Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt olyan aki elvált a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki elvált a szeretője miatt és megbánta?

Figyelt kérdés
Két gyerekét egyedül nevelő,szegény körülmények között élőn, sokkal fiatalabb lány, aki már volt szerető rossz előjel?

2018. jan. 8. 09:43
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
Nem a gyerek hibája, hogy ő felnőtt létére hagyta, hogy ráerőszakolják, aki az egyik gyerekét nem szereti az a tiédet sem fogja, nyugtathatod magad ezzel a hülyeséggel, akkor sem lesz jó apa és jó ember a férjed,ne hergeld itt a népet.
2018. jan. 11. 11:05
 42/46 anonim ***** válasza:
82%

Már Bernard Show is megmondta; Negyven fölött minden férfi gazfickó. :-))

Nos, a savazást már megkaptad az előttem szólóktól, én inkább egy tanáccsal szolgálnék.

Legalább fél évet várj! Az a szerelmek első nagy vízválasztója. Ha azt túléli a kapcsolatotok, akkor kezdj esetleg a váláson gondolkodni. Csak vigyázz, ne ess abba a hibába, mint amiben most vagy. Tudod, a szerelmek elmúlnak, ha nem ápolják napi szinten. Az ember hajlamos hátra dőlni, mint akinek semmi dolga ezen a világon, és inkább a telefont buzerálja, mintsem hogy asszonykájának a lelkével törődjön.

Én megértem. A helyzetedet. A feleséged is jól keres, te is. Megvan mindenetek. Nincsenek már közös célok, közös harcok. Negyven fölött ilyen helyzetben a férfi úgy érzi, nincs rá szükség. Ez pedig a férfiember halála. Ilyenkor hajlik rá, hogy felrúgjon minden, és újra kezdje valahol máshol, valaki mással, aki mellett újra felépítheti az életét. Aki mellett szükség van rá.

Kérlek, gondold ezt végig, és ha valóban ez vezérel, ülj le a feleségeddel, osszatok-szorozzatok, és kezdjetek bele valami nagyszabású tervbe. Legyen az házfelújítás, vásárlás, vagy bármi. A lényeg, hogy újra érezzétek az egymásra utaltságot, a közös erőt, és te is újra érezd, hogy szükség van rád.

2018. jan. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
20%

Én megvédem a kérdezőt.

Lehet hogy tényleg nem jó már otthon, és a csapból az folyik hogy meg kell javítani a kapcsolatot.

De nem lehet mi dent megjavítani.

Persze melléfogott hogy az új csaj link és nem egy jó party, de lehet boldogabbak leaz ek még ha kevesebb is a pénz.

2018. jan. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%

Bocsika,hogy végig olvastam minden hozzászólást, csak az exem kerestem, hátha ő is kitálal hatalmas bánatában.... :-)


Az utódom 2 évvel fiatalabb nálam, de már nincs meg, lelépett a pénzzel, de nem csak azt vitte, még okosabb volt a nőszemély, előtte a nevére került az exem lakása is, amit a válóperünk után vásárolt.

Most pereskednek.

Okvetlen jelezzétek nekem, ha bármit megtudtok velük kapcsolatosan! ;-) Hátha nyílt tárgyalásuk lesz! Szabadidőm meg bőven.

2018. jan. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Mi újság veletek kérdező? Remélem elválás lett a vége, nem miattad, hanem mert a feleseged jobbat erdemelne
2020. febr. 26. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó előtti,nem semmi.Elhiszem, hogy elmennél a nyílt tárgyalásra.Megvan az elégtétel.Meg is érdemli minden szeretőért párját otthagyó ember, akár férfi,akár nő.
2020. febr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!