Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék kitartóbb?

Hogy lehetnék kitartóbb?

Figyelt kérdés
160 cm/67 kg vagyok,10kg-ot szeretnék fogyni,de egyszerűen nem vagyok kitartó,itthon rengeteg szemét kaja meg süti van mindig,és elcsábulok.A másik,hogy a páromat sem zavarja ez a tulsúly,sőt.De nekem igy egyszerűen semmi önbizalmam!
2013. márc. 17. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Tűzz ki magadnak egy célt, amit el szeretnél érni bizonyos időn belül (mondjuk nyár előtt). Nézegess téged motiváló képeket, ahol sokkal kövérebb embereknek is sikerült akár 50 kilót ledobniuk (keress rá training motivations/inspirations néven). Edzés közben hallgasd a kedvenc zenéidet és gondolj a bikinialakra. Mikor elcsábulni készülsz, gondolj arra hogy az mind a fenekedre, combodra megy és emiatt nem lehet olyan alakod amilyet akarsz. Engem ezek segítenek :)
2013. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. márc. 18. 14:31
 3/7 anonim válasza:
tegyél ki a hűtődre egy "fénykorodban" készült képet
2013. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
47%
Úgy, hogy megszokod, hogy tenni kell a céljaidért, nem punnyadni te kövér disznó! Ha valamit el akarsz érni, akkor mozdulj meg, különben egy vesztes vagy! Egy senki. Mutogatni kellene, hogy mit nem szabad csinálni, ha az ember valamit el akar érni. Na embereld meg magad, aztán fussál tíz kört!
2013. márc. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pl. az is egy megoldás, hogy nem vásárolsz szemét kaját meg sütiket.
2013. márc. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 poiu ***** válasza:
Egyszerű szabály: semmi keményítő.
2013. márc. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 poiu ***** válasza:
Bonyolultabb szabály: semmi keményítő, semmi cukor. Ez elég.
2013. márc. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!