Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tisztelt Válaszadók! Igaz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabadság. kérdése:

Tisztelt Válaszadók! Igaz, nem kellett volna a második gyerek. De mikor megtudtuk hogy megint terhes nem bántuk hisz a fiam mindig testvért akart. Nem akarom őket bántani nem kell a ház sem. Csak engem engedjenek el nos?

Figyelt kérdés
A feleségemnek mindent megtettem az évek során! És ő ezt ki is használta! Ha valamit nem tettem meg neki akkor veszekedett velem és bőgött! Maradjak és éljek boldogtalanul vagy menjek és boldogabb lehetek?
2011. nov. 15. 11:30
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:

ma 13:03


Nem, nem hisszük azt! DE! Minek csinált egy második gyereket?? És most meg eljátssz az áldozatot, már magában a magyarázatban is magát mosdatja, hogy "ő mindent megtett"... Persze, csinált egy gyereket, amit most ott akar hagyni...


Biztos sokat tudsz te is róla! Tudod, létezik őszinteség, becsület és tisztesség is a világon! Amikben a kérdező abszolút hiányt szenved...

2011. nov. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
100%

A másik dolog, meg, hogy mi ez a baromság, hogy a "férfinek is kell figyelem stb"...

Ha egy felnőtt férfi nem tudja megérteni, hogy egy kisgyerek mellett nem tudja az asszony annyira kiny*lni a s*ggét, mint annó, az elején, gyerek nélkül, akkor maximum egy 10 éves kis hülyegyerek szintjén lehet még mindig...

2011. nov. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:

A "minek kellett második gyerek" felháborodást hagyjuk, mert a pici már megvan. Az hogy egy undorító féreg vagy, az is stimt, tehát nem mondom el mégegyszer. DE! A véleményemet elmondom: várandós nőt csalni és otthagyni...mikor védtelen, fájdalmai vannak és kiszolgáltatott?? Te mit szolnál hozzá ha mondjuk gerincműtét után, mikor járni nem tudsz, nemhogy 2 gyerekről gondoskodni, közölné a szeretőd, hogy "oké, k.vára meguntam hogy főzök rád, helló"??? Van neked lelked? Elhiszem hogy ő a legrosszabb feleség a világon, a legunalmasabb, a legígy, legúgy. De várandósan, meg aztán újszülöttel magára hagyni? Persze hogy nem "engedik" a szüleid?

Másrészről milyen nő a szeretőd, hogy emellé vigyorogva asszisztál? Én eleve nem csinálnék ilyet, de ha én lennék ő, hát úgy rugdosnálak visszafelé a családodhoz hogy csak néznél. Aztán persze kidobnálak, mert ilyen szar alak nem kell. Mi rá a garancia, hogy nem teszed meg velem is? Semmi. Szóval gratulálok a 3.-nak is, sok esze lehet.


Ha nagyon el akarsz válni, legalább annyi gerinced legyen, hogy még segítesz MINDENBEN a szülés előtt, alatt és után. Mert a nők sokat bírnak, de senki nem szuperhős. A pénz pedig, amit adni fogsz nekik, egyáltalán nem fogja anyucit ébren tartani vagy segíteni a házimunkában.


Aki meg azt írta, hogy "semmivel nem jobb ha 2-3 évesen hagyod ott, jobb ha más neveli születésétől": komolyan azt hiszi, hogy a férfiak sorban állnak egy frissen szült anyukáért, akinek már van egy 6 éves gyereke meg egy barom ex-férje, aki miatt keserű és csalódott?? Istenem...

2011. nov. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
53%

Függetlenül az előző válaszoktól adok tanácsot!

Pontosan ilyen helyzetben van most egy JÓ ismerősöm...szerintem legyél mindenképpen őszinte a pároddal, aztán pedig közösen, higgadt körülmények között döntsétek el, hogy tovább. Ha meg akarjátok oldani a gondokat, mert szeretitek egymást, akkor menni fog, csak akarni kell!!! Ha már nem szereted, és ő is végleg kiábrándult, akkor nincs értelme tovább együtt maradni.Ha mást nem, gondolj a picúrokra, ne nőjenek fel úgy, hogy azt látják, hogy eszitek egymást folyamatosan!

2011. nov. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
Istenem, szegény, szegény, szegény! 2 gyerek, ház,munka, feleség, aki valószínű szeret...El kellene cserélni téged egy etióp éhezővel, aztán észhez térsz. Mit nem adott meg még Isten bácsi neked? Az örök szerelmet? Jaaa! Menj a templomba aztán kérjél azt is, neked ez így Nem és nem és nem elég! Remélem érted. Neked az élet majdnem habostorta, és mégsem elég. Benned a hiba, nem a társat kell cserélgetni, gondolkozz.
2011. nov. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy barom vagy te!

Azért vállalni gyereket, mert a fiad testvért akart?...hatalmas felelősség tudatról árulkodik...

Hogy lehetsz ekkora gyökér? akkor akarod otthagyni a feleséged,mikor a legkiszolgáltatottabb? Csak met te ráébredtél, h nem vagy boldog?

Kérdés:

Amikor felcsináltad, akkor jó volt? Akkor még boldog voltál,mi?

Na ezt sem hiszem, hogy 7-8 hónappal ezelőtt még minden szép és jó, aztán most hipp-hopp már nem...

Ja és mi az minden, amit te megtettél a feleségednek?

2011. nov. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

Undorító és önző teremtmény vagy te,ez látszik.Én is csonka családban nőttem föl,apám egy 6 és egy egy éves gyermek után döntött úgy 8 év házasság után,hogy ő boldog akar lenni.Soha az életben nem kaptam tőle semmit,anyumtól ellenben mindent,amit egyedül álló anyukaként megadni volt képes.Őt ápolni fogom élete végéig,apámra viszont soha nem fogom rányitni az ajtót.

Azt írtad a feleségedről,hogy veszekedett veled.Arra nem gondoltál még,hogy nem véletlenül?Egy kapcsolat általában két emberen múlik,tehát valamit te is nagyon elb*szhattál nem gondolod?Te ott hagyod egy másik pi*áért a feleséged két gyerekkel,ő majd neveli őket,te meg majd éled világodat.Aljas vagy,és gerinctelen.Mennyivel könnyebb kifarolni egy számodra kellemetlen házasságból,mint dolgozni érte,hogy működjön.A felelősség vállalásáról már nem is beszélve.Remélem majd te is úgy jársz mint a mi apánk,hogy vénségére inkább belerúgnék,mintsem,hogy gondoskodjak róla.Szemet szemért.

2011. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanigy jártam csak a másik oldal vagyok. Engem egy 3 évessel és egy 9 hónapossal hagyott itt a férjem egy nőért.

Amikor elment minden előzmény nélkül csak annyit közölt: megváltozott a kapcsolatunk a gyerekek születése óta.

De azért kellett ide is a tesó...

Én imádom a fiam és egy percig sem bánom hogy van, és tudnám hogy elhagy előre akkor is bevállalnám mert rengeteg örömet ad.


De hogy manapság mennyire nincs kitartás a fériakban borzasztó. Minden uj nő után kostalnak beleszarva abba amit az embert felépített nekik.

Ja és a kisp*csája ki volt nyalva itthon, minden ami kell. Mégse volt jó neki. De hidd el a mézeshetek ott is elmulnak, és rájön: a szürke hétköznapok ott is szürke hétköznapok.

2011. nov. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!