Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tisztelt Válaszadók! Igaz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabadság. kérdése:

Tisztelt Válaszadók! Igaz, nem kellett volna a második gyerek. De mikor megtudtuk hogy megint terhes nem bántuk hisz a fiam mindig testvért akart. Nem akarom őket bántani nem kell a ház sem. Csak engem engedjenek el nos?

Figyelt kérdés
A feleségemnek mindent megtettem az évek során! És ő ezt ki is használta! Ha valamit nem tettem meg neki akkor veszekedett velem és bőgött! Maradjak és éljek boldogtalanul vagy menjek és boldogabb lehetek?
2011. nov. 15. 11:30
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
79%

Mekkora gyökér vagy!

Minek kellett a második gyerek?

Persze, kifogások, h ilyen meg olyan volt a feleséged... Te meg csaltad...? Te képmutató, te!

Remélem a feleséged ezerszer jobbat talál nálad, a szeretöd meg kidob a pi.sába! A gyerekeid meg megtudják, h milyen nulla apjuk van! jobb is ha nem mutatsz nekik példát és nem melletted nönek fel! Apa nélkül is jobb felnöni, mint egy szemét apa mellett! Ha nem nézném azt h a feleségednek most nehez lesz anyagilag, azt mondanám, szerencsés, h elhúzol a francba, mert csak egy gonddal kevesebb lesz neki! De a gyerektartást legalább fizesd te gyökér.

2011. nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
33%

Ne csak a kérdezőt bántsátok,biztos hogy a feleség is tehet arról,amiért a férj már nem szereti.Az éremnek mindig 2 oldala van.


Kérdező:Menj szárnyalj hogy boldog legyél.

2011. nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
Engem csak az háborított fel, hogy a gyereket szidják páran, agyerek nem tehet ezekről, a gyereknek szüksége van támogatásra, segítségre, ezzel nem azt akartam mondani, hogy az apukával nem kell törödni, csak azt hogy ne a gyereket szidják!!!
2011. nov. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim válasza:

mi ez a dráma?

miről maradtunk le? :D

2011. nov. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim válasza:
95%

:Menj szárnyalj hogy boldog legyél."


De a gyerektartást azért fizesse, két szárnyalás között...

2011. nov. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
32%
Senki nem mondta,hogy ne fizesse a gyerek tartást.Mennyi megkeseredett, nő és asszony van itt.
2011. nov. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
Most hogy az asszony mit hibázott, persze, mindenre lehet mondani utólag, hogy nem úgy tette, stb. De ez most nem is lényeges. Ha nem szeretek valakit, annak nem csinálok még egy gyereket. Ennyi. Utána meg nem itt nyavalygok, hogy mit tegyek... Ha a feleséged volt eszed másodszor is teherbe ejnteni, meg volt eszed megcsalni, akkor most is legyen!
2011. nov. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
56%

A kurv@ gyerekesnek uzenem, hogy egy fereg!!!!!!!!!!


Kedves Kerdezo!

Mi itt itelkezhetunk a valos informaciok hianyaban, de akkor sem donthetunk helyetted. Szemely szerint nekem az a velemenyem, hogy jobb bekessegben kulon, mint pokolban egyutt, de semmikepp sem jo a gyerek szempontjabol, ha allandoan vitatkoztok. En is anya vagyok, nalunk is sokszor rezeg a lec (bar inkabb anyagi okok miatt), de ha a parom ugy fekudne be mellem az agyba, hogy kozben egy masik nore gondol, biztosan nem lancolnam magamhoz, de elvarnam, hogy oszinte legyen hozzam, hogy nyugodt korulmenyek kozott megbeszeljuk a tovabbi dolgainkat. Ha 5 gyerekunk lenne, akkor is igy dontenek.

2011. nov. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim válasza:
84%

"Mennyi megkeseredett, nő és asszony van itt."


huszonéves f@szi vagyok -.-

2011. nov. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul tudod. Te egy megkeseredett nő vagy!!!!! :) Megmondták!
2011. nov. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!