Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt olyan aki elvált a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki elvált a szeretője miatt és megbánta?

Figyelt kérdés
Két gyerekét egyedül nevelő,szegény körülmények között élőn, sokkal fiatalabb lány, aki már volt szerető rossz előjel?

2018. jan. 8. 09:43
1 2 3 4 5
 11/46 acelsziv ***** válasza:
100%

Gondolom az meg sem fordult a hülye fejedben, hogy rendbe hozd a kapcsolatod a feleségeddel.

Akkorát fogsz bukni, mint egy ólajtó és még csak sajnálni se fog senki.

2018. jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
Felfoghatjuk így is,de az egyik oldalom szerelem, izgalom,boldogság áll, amihez elég kevesebb vagyon is(remélem ő is így gondolja),a másikon meg csak megszokás van, meg közös javak,és persze a fiúnk,de a régi érzelmeket ezek akkor sem hozzák vissza. Az meg egy dolog, hogy gyanakszik a feleségem,amúgy nem az előzményeket nézte, a hívásaim meg az SMS-eim között kutatott, mert az utóbb használt alkalmazásokban ezek voltak megnyitva,de nem találhat semmit,mindent gondosan eltűntetek.
2018. jan. 8. 11:26
 13/46 anonim ***** válasza:
93%

Ja, biztos azért jött össze egy löttyedt heréjű 40-es bácsival, akinek jobb az anyagi helyzete, mert nem kell neki pénz a boldogsághoz, a feszes fenekű 25 évesekkel meg unja a lepedőcsatákat. Hogyne.

Legalább te ne áltasd magad, mert akkor csak csalódás érhet.

Apropó: a feleséged igazából már csak bizonyosságot keres. Az is gyanús, ha mindent gondosan törölsz.

Az exem is így bukott. Tudtam, hogy adott időpontban telefonált, de a hívásai között nem volt semmi. Lekértem a részletes híváslistát, és meg is volt a csaj száma. Még aznap felhívtam, hogy ürítsen ki egy polcot a szekrényben, mert a megnyerte a pasit.

Olyan kis naiv vagy, ha azt hiszed, hogy itt csak te döntesz arról, hogy lesz-e válás, és hogy egy csóró proli kétgyerekes nő igaz szerelmet keres.

2018. jan. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
91%

Igen, ennyi zabigyerekkel én is a tehetősebb, kopaszodó 40 felettit választanám, aki hamarosan marokszámra szedheti a potemixet, de legalább biztos egzisztenciája van. A gyerekek éhesek, nőnek, ruha kell stb. Szexelni meg maximum összejárnék egy korombelivel, akinek még félóránként feláll és feszes a teste is. :D

Mondjuk nem leszek ilyen helyzetben, mert nem rakom szét a lábam mindenkinek, így nem kell majd egy faterom korabeli embertől várnom a megváltást.

2018. jan. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 acelsziv ***** válasza:
91%

Azt írod, hogy a feleséged diplomás értelmiségi nő.

Te mégis teljesen hülyének nézed. Ez nem kis önellentmondás. Te barátom, már a kilövőállásban vagy a feleséged csak a gyufát keresi amivel a kanócot meggyújtja.

És ne hidd, hogy nem fog teljesen megkopasztani a válópernél.

2018. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
78%
Pff de buta vagy! :)
2018. jan. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
8%

"hogy két gyerek után gyerektartást is kell fizetni, így a jó fizetésből bizony kevesebb marad, mint a minimálbér. "


Marha jó fizetés lehetett, ha gyt után kevesebb, mint minimálbér maradt:D

Legközelebb valami hihetőbbet kamuzz!;)

2018. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
86%
Ezt meg fogod szívni rendesen. Szerintem a nejed már most tudja mi a helyzet. Be fog sz.a.r.a.t.n.i rendesen. Elmegy a kedved a feszes fenekűtől is..
2018. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 Girgoy ***** válasza:
92%

A 10-es postnál jobbat én sem tudok. Te csak annyit látsz az egészből, hogy jobb nő a friss hús (pedig csak azért, mert fiatalabb, de hidd el: ő is meg fog öregedni, miközben Te még öregebb leszel), szóval ez a része el fog szállni egy idő után, amiért most rajongsz hogy hű de bizsergés! Ez az új nő viszont szimplán egy qrva, semmi más. Gondold már át józanul: van egy 1 és egy 3 éves gyereke mástól. Ha esetleg ez a 2 nem azonos pasitól, akkor pláne gyorsan váltogatja a fekvőhelyét. De még ha ugyanattól is, akkor se egy kapcsolatművész, ha ilyen kisgyerekekkel elvált. Egyértelműen a pénz kell neki. Egyéb erénye van egyébként ennek a nőnek a lepedőakrobatikán kívül? Merthogy kb. a Te szavaid is csak első körben ennyit erősítettek meg. Csak a lóvéd kell neki, aztán Téged is frankón meg fog csalni!


De ha már így aggódsz (mivel így tetted fel a kérdést) és a feleséged is nyomoz utánad, akkor nem csak annyiról van szó, hogy kicsit uncsi már vele üldögélni hétvégente otthon. A problémák hamarabb kezdődtek, hamarabb romlott meg a házasságotok. Mivel a nő egy röpke bizsergésen kívül reálisan csak még nagyobb gondokat kínál - azaz 2 új gyerek, aki nem a tiéd, esetleg a régi apa sem hagy nektek békét, a csak is valszeg meg fog csalni és a pénzedből kiforgatni, illetve egy csúnya válás és a valódi gyereked is megutál) - ezért még mindig könnyebb lesz a régi házasságba új életet lehelni. Nem vagy már Te sem 20 éves, hidd el, a veled egykorú feleségeddel kell helyrehozni a kapcsolatodat - ha Te is a korodnak megfelelően viselkedsz.

2018. jan. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem megfogod bánni, ha elhagyod, de "ne legyen igazam". Jó lenne ha egy ilyen helyzetből is mindenki boldogan jönne ki, csak ilyen nincs. Az én apám is csalta anyumat, a többedik alkalom után elvált tőle. Apám nem akart. Utána apukámnak többé nem lett családja, felesége, évekig depressziós lett, hogy szétszakadt a család. Én meg ebben nőttem fel. Sosem haragudtam apámra, szeretem. De a megcsalást ez miatt én sem tudom megbocsájtani. Nálam nincs megbocsájtás...
2018. jan. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!