Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt olyan aki elvált a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki elvált a szeretője miatt és megbánta?

Figyelt kérdés
Két gyerekét egyedül nevelő,szegény körülmények között élőn, sokkal fiatalabb lány, aki már volt szerető rossz előjel?

2018. jan. 8. 09:43
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
77%

29 Na itt egy boldog volt szerető,aki "megnyerte" a hűtlen férjet..

Még kicsit szimpatikus is voltál, mielőtt leírtad volna ezt a mondatodat..:

"Csak hogy egy pozitív példa is legyen itt ne csak csalódott hárpiák sirámai."


Tudod,lehet, hogy a drágád volt neje hárpia volt, de nem minden megcsalt feleség az...

Örülök a mostani boldogságodnak, csak aztán nehogy pár év múlva majd téged nevezzen egy húszéves csaj hárpiának...


Tudod, a fagyi visszanyal.

2018. jan. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
A haverom rávilágított, hogy ha vagyonfelezésnél el kéne adnunk a házat és megfelezni a pénzt,gerinctelen dolog lenni a fiam feje felől eladni a házat...Szerintem is úgy lenne helyes ha ott maradnának az anyjával, de akkor meg albérletben 2 kicsi gyerekkel mi lennénk nehéz helyzetben.Esetleg ha tudnák venni egy kissebb lakást, de akkor is rosszul állnánk anyagilag. Abba nem hiszem, hogy belemenne a barátnőm, hogy továbbra is találkozgassunk titokban, de azért ma megkérdezem,hátha.
2018. jan. 10. 09:49
 33/46 anonim ***** válasza:
31%

#30


El kell keserítselek, pszichológiát (is) tanultam az egyetemen és gyerekekkel dolgozom. Az első pár hónapban az apa és a gyerek kapcsolatát az apa anyához való hozzáállása határozza meg. Az anyán keresztül kötődik (vagy nem) a gyerekhez. A nő az első perctől szereti a gyereket, az apa csak akkor találkozik vele mikor "kinyomta". Ha utálja az anyát,vagy kényszerítve volt a gyerekvállalásra, nem fog szívesen foglalkozni a gyerekkel. Ha szeretik egymást akkor fog. Nem egy bonyolult agyi folyamat. És ettől nem lesz senki pelenkája rózsaillatú,csak nem mindegy hogy a pokolba kívánja az egészet vagy elviseli amíg nagyobb lesz a gyerek zokszó nélkül és meglátja a szép pillanatokat is,nem elmenekül mert minden az ő nyakába szakad és 100plusz feladatot kap,amit nem kért.

2018. jan. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
85%
Az a szomorú, hogy egy 42 éves nőn bizonyára elviselhetetlenül zavar 3 db szemránc, meg 2 db stria, amit úgy szerzett,hogy kihordta a gyerekedet,nem számít, hogy lehúzott veled 14 évet, nem számít, hogy megdolgozott azért amije van,le van szrva,hogy diplomát szerzett,hogy egész életében dolgozott a közösbe, tisztességesen nevelte a fiad, hűséges volt, okos,megbízható,tisztességes nő, minden le van szrva,kenheti a hajára a belső értékeit meg az erényeit,csak mert elmúlt 40. Bezzeg az új nőn nem zavar 2 friss szülésnek a nyoma,nem baj,hogy egy lotyó,mivel másodszor gázol bele mások házasságába, nem zavar, hogy el kell tartanod más(ok) gyerekeit,nem zavar,hogy tanulatlan,munkakerülő,soha nem lesz karrierje,nem baj, hogy valószínüleg csak a könnyű pénzre, semmi nem baj,csak mert fiatalabb és könnyűvérűbb. Egy becsületes,értékes nőt nem vagy hajlandó megbecsülni, de egy qrvát felemelsz, sőt képes lennél a gyereked szájából elvenni a pénzt és zabigyerekekre költeni,csak mert ez fiatalabb...Abba gondolom nem gondoltál bele,hogy egy primitív,munkanélküli,aki a testéből és a szülésekből él 40 éves korára fele úgy se fog kinézni mint most a feleséged, gondolom a családiból nem telik neki edzeni,fordászhoz járni, meg a zabi poronytok mellett ideje sincs sportolni,ápolni magát.De majd te úgy is állod ezeket neki,a fiad meg alaudjon a híd alatt. Nem akartam elhinni,hogy a művelt,intelligens férfiak is ilyen primitív érzésekkel rendelkeznek,hogy csak húst látnak a nőkben és a friss húsra kell repülni, de lassan kénytelen vagyok megváltoztatni a véleményem.
2018. jan. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj de aki nem foglalkozik a gyerekével az egy féreg.Megnyugtathatod magad ezzel ha akarod,de normális ember szereti a saját gyerekét az első perctől fogva, mindegy hogy ki az anyja,a gyerek semmiről nem tehet és az én vérem akkor is életem szerelmétől fogant a nászéjszakán,akkor ha egy prostival kiszakadt a gumi.Csak egy kifogás,hogy kényszerítve volt,aki egyiket nem szereti a másikat sem szereti.Én már akkor is szerettem a fiam mikor megtudtam hogy a feleségem terhes,sőt, már előtte szeretettel gondoltam a leendő gyereke(i)mre.Minden férfi barátom hasonlóan érez,felháborító amit írtál,nem állat a férfi.
2018. jan. 10. 10:32
 36/46 anonim ***** válasza:
87%

34 es nagyon szivembol szoltal.

Mintha csak rolunk irtal volna,en is pont 42 voltam,es jobb no minden tekintetben,mint akivel megcsalt.O 26 eves ket gyerekkel,17-18 evesen mar szult,munka semmi,tan estin lerettsegizett,ragyas arcu,ritka haju,kismellu ...

Szerencsere nalunk maskepp alakult,megjott mindkettonk esze,igy a szereto koppant,pedig neki is jol jott volna beleulni a keszbe,meg szult is volna 1-2 gyereket,hogy ne kelljen dolgoznia...

2018. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
81%
Na de könyörgöm, ne röhögtessél már! Neked negyvenes pasiként tényleg el kell magyarázni, hogy ez a szerelem is elmúlik majd? Hogy ez a kapcsolat is ugyanígy kihül? Ha egy eredetileg jól működő kapcsolatot, ami a házasságod ,nem tudsz managelni, ezt sem fogod majd hosszú távon. n Neked tényleg újdonság, hogy még 1-2 év és itt is elmúlik a köd? A rideg valóság marad, az anyagi küszködés, a mostohakölkök és egy idő után nem fog vigasztalni a feszes fenék (ami genetikától és életmódtól függően elkezd záros időn belül löttyedni neki is). Egy idő után, mikor már nem csak a szex lesz az állandó program, majd zavarni kezd, hogy műveletlenebb, esetleg buta(ezt nem tudom), hogy a társalgásban nem partner, hogy nem kiváncsiak rá a haverok, barátok, esetleg a család, mert egy mukk értelmes szót nem lehet váltani vele. Ha látja, hogy kifelé hátrálsz szül gyorsan neked is (Mondd, hogy van annyi eszed, hogy gumiban tolod és nem dőlsz be a tablettát szedek féle süket dumának), aztán tényleg perkálhatsz mint a katonatiszt. Most komolyan az ötvenhez közelítve akarsz majd pelenkázni, homokozni, szétdolgozni az agyad, miközben inkább mész a kocsmába meló után, mert otthon csak a visító kölkök várnak, meg az asszony, aki még mindig nem ment vissza dolgozni, de követelőzni azt tud, beszélgetni meg max a barátok köztről lehet vele? Amikorra megnyugodhatnál, élvezhetnéd a munkád gyümölcsét, elindítanád a fiadat, lenne időd, pénzed, egzisztenciád, űzhetnéd a hobbid, járhatnál színházba, moziba, meg nyaralni? Ezt lecseréled egy szakmunkásra, aki azon kívül hogy szül sorban mint Kolompárék nem tud felmutatni semmit? Az életben más területen is partner lesz? Ha elmúlik a tűz, mi fog mellette tartani a hétköznapokban? Ha muszáj egy fiatal, akkor légy korrekt, válj el, aztán keress olyat, de lehetőleg normálisan képzett, gyermektelent, különben pokollá teszed a saját életed. Ugyanis ez a versenyző is megöregszik és ez a kapcsolat is kihül, mi marad akkor neked? Egy nő, akit majd jól megutálsz, pedig most sem okosabb és szórakoztatóbb, mint majd később lesz, csak képtelen vagy ezt látni egyenlőre. Egy luk sem ér ennyit, képtelen vagyok megérteni, miképpen lehetsz ennyire hihetetlenül ostoba, de megérdemled a sorsodat és azt is, hogy szétcsússzon az életed. Pár év múlva sikítva kaparod majd a falat, de meg is érdemled. Akkor fogod majd nagyítóval nézni ezt a nőt és akkor fogd igazán látni tokkal/vonóval, hibáival együtt. A feleségedet sajnálom, nem ezt érdemli. Nem vagy egy jellemóriás az addig oké, de hihetetlenül ostoba is, ha azt tényleg elhiszed, hogy ez a szerelem majd nem jut ugyanarra az elhidegülős sorsra, ami a művelt, értelmes felséged mellett is utolért, majd nyilván a bolti eladó géniusz színt visz bele, mikor a hancúrozás már nem olyan érdekes. Vagy várjunk csak? Nem. Azért gyanakszom trollkodásra, mert nem bírom megemészteni, hogy valaki ennyi idősen ilyen önsorsrontó és szerencsementes idióta legyen, pedig tudom, mikor elhagyja a vér az agyat lefelé, a férfiak java része agyilag papucsállatka szinten vegetál. "Az ember néha azt hiszi, lelátott már az emberi hülyeség kútjának fenekére,de a figyelmeztetés, miszerint a hülyeségnek eme kútja feneketlen, néha fölöttébb hasznos."
2018. jan. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
82%

32#

Majd írd meg, mi lett. ;)

Gondolom, ultimátumot kaptál a puncitól, hogy elválsz, vagy le is út, fel is út.

Főleg, ha elbeszélgetsz vele a piszkos anyagiakról is.

Eddig nagy volt a szerelem, pénz nem számít, a szenvedély meg a boldogság... Most még kimatekoztad, hogy egy albérletben négyen élnétek abból, ami a gyerektartás után megmarad. És egyből itt tartasz, hogy inkább továbbra is titokban kúrod a puncit, a feleségedtől mégse akarsz válni.

Ó, hát hogyne...

Most ugrik a majom a vízbe, hogy a szeretőd vajon szeret-e? Kellesz-e neki a titkos pásztorórákra, vagy csak azt akarja, hogy elválj.

2018. jan. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
79%
29# Ha ilyen mintacsalad vagytok es a gyereket leszarja az anyja de a ferjed megholt tisztesseges akkor hogyhogy nem kell neki a sajat gyereke es nem kuzd erte???
2018. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
0%
Mert rá volt erőszakolva és családi nyomás miatt adta be végül a derekát mikor nem volt még kész rá hogy gyereke legyen. A fia bunkó,egy az egyben olyan mint az anyja,nyilván nem kell neki valaki akivel utálják egymást mert összeférhetetlen személyiségek. A lányáért megy az elhelyezési per.
2018. jan. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!