Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Nem tudok bízni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudok bízni a feleségemben.

Figyelt kérdés
A feleségem tel.ban szerelmes sms eket találtam. Mikor rákérdeztem persze tagadta, aztán azt mondta,hogy nem ő kezdeményezett. A baj az hogy a főnöke az az illető és nap mint nap találkoznak. Azóta nem tudok bízni benne. 10 éves házasok vagyunk,2 kiskorú gyerekkel.
2009. dec. 12. 16:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/121 anonim ***** válasza:
Akkor miért hajt a jobban fizető állásért?
2009. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/121 A kérdező kommentje:
Mert mindig többet akar.
2009. dec. 12. 21:05
 43/121 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem ő keres magának jobban fizető állást? Más összetenné a két kezét, ha lenne munkája. Nem értem én ezt :( Na meg 2 munkahelyed is van, hova kell ennél többet dolgozni? Másrészről biztosan van végzettséged, tehát szakmai kereteken belül dolgozol, azért annyira nem egyszerű jobban fizetőre váltani.
2009. dec. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/121 anonim ***** válasza:
Nem is azt írtam, hogy mentség. Sőt, én voltam az egyik, aki azt írta, hogy ez nem mentség a megcsalásra. Viszont vigyázz a feleségeddel, mert tényleg nem bízhatsz meg benne. Tudod, ha nagyon akarja, ki tud bas.zni veled - elválik, a berendezett négy szobás lakást megkapja lakáshasználatra a gyerekek miatt, meg a másik autót, + gyerektartás. Neked meg marad az egy autód, és a két munkahelyed, plusz a vasárnapi látogatás a gyerekekhez. Ez a legrosszabb talán, ami előfordulhat, viszont azért írtam ezt, hogy lásd mennyi mindent veszíthetsz. A nők nem veszítenek semmit sem, mikor gyereket vállalnak családdal, "hála" a magyar jogrendszernek.
2009. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/121 anonim ***** válasza:
Az utolsóval teljesen egyetértek :( Megkérdezhetem a nemed? Kíváncsiságból, hogy nő vagy férfi gondolja így.
2009. dec. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/121 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy fenn tudná e tartani a lakást meg az autót a fizetéséből.Most is minden fizetnivalót én fizetek.
2009. dec. 12. 21:23
 47/121 anonim ***** válasza:
Azért még ennyire ne szaladjunk előre. Bízom benne, hogy ha még válásra is kerül a sor (ne kerüljön), akkor sem tenné meg azt a kérdező felesége, hogy kirakja a férjét a házból és csak hétvégenként láthatná a gyermekeit.
2009. dec. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/121 A kérdező kommentje:
Na jó, ott még nem tartunk de nagyon a lelkembe gázolt azokkal az sms - ekkel.
2009. dec. 12. 21:29
 49/121 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértelek :( És őszintén mondom, hogy szívből sajnállak :(:( Nekem is nagyon rosszul esne :(:( Neked változtak az érzéseid a feleséged iránt?
2009. dec. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/121 A kérdező kommentje:
Pontosan az a baj, hogy én még szeretem de nagyon megingott a bizalmam iránta.
2009. dec. 12. 21:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!