Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Nem tudok bízni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudok bízni a feleségemben.

Figyelt kérdés
A feleségem tel.ban szerelmes sms eket találtam. Mikor rákérdeztem persze tagadta, aztán azt mondta,hogy nem ő kezdeményezett. A baj az hogy a főnöke az az illető és nap mint nap találkoznak. Azóta nem tudok bízni benne. 10 éves házasok vagyunk,2 kiskorú gyerekkel.
2009. dec. 12. 16:54
 81/121 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy akkor a főnöke kicsit többet ivott. Na jó, de akkor mit jelentsen a válasz? Miért írogatott vissza neki?
2009. dec. 13. 20:09
 82/121 anonim ***** válasza:

Hát talán csak az ittasságra vonatkozott. Nem akarok illetlen lenni, de ő szokott néha inni? Mert lehet tényleg csak arra vonatkozott. A más színben látni a világot és az érzések is utalhatnak az italra és akkor csak elviccelte a dolgot. Ez esetben ez tényleg megtörténhetett.

Tényleg menjetek el valahová a gyerekekkel a hétvégén vagy egy közös baráttal.

Most olvastam vissza az eddig válaszokat és láttam, hogy hetente csak egyszer akar veled szeretkezni :( Régen ez másképp volt? Mióta tart ez az állapot? Amikor észrevetted az smseket akkor sem változott a szexhez a hozzáállása?

2009. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/121 A kérdező kommentje:
Soha sem iszik. Kezdetben szinte naponta, aztán egyre kevesebbszer. 1x pedig mióta itt dolgozik.
2009. dec. 13. 20:15
 84/121 anonim ***** válasza:
És rá sem tudod venni a több szexre? Biztosan kellemetlen ez, mert nem 70 évesek vagytok, hogy hetente egyszer kelljen szeretkezni. Milyen indokkal utasít el az ágyban?
2009. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/121 A kérdező kommentje:
Azzal hogy másnap!!! fáradt lesz a munkában. A szex után meg 1 hétig még csak szóba sem hozhatom mert azt mondja: neked csak azon tud járni az eszed?
2009. dec. 13. 20:24
 86/121 anonim ***** válasza:
:( Délután amikor hazaér, akkor próbálkoztál már így közeledni? Akkor még nincs "alvásidő". Vagy akkor más miatt nem lehet? És a hétvége?
2009. dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/121 A kérdező kommentje:
Sajnos én később érek haza mint ő, meg akkorra már a gyerekek is otthon vannak. Nem mondom volt rá példa hogy estére nem utasított vissza, de nagyon ritkán.
2009. dec. 13. 20:31
 88/121 anonim ***** válasza:
:(:( Tényleg mozdulj ki egy kicsit vagy egy haverral vagy a gyerekekkel, nem olyan kicsik már, hogy ne élvezzék a mozit, vagy bármilyen családi programot. Ha nagyvárosban éltek, akkor ilyenkor van vadaspark, állatkert stb. :) Biztosan jól éreznéd magad te is :)
2009. dec. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/121 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem tudom milyen a munkaidőd, mennyire van szabadidőd, hétvégén dolgozol-e. Gondolom azért két munkahely mellett nincs sok időd szórakozni, de mindenképp próbálj rá időt szakítani, ha mást nem, akkor van itt a gyakori kérdéseken is jó pár olyan kérdés, amin sírásig lehet nevetni. Hidd el tényleg jót fog tenni :) Ja és ha van otthon csoki egyél, nem csak nőknek való az :)
2009. dec. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/121 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy mindig ilyen segítőkész és megértő vagy? De jó a férjednek.
2009. dec. 13. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!