy a jelenlegi házasságodban, csak ő más miatt fog hisztizni. Hidd el, egy anya nagyon meg tudja keseríteni az "elment" apa életét. Ne hidd, hogy tudod érvényesíteni a jogaidat, ami a gyerekeid láthatását illeti, te is olvashatod mások sorait, akik ezért küzdenek. Nem lenne fenékig tejfel az sem. Naivság azt gondolni, hogy anyuka el fogja engedni hozzád és új exedhez a gyerekeidet. Járhatsz a hivatalokba érvényesíteni a jogaidat, de addigra a gyerek (meglévő) már rég 'anyapárti' lesz, neked pedig lehetőséged sem lesz visszahódítani szegénykét.

Akkor mi lesz? Ezt is vedd számításba!

Javaslom a mérleg felállítását pro és kontra, azzal, hogy olvass bele a gyerekes elváltak problémáiba, és tegyél magadévá minden negatív helyzetet, aztán dönts.

2011. nov. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
65%

13-03! Persze, van létjogosultsága a válásnak, de nem most, ezek között a körülmények között. Ha a házasság nem lett olyan, mint ahogy remélték a 2. gyerektől, akkor lépjen a férfi, oké, de a gyerek a nő nyakán marad. Ha ő is azt mondja, hogy á, ő sem így akarta, kinek passzolja a gyereket?


Váljanak, de azért egy nő életében a legnehezebb időszak most következik. Legalább addig várt volna, amíg a pici nagyon pici, hiszen egy családban ilyenkor van az apára a legnagyobb szükség.


És szerintem nem is ez a baj, hanem az, hogy a kérdező meg itt rinyál, hogy anyukájáék nem engedik, hogy váljon.


Most férfi az ilyen? (ráadásul ha mást szeretek, akkor nem fekszem le a feleségemmel is, ha az új szerelem meg utána jött, miután az asszony terhes lett, akkor meg azért gerinctelen, hogy a terhes feleségét csalja, az ilyen a férfinem legalja)


Egyébként igen, én úgy érzem, hogy a házassági eskü kötelez. hacsak nem történnek elképzelhetetlenül durva dolgok. Addig küzdök a házasságunkért.

2011. nov. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
66%

12:50-es vagyok. Azt elfelejtettem hozzáfűzni, hogy szerintem a mai társadalom is hibás az ilyen esetekben. Konkrétan abban, hogy az összes reklám azt sugározza, hogy "jár neked a legjobb", meg "megérdemled a boldogságot", meg "tönkrement valami? Dobd el, vegyél/szerezz újat!" Egy barátnőm fogalmazta meg nagyon okosan, hogy az emberek elfelejtették, hogy küzdeni kell a kapcsolatokért, és hogy ha valami rosszul áll, akkor nem rögtön menekülni kell, hanem megpróbálni a lehető legtöbbet javítani a helyzeten. Nekem is van több éves kapcsolatom, nekünk is voltak problémáink a párommal, mégsem rohantam azonnal másik férfi karjaiba, ha valami nem úgy működött, ahogy én azt szerettem volna. Küzdöttem a problémák megoldásáért, és jé, ez csak erősebbé tette a kapcsolatunkat.

Édesapám szokta azt mondogatni egyébként, hogy a p*nci mindig ugyanolyan, csak a körítés más. Ezen tessék elgondolkozni, kedves kérdező...

2011. nov. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:

Utolsóval nagyon egyet értek.


utolsó előtti

2011. nov. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy feleséged sem engedi. Ő mit szólt hozzá? Mikor mondtad meg neki?
2011. nov. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
Csakhogy a körítés adja meg az izgalmakat, a boldogságot, a változatosságot.......
2011. nov. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
És az új szerelemed? Ő hogy áll a dolgokhoz?
2011. nov. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:

És miért nem szóltál a nőnek hamarabb, hogy neked ez így nem jó? Miért kellett a második gyerek???

Ekkora felelőtlenséget!

Te pedig most mosod kezeid és mennél utadra, mi?


Gusztustalan! Nem baj, sok ilyet láttunk már a történelemben, és hidd el, nem az asszonyok szenvedtek később a legtöbbet...

2011. nov. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!