Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy vegyem magam rá arra,...

Hogy vegyem magam rá arra, hogy ne egyek semmilyen édességet? Mert tudom, hogy letudnék fogyni ha nem ennék, még vagy 8kg-t kéne.180cm 78kg 16F.

Figyelt kérdés
ti hogy veszitek rá magatokat , hogy ne egyetek édességet?
2011. jún. 15. 10:16
1 2
 1/11 bix ***** válasza:

összeszorítjuk a fogunkat és nemet mondunk. elhatározás kérdése... minden fejben dől el, van aki gyenge hozzá, az úgy jár ahogy, és van aki képes rá, az viszont eléri a célját. így működik az élet előre szólok... elég sok dolog lesz még az életedben amit nem akarsz megcsinálni, azt hiszed hogy nem tudsz róla lemondani, aztán mégis meg kell tenni...


egyébként meg állj át minimál gyümölcsre pl nasi helyett...a fruktózt még mindig könnyebben bontja a szervezet mint a sima cukrokat

2011. jún. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ne vigyél magaddal több pénzt,mint amennyi a napi ebédedhez (leves+második) kell... de vigyázz...azért ne csak húst meg zöldséget egyél...néha kell a szénhidrát is...
2011. jún. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én képes vagyok fizikai rosszullétet érezni, ha nem ehetek édességet. Szóval nem csak elhatározás kérdése. Általában semmiféle csokit, sütit nem veszek otthonra, hogy még alkalmam se legyen hozzányúlni, de volt, hogy majd elszédültem, főznöm kellett egy pudingot, mert nem bírtam volna ki.
2011. jún. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tömd degeszre magad más kajával, akkor nem fogod kívánni.

Max. következő étkezéskor. :D

Szerintem jó módszer, ha néha annyi édességet eszel, amennyitől úgy érzed, hogy most legalább 1 hétig biztos nem fogod kívánni. Jól megcsömörlesz tőle egy időre, másnap meg ledolgozod, pl. futóedzéssel.

2011. jún. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. Napi egy csoki belefér. Vagy egy mars szelet, vagy egy-két kocka tálás csoki. Annyival kevesebbet eszem másból.
2011. jún. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én amikor édességet kivánok, bekapok egy orbitot, és kész. Nekem ez segít.
2011. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én úgy próbálkozok, h egy hónapra 2 tábla csokit engedek meg magamnak. Ha ez hamar elfogy, akkor megszívtam, és 2 hétig nem eszek csokit.

De nekem is kell egy minimális adag, egyszerűen nem bírom nélküle, főleg most, vizsgaidőszakban.

2011. jún. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Gondolj arra hogy a sok cukor mennyire károstitja az ereket, a hasnyálmirigyet, és candidagombát is okozhat, továbbá pattanásokat, táplálja a gyulladásokat, daganatokat-ezért a rákosok nem is ehetnek.

Hogy mi a megoldás?

1. ne vegyél bolti édességeket, kekszeket, tortákat, csokikat, sütiket

2. kapj elő egy turmixgépet és egy doboz joghurtot, natúrt keverj össze csak gyümölcsökkel és tedd bele a hűtőbe beleteszel egy kanalat, megfagy és kész a jégkrém

3. ismerd meg az izeket, másképp

ott a fahéj, a kókusz, a vanilia, a kardemon, a mazsola, aszalt gyümölcsök-ezeket akár egy palacsinta tekercsbe is helyezheted

a csoki a legkeményebb dió.

2011. jún. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

vagy egyél mentolos csokit.

az olyan sz.ar, hogy nem bírsz sokat megenni belőle, és a mentol tényleg csökkenti az édesség utáni vágyat is.

2011. jún. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne tarts otthon csokit, ha a családodnak kell, akkor vedd rá őket, hogy olyat vegyenek, amit te nem szeretsz. :D Így könnyebb megállni, én ha meglátom a csokit máris megkívánom, szóval ez segít.

Venni magadnak meg felesleges, gondolj arra ahogy ilyenre költenéd a pénzed?!

Ha édesre vágysz, ott vannak a gyümölcsök, készíthetsz gyümölcsjoghurtot, krémtúrót, zabkását... Ezek is édesek, mégis egészségesek. :)

Néha meg ha nagyon kívánod belefér egy kis csoki, fagyi, amit szeretsz. Csak mértéket kell tartani, a kakaóról mondják hogy egészséges is, vannak finom magas kakaótartalmú étcsokoládék, ezekből nyugodtan ehetsz 1-2 kockát.

2011. jún. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!