Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt olyan aki elvált a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki elvált a szeretője miatt és megbánta?

Figyelt kérdés
Két gyerekét egyedül nevelő,szegény körülmények között élőn, sokkal fiatalabb lány, aki már volt szerető rossz előjel?

2018. jan. 8. 09:43
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
90%
Én nem tudtam fateromnak megbocsátani, hogy amíg anyu 2 helyen dolgozott és késő este járt haza, addig ő a szabadidejében elment a barátnőjéhez, akinek ráadásul gyereke is van. :D de már látom náluk is a vegkifejletet, a csajnak 4 gyereke van 3 apától, nem kellett senkinek. Azt hitték jó vásárt csinálnak egymással, szerintem faternak sem az volt az álma, hogy más 5 éves kölkét nevelje egy albérletben. A csaj pedig azt hitte válás után járnak majd faternak a milliók, aztán mégsem. :D már látom ahogy a nő kirántja apám alól a nagyszüleim vidéki lakását. De meg is mondtam faternak, ha ekkora állat volt, nálam ne kopogjon ha nincs hova mennie, mert rácsapom az ajtót.
2018. jan. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
83%

Az igen, elovastam a kommentjeidet kérdező..


Tudod, te tipkiusan az vagy, aki meg is érdemled a helyzeted, remélem szenvedni fogsz még benne jó sokáig ( mert tudom, hogy te sem vagy boldog), amíg nem fog fájni annyira, hogy lépj.


CSak a "vagyon" miatt hazudsza feleségednek és csalod foylyaamatosan.

2018. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
84%
Csak olyat ismerek, aki megbánta. Szèp ès izgalmas a titkos randi, aztán rádszakad a valóság.
2018. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
81%

Az exem :) májusban mentünk szét, aztán a csaja rájött, hogy van itt ilyen dolog, hogy gyerektartás, fele vagyon, satöbbi... szegénykém azt hitte belefarol a tutiba :D


Jaj na, egy szó mint száz, egy okos nőt lecserélni egy szakmunkás szülőgépre nem jó biznisz de szerintem már nem sok van addig míg lebuksz és akkor beleszagolsz jómagad is.

2018. jan. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem szakíts a szeretovel és kezdd el felmelegíteni a házasságod. Tele van ilyen sztorikkal a net, hogy halott házasság éledt újra. Egy párkapcsolatot ápolni kell. Azt hiszed a huszonéves szakmunkassal könnyebb? Kétlem.
2018. jan. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, hányinger undorízó vagy. Menj csak a fiatal pipibez, az is megszottyad majd, a feleséged meg hadd szabaduljon meg tőled.
2018. jan. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
70%

Az egyik valaszolohoz hasonloan az exem se akart otthagyni soha, csak nem hagyta a vére. Meg volt gyozodve rola hogy sosem mernem otthagyni mert nincs hova mennem. Tevedett. 3,5 eve nem tudja megemeszteni hiaba lett egy oreg bnoje (en 20-szal fiatalabb voltam). Ha hallana mit mondanak a hata mogott a gyerekei, elsullyedne szegyeneben. Pedig mar az elozo3-at is otthagyta, nem tanult belole.

Hagyd ott nyugodtan a feleseged, talal egy sokkal becsuletesebbet - ahogy nekem is sikerult es nem kell rettegnem mikor csal meg ujra.

2018. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, drága vagy, de azzal, hogy a feleséged már rendesen gyanakszik utánad ( nem hiába, elárultad őt), inen már számolhatsz is vissza.


Sokan leírták már tapasztalatból is, de egy nő finom érzékkel kiszagolja a megcsalást, és bizony, hoyg rá fog jönni hamarosan, bármit is csinálsz innentől. ( ahogy írták Sherlock, hiába törölgeted ki a ynomokat, a legnagyobb gynaút adod ezzel, hogy nem hagysz nyomot, mert kitörlöd. Szerinted mégis ki törölgeti a saját előzméyneit?.. nyilván, akinek van rá oka.)


Ha egy nő noymoz, az meg si fogja találni a bökkenőt, előbb vagy utóbb.


Ja és viselkedhetsz innentől bárhogyan, mert azzal is csak a bűnösségedet igazolod, mert aki veled él és ismer, az tudni fogja már egy kisebb rezdülésedből is, hogy valami nem stimmel.


A gyereked meg majd büszke lehet rád, amikor megtudja, hogy apu ahelyett, hogy ha anyuval nem működik a kapcsolat, vagy odatenné magát, -mert egy 10 éves kapcsolat nem automatikusan működik, sehol(!)-, vagy előbb tisztességesen szakítana, mielőtt olyanokról bezsél, hogy másik, fiatalabb husit dug, mert az fiatalabb, és hogy álíltólag szerelemes blabla.


Mindenki hibázik, de érdemes felelősséget vállalni, ha már a tetteiddel tudtál dönteni, ideje lesz ebben is.


Egyébként mit gondolsz, a feleséged vajon boldog melletted? Úgy gondolod, hogy neki nem hiányzik a szerelem? Vagy a szenvedély? Szerintem üljetek le beszélgetni... Mert nem hiszem, hogy ezekről beszéltetek volna, hogy "csak" a gyerekeid anyja és a feleséged.

2018. jan. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
47%
Mi is így voltunk. Én vagyok az "új nő". Rácáfolnék. Azóta már feleség vagyok és boldogok vagyunk, szeretjük egymást és a közös babát tervezzük. Sokkal jobban várja mint az előző ráerőltetett gyerekeit,nem is beszélve a neurotikus anyukáról aki csak szülni szeretett, de foglalkozni a gyerekekkel nem. Verte is őket meg öngyilkossággal fenyegetőzött minden héten előttük. Most is a nagyszülőknél vannak míg anyuka pasiról pasira meg munkahelyről munkahelyre vándorol. Engem nem zavar hogy nincs sok pénze,meg gyerektartás.Addig sem volt neki sok. Kiegészítem azzal amit én keresek és nem panaszkodok. Nem azért szerettem belé mert egy vastag bukszát láttam benne meg egy "ingyen lakhatást". A házunkat is a szüleitől kaptuk, sokkal jobban szeretnek és azt mondják örülnek, hogy a fiúk talált egy normális nőt így 40 éves korára aki tényleg szereti :) Anyósom,apósom is rendes, sosem hasonlítgatnak, maximum pozitívan. Mi már együtt fogunk megöregedni,nagyon figyelünk egymásra és megvan az összhang,a szeretet és a vonzalom is évek óta. Mindegy ki hány éves vagy mennyi az annyi. Csak a belső dolgok számítanak igazán. Csak hogy egy pozitív példa is legyen itt ne csak csalódott hárpiák sirámai.
2018. jan. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
67%

#29

Ezen jót mosolyogtam.

A nővérem is elvált, mikor kiderült, hogy csalja a férje. Ugyanezeket mondta a sógor új felesége terhesen. Aztán szülés után meg ugyanazt, amit a nővérem, mikor nekik született meg az unokahugom. Nem segít a gyerek körül, nem csinál otthon semmit, ordít vele, mert nincs patyolat rend. A sógor is panaszkodott, hogy tiszta idióta szülés után, állandóan bacogatja, mindent neki kell otthon csinálni.

Szegény sógor megint nem volt boldog, kénytelen volt egy kolléganő mellett keresni egy kis vigaszt. XD

Legalább annyi esze van, hogy vele közölte, hogy vagy abortuszra megy, vagy elhagyja.

Naiv vagy, ha azt hiszed, hogy a te gyerekednek jobb apja lesz, a sírását is meg a kakiszagot is szereti, csak mert te nyomod a világra.

2018. jan. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!