Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tisztelt Válaszadók! Igaz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabadság. kérdése:

Tisztelt Válaszadók! Igaz, nem kellett volna a második gyerek. De mikor megtudtuk hogy megint terhes nem bántuk hisz a fiam mindig testvért akart. Nem akarom őket bántani nem kell a ház sem. Csak engem engedjenek el nos?

Figyelt kérdés
A feleségemnek mindent megtettem az évek során! És ő ezt ki is használta! Ha valamit nem tettem meg neki akkor veszekedett velem és bőgött! Maradjak és éljek boldogtalanul vagy menjek és boldogabb lehetek?
2011. nov. 15. 11:30
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim válasza:
100%

ja, az más :)


Akkor megyek és megcsalom magam :D

2011. nov. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
0%

Birom hogy a feleséget miért nem hibáztatja senki?

Nem csodálom hogy egyre több férfi megy el kufircolni otthonról.

2011. nov. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
100%

12:21

Azért nem hibáztatja a feleséget senki, mert nem az asszony írt ki kérdést, miszerint "a férjem nem segít itthon, keveset keres, vacak az ágyban, nem partner szellemileg, emiatt évek óta csalom, de közben bevállaltam vele a második gyereket is, most viszont meggondoltam magam és le akarok lépni egyedül, a szeretőmhöz"

2011. nov. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
Ekkora szemétséget :OOO. Nem semmi vagy.
2011. nov. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
12/21 pedig tudod hány ilyen anyuka van...nem kívánok neked gy ilyen volt feleséget, aki valóban ezt gondolja apukáról(nyilván sok minden nem igaz belőle, de ő ezt gondolja) és tudod hány olyan van, hogy bizony le is lép a szeretővel!!!
2011. nov. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
Kerdezo fogsz reagalni? Vagy fogsz meg kiirni kerdest?
2011. nov. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
80%
Minden éremnek két oldala van. Hagyjuk azt a témát, hogy ki miben hibázott, sosem fogjuk megtudni. Én a problémát ott látom, hogy - nagyon nyersen és egyszerűen leírva - a feleséggel együtt maradni nem jó, mert nem szeretjük, de megb*szni azt remekül megtudjuk. Mellé még egy ilyen hülye kifogást, hogy a hat éves gyerek akart egy kis testvért, és emiatt történt az egész, hát ez nevetséges. Kedves apuka és férj, én nem ilyen hülyeséggel mentegetném magam (leginkább saját magam előtt), hanem inkább bevallanám, hogy d*gni jó az asszonyt, csak ráuntam. Az pedig, hogy mit csinálsz, a te dolgod.
2011. nov. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
Privátra itt válaszolok: Gondolj a gyerekeidre, mi lesz akkor velük? Ezt nem teheted, a felelősséget kell felvállalni, és büszkének lenni magadra, mert akkor lenne mire: ember vagy.
2011. nov. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
11%
És még valami: nagy eséllyel ez a megoldás a feleséged fejében is megszületik ám! Vigyázz.
2011. nov. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy mindenki élje úgy az életét, hogy ő dönt és boldog legyen ettől.


Emellett a gyerekek és a feleség is egy jobb embert érdemel lehet, egy felelőség teljeset.

Persze ez nem azt jelenti, hogy ezek mellett a gyerekeket is hagyd el.

2011. nov. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!