Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Egyszerű 90 napos étrendeket...

Egyszerű 90 napos étrendeket tudnátok nekem írni?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen recepteket keresek, inkább csak ötleteket, hogy melyik napra mit főzzek?! Egyszerű megoldások érdekelnének, közismert ételekkel, amit a családnak is szívesen adok.
2013. nov. 6. 14:46
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

Egyél husit és zöldséget. Szerintem nem bonyolult, és belefáradtam már abba, hogy tovább bonyolítsam.


Az orvosokat pedig ne egyszerűsítsd le ennyire.. Nem emberileg kell elítélni őket, mert nem arról van szó, hogy ők gonosz emberek lennének. Ők sem tudják ám hogy mit csinálnak, hihetnek abban hogy amit tesznek az jó. De mind látjuk az eredményt, ha kinyitjuk a szemünket: az emberek többsége beteg, a hagyományos nyugati egészségügy (és dietetika) látványosan kudarcot vallott. De sokan vannak még, akik hisznek benne.


Az edzésemen tudod mit kap egy csaj, aki gúnyolódik? Beleb.@szom a földbe, ugyan úgy mint a férfiakat. Ebből tanulnak. Van amivel lehet viccelni, ironizálni, és van amivel nem. Gyors és hatékony módszer, és szemlélteti a taichi kirobbanó erejét. + kipotyog aki puhány vagy idióta.

2013. nov. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim válasza:
Sajnos sosem fogom megtudni milyen az edzésed. De örülök hogy érezted, hogy vicceltem. Szeretném látni ahogy a 78 kilómat földhöz vágod.
2013. nov. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

Én 75 kg vagyok.

Tehát esetleg hízz még 20-at, hogy élvezzem is.


De visszatérhetünk táplálkozástudomány mezejére is.

2013. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:

Az üzenet küldője: OrizaTriznyáák

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: tegnap 20:04

Az üzenet szövege: Te szellemi fogyatékos vagy.



A fenti üzenet küldőjét jelentettem a Személyiségi Jogok 2013. évi V. törvénye alapján "emberi méltóság megsértése" miatt. Az IP címed alapján hamarosan levadásznak. Lehet kezdeni izgulni.

2013. nov. 11. 21:02
 45/50 anonim ***** válasza:

Jaj.. Oriza az nem semmi.. figura. Az biztos.


De nem hiszem hogy felelősségre lehetne vonni bármelyikünket is, legalábbis amíg egyikünk sem 'egyenlőbb az egyenlőknél', azaz amíg átlag emberek vagyunk. Márpedig gyanús hogy akik itt írnak vagy kérdeznek, azok akármilyen múlttal is rendelkeznek, akármilyen szakértők, kiváló emberek, fiatalok vagy idősebbek, ilyen szempontból átlag emberek. Azaz dolgoznak a pénzükért, na..


Szóval nem is éri meg ilyen komolyan a becsületsértéssel foglalkozni, elég egy másodperc néma hallgatással lesajnálni azt akinek csak ennyire futja.. nyilván a saját élete minden egyes nappal megbosszulja szegényt..


Táp.

2013. nov. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:

Egyrészről: igazad van.

Másrészről: gondolkozzon mielőtt cselekszik. Na, majd legközelebb fog!

2013. nov. 12. 09:13
 47/50 anonim ***** válasza:
Hátha..
2013. nov. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

Én meg megyek, kérdező, megmondlak az anyukámnak!

Természetesen nem akarom védeni az ilyen pitiáner beszólogatós alakokat. De nem hiszem, hogy az ilyen kicsinyes bosszú segítene. Kaptam én már ennél jóval cifrábbat mégse rohamtam Strasbourgig.

2013. nov. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
*rohantam
2013. nov. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:

Én sem szándékozom.

Csak: "amilyen a mosdó, olyan a törölköző." :)

2013. nov. 12. 14:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!