Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi az az etel amirol nem...

Mi az az etel amirol nem tudsz lemondani?

Figyelt kérdés

2019. okt. 28. 08:40
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
100%

A hétvégén csináltam egy tepsi browniet.

A kedvenc édességem. Valakit pénzzel lehet megvesztegetni , engem ezzel a sütivel :)


[link]

2019. okt. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Metionin ***** válasza:
Őszintén szólva, nem tudom. Szeretek enni de ha muszáj lenne, szerintem akármiről le tudnék mondani. Pl. régebben imádtam a danette pudingot, a tejszínhabos cuccokat, a joghurtot, aztán amikor kiderült hogy laktózérzékeny vagyok, lemondtam róluk. Igaz vehettem volna menteset de diákmelós fizuból az ember nem ugrált. Most már simán megtehetném hogy mindenből megveszem a menteset de már valahogy nem kívánom. Néha veszek és annyi. Meg még a csokin gondolkodom, illetve egy bizonyos pizzán de ami azt illeti, amikor nem volt pénzem, csokit se ettem, a pizzát meg tizenéves koromig nem is ismertem, szóval tudtam élni nélküle. De azért rosszul esne ha most közölnék, hogy ezután no csoki és no pizza.
2019. okt. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
71%
Lasagne
2019. okt. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nincs olyan. Az az egyik rossz tulajdonságom, hogy valamit elkezdek enni eszem fél évig jóízűen, utána kész vége rá sem birok nézni, találok mas etelt folytatódik avval
2019. okt. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Miss Endzsi ***** válasza:
67%
Hamburger, palacsinta, fánk, péksüti, házi süti, gumicukor, bolognai spagetti sok sajttal, rétesek, gyümölcstorták, jó minőségű csokitorta meggyel.
2019. okt. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Snickers és Kinder Maxi King.

Minden másra találtam alternatívát, így más dolgokról nemigen kell lemondani. De ezekre sajna nincs...

2019. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Proteines zabkása mogyoróvajjaaal, lazac, avokádó🤤de ezek szerencsére diéta kompatibilisek.
2019. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Lasagne😍
2019. okt. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Pizza.
2019. okt. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
tej es tejtermekek, tesztak. de szerencsere nem is kell, nem dietazom
2019. okt. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!