Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kérlek adjatok tanácsokat,...

Kérlek adjatok tanácsokat, hogy lehetnék kitartóbb?

Figyelt kérdés
Elkezdek tornázni 10 perc múlva abba hagyom mert nembírom, vagy egyszerűen nincs hozzá kedvem. Valamikor el sem tudom kezdeni. és nagyon el vagyok keseredve az alakom miatt. :(
2010. jún. 25. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Huhh, hát.. gondolj a fürdőruhádra, jobbat nem tudok XD. Egyébként nekem pl. egyszerűbb úgy tornázni, hogy videóra csinálom. Pl. A Rubint Réka 5 perceseket. Akkor nem lehet lazítani, meg azok amúgy is rövidek :). Megcsinálom háromszor, kidöglök, de nem unalmas.

Linkek, ha kell:

http://www.youtube.com/watch?v=UIjy-yKIPtg

http://www.youtube.com/watch?v=c54Yfxi5FV4

http://www.youtube.com/watch?v=F256MmfzkVY

2010. jún. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy elkesederve.Ez a múlt,te nézz a jövőre.A múlt elmúlt, a régi cselekedeteidnek ez az eredménye,de a jelenben és jövőben történő cselekedeteid egy teljesen más énképet adnak majd neked.Légy bátor és erős,kitartó, kezdd el még ma a változást az életedben.Te vagy az,aki változtathatsz a jelenlegi helyzeteden. Meg tudod csinálni, nem egyik napról a másikra(de talán már így is vannak eredmények,ne aggódj), de 1 hónap múlva már közelebb vagy ahhoz,ahogy szeretnél kinézni.Mindig egy napra koncentrálj,hogy azt szépen megcsináld.Legyen torna és nagyon egészséges diéta (sok gyümölcs és zöldség). Ez azért fontos,mert ha jól táplálkozol, könnyebben mozogsz és végig tudod csinálni a tornát.Mindenképpen keress egy olyan mozgásformát,amit szívesen csinálsz,de meg kell bírkózni azzal is,amit nem szeretsz annyira.Keress képeket a neten,hogy milyen alakot szeretnél, gyűjtsd össze azokat egy mappába, és írj melléjük motiváló idézeteket. Gondolj arra,hogy egy szokás 3 hét alatt alakul ki,ki kell lépned a komfortzónádból (ami neked kényelmes megtenni), és új kihívásokat kell vállalnod.Napi 30 perc mozgás is nagy előrelépés, ha legalább 1 dolgot teszel meg azért,hogy jobb legyen,más legyen a jelenlegi helyzeted. Ami nagyon fontos, hogy légy elkötelezett és következetes a célod szerint,ne tegyél kifogásokat, ne panaszkodj, csak csináld végig.Ez egy felelősségvállalás a testedért.Nem olyan nagy ügy lefogyni,csak csináld.Tornázz.
2010. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ne tornázz, hanem csinálj valami olyat, amit szeretsz, annyi sport van ;)
2010. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nekem segit hogy a barátommal együtt futunk..keress valakit akivel tudsz tornázni,vagy tollasozni-az legalább jó szórakozás is.persze ez elég nehéz..de keresgélj..rubint rékázni énis szoktam..használ
2010. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Mert a következő három valamelyike vagy az össze hiányzik belőled:


motiváció

koncentráció

és kitartás


Úgy mint a boxolóknál szokás mondani:


Puhítsd a testet és megadja magát a fej itt most fordítva


Győzd le az elméd és a többit végrehajtja a tested.


Sok sikert!

2010. jún. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Először is el kell határoznod, hogy bele kezdesz és tornázni fogsz rendszeresen, nagyon fontos hogy ne 3nap alatt várj eredményt, mint az oldalt látogatók többsége. Ne lehetetlen célt tűzz ki, hanem mondjuk a hét 2-3napján sportolsz, nem is muszáj ugyanazt sportolnod mind a három napon. Ha tudsz pl vehetnél aerobic bérletet és különböző típusú órákra mehetnél be, ez kicsit változatosabbá tenné az egászet. Ha 10perc után is abba hagyod az valószínűleg azért van mert nem jó az állóképességed, de ez idővel javulni fog, és egyre jobban fogod érezni magad, aztán majd növeled az edzés időt. A legfontosabb, hogy szánj időt a változásra!
2010. jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat:D tegnap elkezdtem tornázni. elhatároztam h minden nap megcsinálom.vmi zsírégetős dvdre.. Tatarek Redzső vagy mi.. és 35 percig bírtam:D utánna még béres alexanra extra hasizmot megcsináltam félig.

ma is ugyan az lesz de remélem tovább bírom. :)

2010. jún. 29. 12:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne hagyd abba, csináld végig a tornát, csak közbe pihenj pár percet, igyál, stb :) Utána folytasd. Szerintem meg lesz a hatása.
2010. jún. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én torna közben a neten nézek valami jó sorozatot az eléggé lefoglal ahhoz, hogy ne foglalkozzak a fáradsággal és tovább csináljam
2010. jún. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet:D kirpóbálom.:D
2010. jún. 29. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!