Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tisztelt Válaszadók! Igaz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabadság. kérdése:

Tisztelt Válaszadók! Igaz, nem kellett volna a második gyerek. De mikor megtudtuk hogy megint terhes nem bántuk hisz a fiam mindig testvért akart. Nem akarom őket bántani nem kell a ház sem. Csak engem engedjenek el nos?

Figyelt kérdés
A feleségemnek mindent megtettem az évek során! És ő ezt ki is használta! Ha valamit nem tettem meg neki akkor veszekedett velem és bőgött! Maradjak és éljek boldogtalanul vagy menjek és boldogabb lehetek?
2011. nov. 15. 11:30
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
58%
Te egy gerinctelen ember vagy!Remélem a feleséged talál egy jobb embert mint te vagy, aki meg becsüli. Te pedig meg kapod a sorstól ami jár neked.
2011. nov. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
67%
De ezt miért itt mondod? Most állj oda az asszony elé, ÉS NEKI MONDD, HA MERED!
2011. nov. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
13%
Azta mindenit ennyi megkeseredett embert!! Kedves kérdező ne foglalkozz velük, ha valóban igaz amit írtál, akkor mondj le mindenről, add nekik amid van, támogasd a gyermekeket, érzelmileg, anyagilag, légy jelen az életükben stb. Évek múltán a gyerekek ugyanúgy szeretni fognak téged, hisz látják, hogy apa nem tűnt el, nem hagyott el minekt, pusztán anyával már nem értették meg egymást...Komolyan mondom itt a legtöbb válaszadó azt gondolja hogy egy apuka 30 és 40 év között húzza le a rolót? Azért ahhoz rövid az élet, hogy lemondjon a boldogságról!! Most őszintén az anyukának mi lenne ebben a köszönet? Gondoljátok ő boldog lesz ha maradna apuka? kicsit gondolkodjatok már!!
2011. nov. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
46%

1000-szer rosszabb állandó feszültségben nőni fel, a veszekedéseket hallgatni,mint ha külön élnek a szüleid és béke van, úgyhogy erről le lehetne szállni. Én is így nőttem fel és borzalmas volt.

Menj és legyél boldog. Attól még szeretheted a gyerekeid, és lehetsz jó apjuk. Attól hogy szülő vagy, még nem kell boldogtalannak lenned egy olyan ember mellett akit már nem szeretsz.

2011. nov. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
72%
ma 11:51 Az a "ku.va gyerek" nem tud még magáról gondoskodni, főzni, mosni, takarítani kell rá, nevelni, szeretni, hogy ne váljon belőle egy érzelem szegény, megkeseredett felnőtt, mit gondolsz te, azt hiszed te amikor megszülettél, te pelenkáztad magad, eteted magad, hát rólad is gondoskodni kellett, mint mindenki másnak, közös döntésen született, születik az a gyerek, akkor vállalja a felelősséget, ha annyira boldogtalan volt minek csinált még egy gyereket? Ja, mert dugni könnyű, de védekezni már nem???
2011. nov. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
66%
Igen, ezzel egyet értek, ezért van a válás. De ha nem jó egy kapcsolat, akkor lépek, és nem vállalok be MÉG EGY gyereket! Ha meg már összehoztam (azért ennyire boldogtalan nem vagy, hogy ne hoztad volna össze...), akkor vállalom a felelősséget!!!
2011. nov. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
68%
12 éves színvonal, felnőhetnél.
2011. nov. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
68%

Kedves Kérdező!

Felvetődik bennem a kérdés, ha te valóban megtettél mindent annak érdekében, hogy jól működjön ez a kapcsolat, akkor miért nem lehetett neki elmondanod, hogy téged mi bánt és mi az amin neki is változtatni mert ennek így a folytatásnak nem lesz értelme?!

Gondolom a feleségednek fogalma sincs,arról hogy valaki más is van a képben.. Tudod nem azzal van a baj, hogy te is boldog akarsz lenni. Mert jogodban áll neked is annak lenni. A probléma ott van, hogy te sunyi módon a háta mögött vagy együtt valakivel. Ahelyett, hogy a szemébe mondtad volna azt, hogy:- Anyukám ha te nem vagy hajlandó megváltozni, számíts arra, hogy le foglak cserélni!

Így elég korrekt lett volna mert akkor ő is szembesült volna azzal, hogy valami nagyon nincs rendben a házasságotokkal.

A másik kérdés ami bennem felvetődik, hogy vajon a saját szüleid miért nem állnak ki melletted ez ügyben?

Mert ők nagyon is jól átlátják a helyzetet.

1. Mennyi esély van arra, hogy a másik nővel boldogabbak fogtok lenni? Tartósabb lesz a kapcsolat? Ha a jelenlegi kapcsolatban is kommunikációs nehézségeid vannak, hogy megold és ne a szőnyeg alá seperd a problémákat. Naiv vagy ha azt gondolod, hogy a szerelem örökké fog tartani.

2. Egy jól működő kapcsolathoz a másik feltétel nélküli elfogadása, tisztelete szükséges. Gondolom annak idején azért is vetted el feleségedet mert szeretted és boldog voltál vele.

A döntés a te kezedben van! Szerintem nem itt kéne feloldozásra várnod abban az ügyben, hogy helyesen vagy helytelenül gondoljuk hogy megcsalod a párod.

2011. nov. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként nem értem az embereket, miért a gyerek a hibás, miért a gyereket szidják? Nem az ő döntése volt, hogy megszülessen, "mert az a K.urva gyerek, azzal foglalkozik csak az anya", az se a gyerek döntése, ezt az anya döntötte el, kivel mennyit foglalkozik!!!
2011. nov. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
36%
De azért a gyereknevelés mellett időt is lehetne szakítani az apukára.Én közvetlen rokonomon létom, hogy mennyire ügyesen csinálja egyszerre a 2 dolgot. picike gyerek van, nagy családi ház, anyuka dolgozik mellette, és szépen neveli a gyereket, de basszus a nőnek mindig volt ideje magára, nem tréningruhában várta haza az apukát, 1 héten 1szer csakis magukkal foglalkoztak, a ház mindig tiszta volt(nem volt bejárónőjük) mindig meleg étel volt otthon!! nekem ez nagyon becsülendő dolog. helytállt mind a két oldalt!!! ne félj nem is ment apuka félre!!! tehát ne emeljük már annyira a magasba azokat az anyukákat akik azzal védekeznek hogy gyereket kell nevelni. nagyon sokan csinálják ezt, munka mellett stb.
2011. nov. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!