Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Nem tudok bízni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudok bízni a feleségemben.

Figyelt kérdés
A feleségem tel.ban szerelmes sms eket találtam. Mikor rákérdeztem persze tagadta, aztán azt mondta,hogy nem ő kezdeményezett. A baj az hogy a főnöke az az illető és nap mint nap találkoznak. Azóta nem tudok bízni benne. 10 éves házasok vagyunk,2 kiskorú gyerekkel.
2009. dec. 12. 16:54
 71/121 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy olyan jó volt a hangulat hogy ma is egész nap ott maradt volna. Állítólag megegyeztek hogy mindenki pár nélkül menjen.
2009. dec. 13. 19:38
 72/121 anonim ***** válasza:
Hát :(:( Megegyezni, hogy ne hozzon senki párt? Pedig tulajdonképpen nem is zártkörű? Én nem akarok vészmadár lenni, de szerintem ennél szebb hazugság nem létezik. Te hittél neki? Tényleg hihető, hogy a munkatársaival ilyenben megegyeznek? Mert elvégre igaz is lehet, de ez munkatársaktól függ. Én nem hinnék ebben :( Főleg azok után a telefonok és hirtelen kitörölt smsek után. :(
2009. dec. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/121 A kérdező kommentje:
Már lassan úgy leszek vele hogy nincs kedvem nyomozgatni utána. Belefáradtam.
2009. dec. 13. 19:42
 74/121 anonim ***** válasza:
Ezt is teljes mértékben megértem. Ha csinálni akarja, úgyis ezt fogja csinálni, akármennyit nyomozol :( Nem tudom felfogni, hogy egy felnőtt nő, aki 10 éven át együtt él a férjével, az egy minimális őszinteséget nem tud felé mutatni, legalább a gyerekek kedvéért, ha másért már nem is. :( Na és még ő sértődik meg. :(
2009. dec. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/121 anonim ***** válasza:
Ami még segítség lehet a számodra: Van hobbid? Szeretsz mondjuk horgászni? Próbálj kikapcsolódni. Ameddig ő céges bulin van, menjetek el a gyerekekkel horgászni, vagy bárhová, amit szerettek. Ne őrlődj magadba, tudom én kívülről könnyen beszélek, de neked is jár a szórakozás.
2009. dec. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/121 A kérdező kommentje:
Bár igazad lenne hogy nincs köztük semmi, de én nem tudom azokat az sms eket kiverni a fejemből. Nagyon köszönöm hogy próbálsz lelket önteni belém.
2009. dec. 13. 19:49
 77/121 anonim ***** válasza:

Igazán nagyon szívesen :) Ezért van ez a fórum :)

Emlékszel rá, hogy pontosan miket írt neki a főnöke? Talán nőként tudok egy kicsit segíteni, hogy ez vajon válasz egy meglévő kapcsolatra vagy tényleg csak be akarja hálózni.

2009. dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/121 A kérdező kommentje:
Hát hogy szeretlek meg más színben látom a világot. Ilyesmiket. A válasz meg:ma én is így éreztem
2009. dec. 13. 19:59
 79/121 anonim ***** válasza:
Akkor biztosan megcsal :(:(:( Ezek után hogy mondhatja, hogy nincs köze hozzá? Csak úgy egyrészt nem vallunk szerelmet, másrészről ha más színben látjuk a világot, akkor az azt jelenti, hogy a dolog viszonzott. A válasz erre csak hab a tortán :( Ebből hogy tudta magát kimagyarázni? Mégis mit mondott, hogy miért válaszolt erre így? Istenem :(:( Képes ilyet hazudni? :(:( Hogy tehet az ember ilyet a gyerekei apjával? :(:(
2009. dec. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/121 anonim ***** válasza:
Jah jó persze lehet félreértés is, meg hogy nem erre az üzenetre volt ez a válasz, na de hát nem tudom :(:( Egy nagyon pici esélyt azért még látok rá, hogy nem csal meg, de :( Tényleg jobb lenne minél hamarabb tiszta vizet önteni a pohárba.
2009. dec. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!