Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Nem tudok bízni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudok bízni a feleségemben.

Figyelt kérdés
A feleségem tel.ban szerelmes sms eket találtam. Mikor rákérdeztem persze tagadta, aztán azt mondta,hogy nem ő kezdeményezett. A baj az hogy a főnöke az az illető és nap mint nap találkoznak. Azóta nem tudok bízni benne. 10 éves házasok vagyunk,2 kiskorú gyerekkel.
2009. dec. 12. 16:54
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/121 anonim ***** válasza:
Ez teljesen érthető. Az enyém is megingott volna :( Szívből sajnálom :(:( Hívd fel tényleg valamelyik barátodat. Biztosan van társaságod, nem vagy magadba zárkózó :)
2009. dec. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/121 anonim ***** válasza:
férfi vagyok, de ez miért számít? :)
2009. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/121 anonim ***** válasza:
Reménykedtem, hogy más nő is úgy gondolkozik ahogyan én :) Mert én nő vagyok és sokan férfipártinak mondanak, pedig én csak reális és logikus próbálok lenni.
2009. dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/121 A kérdező kommentje:
Sajnos kevés az úgy gondolkodó nő mint te.
2009. dec. 12. 21:54
 55/121 anonim ***** válasza:
52%
Hát igen, ez tény, nagyon nagyon kevés :( Egyszerűen nem tudom megérteni miért. Én gondolkozom hülyén? Velem van gáz? Normális ha állandóan az anyának ítélik a gyereket és az apa csak kéthetente hétvégén láthatja? Én ezt undorítónak tartom nem normálisnak. Remélem nem én vagyok zakkant.
2009. dec. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/121 anonim ***** válasza:

Vedd fel a kesztyűt.

Menj el a fönőkéhez és önts tiszta vizet a pohárba .

Még mindig jobb mint örlődni és hagyni h hülyét csináljon belőled.(n/40)

2009. dec. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/121 anonim ***** válasza:
Szerintem az egy kicsit agresszív lépés lenne. Iszonyatosan látszódna a jellegén a kétségbeesettség, nameg menjen oda cirkuszolni? Én nem tenném. Ha nyíltan rajtakapnám hogy hódítja a feleségem, akkor megmondanám a véleményem, de ameddig csak sms bizonyítékom van a dologra, addig biztosan nem.
2009. dec. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/121 anonim ***** válasza:

Arra kicsi az esély sztem h rjtakapja őket ,és miért baj h látszik h kétségbe van esve ha tényleg ugy van?

Ciki h meg akarja menteni a házasságát?

És nem cirkuszra gondoltam hanem h mondja meg h felejtse el a feleségét és pont.

Persze biztos tagadni fog.

De lehet blöffölni is hogy pl " a feleségem már ugyis bevallotta"

vagy rákérdezni a nejére h "-Hányszor csaltál már meg???"

2009. dec. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/121 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, ha meg akarná menteni a házasságát, de akkor sem úriemberhez méltó megoldás, és főleg, hogy nem is megoldás. Mégis mi értelme annak, hogy elmondja szálljon a nejéről? Ennyitől bárki megtántorodna? Szerintem nem. Felesleges huzavona lenne.
2009. dec. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/121 anonim ***** válasza:

Lehet.Ez csak egy lehetőség volt.

De még mindig jobb mint semmit se csinálni.Nem??

2009. dec. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!