Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit egyek? és mennyit? 22/F...

Mit egyek? és mennyit? 22/F 180cm/80kg

Figyelt kérdés

Lényeg hogy elképesztően jó formában vagyok.

Futok ,úszok , kézi súlyzózok , felülés , fekvő , huzóckodás.

És ebböl minden nap egy adott mennyiséget megcsinálok (Nem keveset)


2 honapja kezdtem nagyon látszik a hatása de a hasamon ha ülök nem látszanak a kockák.


mostani kép ---> [link]


azt szeretném elérni hogy le mennyen rólam az összes zsir ( hozzáteszem minimális van rajtam akkor látszik ha leülök de akkor sem nagyon) de nagyon kiakarom kockásitani.



Diétázni szeretnék az edzések mellé.

kérnék olyan diétákat amik számomra is érthetők :) vagyis nem egy blogba akarom számolni hogy 23g szénhidrát meg 0,3% zsir legyen a kajátba amit naponta ehetek hanem olyan ra lenne szükségem ami pl:


napi 2-3 alma

3-4l ásványviz

0,3-0,5 kg csirkemell

xy rizs

stb stb stb stb.


erre vagyok kiváncsi hogy egy 180/80kg hoz mi az , és mennyi az amit ennie kell.


Mit egyek és mennyit. ( a matek része hogy nézd meg mennyi energia van benne , meg menni kalória) ezek nem érdekelnek mert nem értek hozzá.


laikusan lenne az amit megértek :)



Előre is köszönöm


2011. júl. 3. 18:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:10"


tökéletes Erre volt szükségen :) erre voltam kiváncsi mit lehet és mennyit kb naponta , tökéletes halat szeretem semmi gond nincs vele akkor olyat fogok keresni ami nem "növényi olaj" van.


csirkemell is lemegy szóval az is tökéletes.


tej is menni fog akkor.


+ nyomom a testömeg- izomtömeg növelő port is vizzel napi 2,5 dl.


+ vitaminok (biotech)


Köszönöm szépen még 1x :)

2011. júl. 3. 22:44
 12/13 anonim ***** válasza:
Azért van rajtad felesleg nem is kevés.
2011. júl. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
nekem így is tetszel :)
2011. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!