Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy lehetnék kitartóbb?

Hogy lehetnék kitartóbb?

Figyelt kérdés
2 hónapom van lefogyni, arra súlyra ami ideális lenne számomra. Egy fotózáson veszek majd részt, és egy kicsit vékonyabbnak kell lennem addigra. Rávettem magamat hogy akkor jovohettol csinalom, kitartoan. Persze az önuralomrol szol az egesz ugy gondolom, de mi adna meg nagyobb erot hogy megcsinaljam?

2019. ápr. 14. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyit kene lefogynod? Az sem mindegy. Ket honap alatt 4-5 kg-ot tudsz lefogyni egeszsegesen
2019. ápr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt neked kell eldöntened, mennyire fontos ez a fotózás.

Talán ezen kívül érdemes lenne más érveket is felsorakoztatni, amiért érdemes lefogynod azt a kicsit. Lehet beleférnél egy régebbi kedves ruhádba. Vagy nem sokára itt a nyár és jobban tündökölhetsz egy bikiniben.

2019. ápr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazabol nyilvan nem csak a fotozas miatt akarok ennyit fogyni. 10 kilot kene leadnom. A nyar miatt, meg a baratom jon hozzam, eleg messze lakik es legalabb meglepek hogy sokkal csinosabb lettem mire talalkozunk. De a legfontosabb hogy MAGAM miatt akarom csinalni. Nagyon fontos lenne. Ugy beszeltuk a dietetikusommal, hogy akkor jo legyen napi 700kcal (mert annyival tudnek leadni egy 10est ket honap alatt) es hogy ne jojozzak utana, lassan novelem a kaloriakat. Napi 100zal.
2019. ápr. 14. 19:35
 4/9 anonim ***** válasza:

Te soha nem fogsz lefogyni! Mi az, hogy jövőhéttől? Mi az, hogy két hónapod van rá? Milyen dietetikus ajánl neked 700 kalóriát??? Két honap alatt híztál el, hogy azt hiszed annyi idő alatt lemegy?

1500 kalória napi bevitellel fogytam eddig 8 kilót 2 hónap alatt.

2019. ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1500zal, 2 honap alatt 8 kilo? Akkor gondolom tobb sulyfelesleg volt rajtad ha ennyivel lement ennyi, ilyen “keves” ido alatt.
2019. ápr. 14. 21:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs, 69-ről indultam, 61 vagyok most.
2019. ápr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
700 kalóriás diétát csak orvosi felügyelettel (azaz kórházban) szabad csinálni. Szóval kamu, hogy ezt szakember ajánlotta.
2019. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
En 8 honap alatt adtam le 45 kg mot .
2019. ápr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A dietetikusod egy kontár idióta már bocs. 7 kilót fogytam március 1 óta, szénhidrátszegény-zsír és fehérjedús étrenddel. Igaz, nagy súlyból ment le ennyi vízzel meg minden, de aki 700 kalóriát javasol az nem épelméjű. Ebből így nem lesz 10 kiló testzsírvesztés.
2019. ápr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!