Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Nem tudok bízni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudok bízni a feleségemben.

Figyelt kérdés
A feleségem tel.ban szerelmes sms eket találtam. Mikor rákérdeztem persze tagadta, aztán azt mondta,hogy nem ő kezdeményezett. A baj az hogy a főnöke az az illető és nap mint nap találkoznak. Azóta nem tudok bízni benne. 10 éves házasok vagyunk,2 kiskorú gyerekkel.
2009. dec. 12. 16:54
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/121 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem nem jobb :( Ha a felesége meg akarja csalni, meg fogja, a helyzet nem fog változni, ezzel csak megkavarja a helyzetet. Minden esetre teljesen érthető reakció lenne.

Gondolom már lefeküdt a kérdező aludni, meg a felesége is hazaért, talán beszélgetnek. Remélem minden jól fog alakulni :(

2009. dec. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/121 anonim ***** válasza:
100%
És mi van olyakor ha csak érelmileg mondjuk elvan hanyagolval a felesgéd?nemlehet azért voltak azok az smseket.Én is csináltam ilyet, nő vagyok,mert érzelimeg nem fogalalkozott velem ugy a párom ahogy kellett volna.De soha nem csaltam meg.Csak ugy csináltam mintha értitek.De az hozá tartozik enegemt megcsal a párom elötte,és nem éreztem ,hogy tényleg szeret.Ezért kerestem egy ilyen férfi barátott aki érzelmileg olyat adott amit még soha nem kaptam meg a volt páromtól,és lehet furcsa de soha még csak egy csók sem volt köztünk.Persze ö szerette volna.De azóta is ö az én lelkitársam még soha nem hittem ,hogy lehet ilyen!Féltékeny is rá a párom.Pedig én öt tényleg csak ugy barátként tudom elkébzelni nem több.Igaz ö többet szeretne tölem.És tényleg van ilyen.Soha nem hittem létezik ilyen!
2009. dec. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/121 anonim ***** válasza:
Ha érzelmileg elhanyagoltnak érzi magát, akkor is mondja meg. Nem hiszem, hogy egy 10 éves házasságban nem lehetne megoldani egy ilyen problémát. A másik meg hogy hazudik lebukás után. Ez nem érzelmi elhanyagoltság...
2009. dec. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/121 anonim ***** válasza:
Szia! Na történt valami változás? Beszélgettetek? Jutottatok valamire? ( A "férfipártin" gondolkozó nő)
2009. dec. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/121 A kérdező kommentje:
Szia! Beszélgettünk, reggelig vártam rá mire hazajött. Azt mondta, hogy mennyit bizonyítson még hogy nincs közöttük semmi. Mondam hogy eddig semmivel sem bizonyított erre megsértődött.
2009. dec. 13. 18:52
 66/121 anonim ***** válasza:
Ehh :(:( Szegény :(:( Reggelig nem jött haza? Olyan sokáig tart egy céges buli? Hát nem tudom :( Tudod, ha engem a párom alaptalanul megvádolna megcsalással, akkor én azonnal elmentem volna. Egy kis megsértődés inkább a te igazadat erősíti, de tényleg ne legyen igazam :(
2009. dec. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/121 anonim ***** válasza:
Tényleg és mit mondott miért ilyen későn ért haza?
2009. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/121 A kérdező kommentje:
Olyan boldogan jött haza hogy madarat lehetett volna fogatni vele. Már bejelentette hogy jövő héten megint bulijuk lesz és szeretne elmenni.
2009. dec. 13. 19:33
 69/121 anonim ***** válasza:
:(:( Nem tudom megmondom őszintén milyenek ezek a céges bulik, én diplomás ápoló hallgató vagyok, tehát valószínűleg később sem lesz benne részem, de egy céges bulin a házastárs nem vehet részt? Másrészről pedig úgy hallottam, hogy ilyen nagyon nagyon ritkán van, maximum ünnepekkor.
2009. dec. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/121 anonim ***** válasza:
Tényleg és ha megkérdeznéd elkísérheted-e? Tényleg nem tudom zárt körű-e, amennyiben nem az, kérdezd meg nyugodtan vele mehetsz-e.
2009. dec. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!