Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudok nemet mondani a...

Nem tudok nemet mondani a csokinak. Hogy próbáljak lemondani róla?

Figyelt kérdés
Diétázni szeretnék de nem bírom tartani mert kívánom a csokit. Mit csináljak?
2018. márc. 1. 19:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne ehetnél csokit? Mennyiség, esetleg összetétel kérdése. Plusz ha lemozogsz 500 kcalt s megeszel 100 kcal csokit, kalóriában, fogyásban jobban jársz, mintha mindkettő elmarad.
2018. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Én heti 1 kgt fogytam 6 héten át, úgy, hogy néha ettem közben egy kis (!) csokit. Tényleg csak az íze miatt. Oszd be, és belefér. Persze jobb, ha ki tudod váltani valami édes gyümölccsel. (banán, őszibarack stb) De kalória abban is van...
2018. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem az jött be, hogy nem veszek csokit és kész.
2018. márc. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
En azt mondom h aki ennyire sem kepes az nagy eredmenyeket ne varjon, ettol fuggetlenul valoban az ossz kaloria szamit max ehezni fogsz, de biztos megeri...
2018. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Én megértelek. A dohányzásról nagyon nehezen tudtam leszokni. Az édesség is valami hasonló függőség. Egy darab csoki nélkül nekem sem teljes a nap. Sajnos néha akár három is "elpárolog" a csokis dobozból.
2018. márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is az a módszerem,hogy nem veszek . Ha nincs itthon elvagyok nélküle,le lehet szokni róla. Aztán heti egyszer engedd meg magadnak,persze ne egy táblával :D
2018. márc. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Ha annyira nehéz ellenállnod vegyél Wawel cukormentes csokit és egyél abból 2-3 kockát.
2018. márc. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%
Úgy, hogy nemet mondasz. Egyébként nem kell teljesen lemondani róla. Mennyi csokit szoktál enni?
2018. márc. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Én is úgy fogytam, hogy szinte minden nap ettem valami kis nasit. És itt a "kis"-en van a hangsúly. :)

Nem kell lemondani róla, csak mértéket kell tartani.

2018. márc. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Egyszerűen nem eszel csokit és kész. Szép lassan eltelik egyik perc a másik után, és egyszercsak este lesz. Èn azt nem tudom megállni, hogy csak 1-2 kockával egyek. Ha elkezdtem, nem tudom abbahagyni. Így inkább el se kezdem.
2018. márc. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!