Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 3 pici gyerekkel maradok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 pici gyerekkel maradok egyedül, szerintetek van igazság?

Figyelt kérdés

az lenne a kérdésem, hogyha elválunk, és a férjem nem akar vagy nem annyi gyerektartást fizetni, amennyi elég lenne a 3 pici neveléséhez, akkor mit tudok tenni?

bejelentett állása tavaly nyár óta nincs, üzletrésze van egy még be nem indult vállalkozásba, ahol nem akar alkalmazott lenni, tb -je sincs vagy max. minimálbéren jelenti majd be magát.


én anno feladtam a karrieremet, állásomat, közösen vállaltunk gyerekeket, ő ugyanúgy akarta, mint én. cégemet felszámolták, segítségem nincs, munkát nem tudom, hogy milyet és 3 gyerekkel hogy találnék. amikor vállaltuk a gyerekeket, benne volt, hogy én csak részmunkaidőben tudok majd dolgozni.

most pedig itt vagyok, hogy nem tudom a hogyantovábbot....


béreljük a lakást, de ha hiteles lenne, az sem lenne jobb.

segítség semmilyen nincs, még bő fél évig max gyedet kapok, utána viszont 100 e ft-tal kevesebb lesz havonta.

mit tennétek a helyemben?

segélyek kilőve, minimálisat adnak (pár ezer ft)


2014. ápr. 18. 22:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/130 anonim ***** válasza:
60%
A cigók bezzeg 100at kapnak egy gyerekre.
2014. ápr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/130 A kérdező kommentje:

kedves utolsó. te hogy oldottad meg? hogy nem haltok éhen, hogy kaptál munkát? segítenél?

ja, ha meghalna, akkor örökölnének a gyerekek jópár milliót

2014. ápr. 18. 23:14
 23/130 anonim ***** válasza:
89%

Ajánld fel a közös gyerekfelügyeletet az apának.

Élet meg nem igazságos senkivel, kár ezen kattogni.

2014. ápr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/130 A kérdező kommentje:
mi százat? pontosan leírnád, hogy mire gondolsz? milyen jogcímen kapnának 100 e ft-ot?
2014. ápr. 18. 23:15
 25/130 anonim ***** válasza:
76%
Sajnálom kérdező, valami olyan megoldást kéne találnod amiben tud valaki segíteni. Esetleg megkérni egy hozzátartozódat vagy barátod hgoy vigyázzon olykor a gyerekekre, amíg dolgozol, esetleg olyan melót ahová a gyerekeket is viheted, utána kell járni. Egész pontosan milyen végzettséged van?
2014. ápr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/130 A kérdező kommentje:
mondtam neki a közös felügyeletet. de ha dolgozni fog, neki "nem fér bele", ezt mondta.
2014. ápr. 18. 23:16
 27/130 A kérdező kommentje:
érettségi, irodavezető, képesített könyvelő, gazdasági főiskolán 3 év.
2014. ápr. 18. 23:17
 28/130 anonim ***** válasza:
83%

23:05-ös


Szerencsére nem a munkahelyemre alapozok (arra valóban nem lehet) de van ingatlanom,és néhány millám a bankban.Ez már azért valamelyest jó alap,és még így sem vállalok többet,mert ha elvesztem az állásom,akkor a tartalékhoz kell nyúlni,és ki tudja mi lesz.Egyszerűen még így sem érzem magam bebiztosítva,nemhogy a semmire.

2014. ápr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/130 anonim ***** válasza:
2%
A rádióban hallottam, új jogszabály változás. Az első gyerek után kapnak 400at, majd minden következő után 100al kevesebbet, amíg le nem csökken 100ra. Nem vicc, nem én találtam ki!
2014. ápr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/130 A kérdező kommentje:
de angolul sohasem sikerült megtanulnom kellően. max az utcán tudok segíteni valakinek vagy nem halnék éhen, sajnos annyira megy csak az angol.
2014. ápr. 18. 23:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!