Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Nem tudok bízni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudok bízni a feleségemben.

Figyelt kérdés
A feleségem tel.ban szerelmes sms eket találtam. Mikor rákérdeztem persze tagadta, aztán azt mondta,hogy nem ő kezdeményezett. A baj az hogy a főnöke az az illető és nap mint nap találkoznak. Azóta nem tudok bízni benne. 10 éves házasok vagyunk,2 kiskorú gyerekkel.
2009. dec. 12. 16:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/121 anonim ***** válasza:

Húúú,ha már tagad az nagyon nem jó!!

Addig mond neki míg be nem vallja az igazat,mert míg bizonytalan vagy úgy sem fogsz tudni megbízni benne:S

2009. dec. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/121 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem te megtetted az első lépést, hogy rákérdeztél.Beszélgessetek el, miért, hogyan, mikor.

Most a feleségednek kell lépnie.

2009. dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/121 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem kár volt beszélni. Ha elváltok csinálhat belőled vasárnapi apukát, csak te veszítenél ezen az egészen. A mai világban egy nő nem veszít a válással semmit, a férfi mindent, még ha nem is az ő hibája volt az egész.
2009. dec. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/121 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le vele beszélgetni h mi az oka h másfelé kacsingat.

Lehet h ő ugy gondolja h elhanyagolod ,nem törödsz vele persze erre nem az a megoldás h félrelép .

Egy komoly beszélgetés,higgadtan.Vagy külső segitség.Házzasági tanácsado stb.

2009. dec. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/121 anonim ***** válasza:
74%

Könnyen meglehet, hogy azért jutott ide a házasságotok, mert a feleséged nem érzi, hogy szereted, te hiába érzed úgy, hogy mindent megteszel, hogy érezze. Tudom ez furán hangzik, de ezt egy könyvben olvastam. Itt utánanézhetsz, ha sikerül beszerezni olvassátok el lehetőleg együtt, de addig is higgadtan próbáljátok megbeszélni, hogy mi az oka, hogy ide jutott a házasságotok.

[link]

1.oldal 7.könyv: [link]

[link] (ez is az)

Sok sikert, remélem tudtam segíteni!

2009. dec. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/121 anonim ***** válasza:
Hogy ha a nők másfelé kacsintgatnak annak miért a férfi az oka? És ha a férfiak másfelé kacsintgatnak akkor miért a férfi az oka? Nagyon sok ilyen választ olvastam már itt, és a legtöbb esetben a férfi hibája.
2009. dec. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/121 anonim ***** válasza:

Igaza van annak, aki azt mondja hétvégi apukát csinálhat belőled a feleséged, ha váltok. Ezt nőként mondom. Undorító, amit a nők művelnek ezzel a láthatással. Tisztelet a kivételnek! Amennyiben válni fogtok, még előtte írass vele egy papírt, hogy akkor látod a gyerekeidet, amikor akarod. Így talán ki lehet védeni. Persze vedd tárgytalannak, amit mondtam, ha a feleséged ilyet nem tenne, mert tényleg vannak olyan nők, akik nem tennék meg ezt a volt férjükkel.

A házasságodra a tanácsom, hogy tényleg jobb, ha minél hamarabb megbeszélitek a dolgot, de mivel azt mondja nem ő kezdeményezett, ezek szerint bevallotta, hogy történt valami, hacsak én nem értem félre.

2009. dec. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/121 anonim ***** válasza:
64%

17:33-as vagyok, utolsónak.

Nem tudom igazán, hogy ezt az én válaszomra is értetted, de pont az említett, ajánlott könyvben olvastam, hogy sok pár azért hidegült el egymástól, mert a felek nem érezték, hogy szereti őket a párjuk, pedig ő igen is szereti. Ezt ki is mutatta, csak nem a párja szeretetnyelvén, hanem a sajátján, mivel ő azon ért, kommunikál. Így viszont a másik fél nem érti, nem jut hozzá el. Ebből pedig azt vonja le, hogy nem szeret már a párom, bezzeg xy milyen kedves, figyelmes stb. és rossz esetben akár a megcsalásig is eljut sajnos a kapcsolat. Én pl. úgy érzem ki, hogy az előttem válaszoló is valami ilyenre próbált rávilágítani, csak nem sikerült magát jól kifejezni. Remélem a kérdező nem érti félre, mert én legalábbis egyáltalán nem hibáztatom őt!

2009. dec. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/121 anonim ***** válasza:
Bocs, már nem utolsó, hanem a 17:48-as, neki üzentem.
2009. dec. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/121 A kérdező kommentje:
18:17 nek. Hogy hogy nem hibáztatod őt? Mikor pl. csak 1x akar szeretkezni velem 1 héten akkor én is máshoz fussak rögtön? Ha az kitudódna akkor viszont az baj lenne ugye?
2009. dec. 12. 18:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!