Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Minimum ido ket dieta kozott?

M. Erzsi kérdése:

Minimum ido ket dieta kozott?

Figyelt kérdés
Udv,40-es no vagyok,169 cm.75 kilorol indultam es 3 honap alatt lefogytam 9.5 kilot. Mindezt het 5 X 45 perces aerob edzesel (600/700 kaloria/alkalom), neha esti gyaloglas (200-300 kaloria/alkalom) es dietaval (napi 1200-1300 kaloria/nap, ulo munkat vegzek) hus, zoldseg, tejtermekek meg gyumolcs idonkent pizza, csoki :-) persze mertekkel, sosem koplaltam es tiszta energia bomba vagyok :-) Meg 5 kiltol kene megszabadulnom, a modszer a fenti lenne. A kerdes, hogy kell-e szunetet tartani a ket 'fogyokura' kozott? Az eletmodom/etrendem teljesen megvaltozott ahogyan en is, tovabbra is egezsegesen fogok etkezni, ez nem fog valtozni, viszont szeretnek par het laza edzes szunetet tartani, kb het 2X ugyanis idombol nem fogja tobbre futni. Az utolso kilo mar nagyon nehez ment le, tobb mint 2 het alatt, tudom, a szervezet ragaszkodik a maradek zsiromhoz, de en nem :-)

2013. aug. 23. 16:29
 1/2 anonim válasza:
Ha drasztikus diétákról van szó, tehát amelyekben konkrét élelmiszercsoportot hagysz ki, nem érdemes rögtön egymás után. Próbálj odafigyelve az étkezésre min 1-2 hetet kihagyni.
2013. aug. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi, szo nincs drasztikus dietarol, eszem ami eppen van, persze nem vajas kenyerre gondolok hanem zoldseg, sovany hus, gyumolcs. Meg nem volt az olyan szigoru dieta, ettem napi legalabb 5x vagy ahanyszor megeheztem, persze mertekkel, gondosan ugyelve arra, hogy sose ehezem. Annyira hozzaszoktam mar, hogy nem is kivanom az 'egezsegtelen' kajat. Viszont mar jo ideje a sulyom nem fogy, csak a keruletem, ugyhogy cel elerve :-) egezseges etkezes marad es het 4x futas is. Kitartas mindenkinek aki belekezdett, jo erzes ha mar latszik az eredmeny :-)
2013. aug. 30. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!