Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mennyit lehet fogyni átlagban...

Mennyit lehet fogyni átlagban az Adipextől?

Figyelt kérdés

Előre bocsátom,nem anorexiás vagyok,én szeretem magam így,tudom,a számszerű adatok első blikkre sokkolóak lesznek,de nem jó szántamból,rajtam kívül álló okok miatt kell fogynom!

Szóval 165cm magas vagyok,olyan 45kg. Nagyjából két hetem van arra,hogy lemenjek maximum 40-ig(tehát lehetőleg 40alá).

Edzek(3fázisos edzés,napi váltásban,tehát 3naponta más izomcsoportot mozgatok,hogy szépen fogyjak le.)

Vízzel kevert ecetet iszom,ami csökkenti az étvágyamat,így kibírom,hogy szilárd táplálékot egyáltalán ne vigyek a szervezetembe,vagy legalább is nagyon minimálisat.(Az elmúlt 3 napban egyetlen gabonaszeletet ettem.)Az egyetlen amiről nem tudok lemondani,az a kávé,ebből megiszom minden reggel egy jegeskávét,illetve napközben egy presszót kevés tejjel és cukorral,ezen kívül csak salaktalanító teát iszom,legalább 2 csészét naponta(sajnos minimális ízesítéssel,mert amúgy nem tudnám legyűrni.)

Az a meglátásom,hogy fogyni nem nehéz,csak akaraterő és elszántság kérdése,rendszeres sport és diéta,de mivel szorít az idő,a természetes módszereken kívül szeretnék minden lehetségeset bevetni.

Egy barátnőm ajánlotta az Adipex kapszulát.Mivel nem nagy fogyásról van szó,nem is feltett igényem,hogy nagyon tartós legyen,és ha diétáról van szó,mint láthatjátok,nagyon radikális tudok lenni,gondolta kipróbálom ezt a csodaszert.Mivel azonban sok mellékhatásról hallottam,illetve azt hogy hamar immunissá válhatunk rá,gondoltam a legkisebb adaggal kezdem,10 szemmel(ez ugye egy 1,5hetes kúrának felel meg).

De nem tudom,lehetséges-e ilyen kondíciók mellett 5kilótól megszabadulni kb. karácsonyig ennyivel.Elsősorban azoknak a véleményére vagyok kíváncsi,akik próbálták már ezt a gyógyszert,szeretném,ha megosztanák velem tapasztalatikat.Előre is köszi.


2011. dec. 9. 00:01
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Igazad van, nem mondok semmit... Ez a te életed, a te egészséged. De kis idő múltán sokkal nagyobb bajod lesz annál,minthogy oda a szép szálkás tested..ezt elhiheted.

Ha ennyire elszánt vagy, akkor nem kell ide ilyen kérdést kiírni, hanem bekapkodsz egy csomó fogyibigyót és halálra edzed magad. Nagyon jól tudtad, hogy az ilyen kiírások kiverik a biztosítékot sok embernél, akik igyekeznek úgymond megóvni az egészséged.

Bemész egy patikába és annyi ilyen szert veszel, amennyi pénzed van...valamelyik csak hat....nem?

2011. dec. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Mint mondtam,nem állok úgy anyagilag,hogy ezt megtegyem.

Te meg elhiszem,hogy jót akarsz,csak rosszul teszed.

Ad1.Nem kell mindenkit leírni.

Ad2Azzal,hogy leoltasz valakit nem segítesz rajta!Ugyanezt a véleményedet közölhetted volna normális hangnemben is,akkor én se így reagálok.

Ad3.Te mit tennél a helyemben?

2011. dec. 9. 13:56
 13/40 anonim ***** válasza:

Oké, nem akarok jót neked. Nem oltogattalak, ebből már kinőttem:) Ezen ne vitázzunk. Ilyenkor az ember nem igazán tud reális gondolkodni, és sokkal hevesebben reagál mindenre...

A szükség nagy úr ezt pontosan tudom. Voltam én már éjszakás újságkihordó Németországban, mert arra több pénzt adtak, mint ha nappal tettem volna ugyanezt. Jártam más országban még, ahol csak a nyelvtudásom segített, ott idős nénikékkel foglalkoztam mint segítő. Ezt is jól megfizették. Voltam bébisintér, sétáltattam kutyát (nem itthon), és mosogattam is és kicsiny izmaimnak köszönhetően éjszakai árufeltöltést is csináltam vonatra...Gyűlöltem, de kellett a pénz.

A baj nem egyik napról a másikra üt be általában, vannak előjelek. Én is akkor léptem.

Én ezeket tettem meg anno, mert kellett a pénz. Szóval, hidd el nem oltogatok senkit, nem vagyok már gyerek, megjártam egy-két dolgot, tapasztaltam is nem keveset. Így utólag visszagondolva, nem is tudom honnan volt energiám... Akkor még a duracell nyuszi sem volt divatban, tehát a feltöltődést máshonnan kellett vennem...


De az egészségemet nem adtam soha. Az egy olyan dolog, hogy csak egyszer veszítheted el...jól gondold meg. Részemről ennyi, de ha van még kérdésed állok elébe.

2011. dec. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

Nyugodtan egyél sok zöldséget és sovány húst meg sovány túrót, illetve telítetlen zsírokat mint lenmag, tökmag, szőlőmag olaj.A koplalással tényleg csak olyan állapotba kerül a tested hogy izmot bont zsír helyett, de ha megfelelő mennyiségű fehérjét és telítetlen zsírt fogyasztassz akkor optimálisan működnek azok a folyamatok amik a meglévő zsírt használják fel.

Zsírból karácsonyig ilyen körülmények között 2kilótól szabadulsz meg, bármi mást csinálsz lassabban, viszont a testömegedből a jelenlegi módszerrel még veszíthetsz 5kilót az más kérdés hogy ha kórházba kötsz ki akkor nem sokra mész vele.


Egyébként csak bennem merült fel a kérdés hogy miért ilyen véznák a modellek és ki a f*sznak jó ez? Szerintem halálra kéne éheztetni az összes barmot aki ilyesmit kitalál, egy normális testalkatú nő sokkal vonzóbb és jobban áll rajta bármilyen ruha mint egy véznán.

2011. dec. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

nem olvastam végig, szall bocs ha már írták


én szedtem adipexet. az a lényege, hogy elnyomja az éhségérzetet, de ekkora súlyból fogyni ezzel nem fogsz tudni...

én 160cm vagyok, 83-85kg voltam, most vagyok 70-73körül, és beszedtem (nem folyamatosan) kb. 50-60 szemet


szerintem ne öld bele a pénzed, mert felesleges.


igyál sok vizet, esetleg almaecet, talán hatna valamit...


vagy valamilyen hashajtó tea, hogy arra a három hétre tartsd a sülyod

2011. dec. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

extrém esetben 8 kilókat is hallottam.


de te 45 kilós nő vagy, sztem alig van több rajtad 5 kiló zsírnál, szóval azt leadni kb lehetetlen 2 hét alatt, esetleg izomból, de ha bár fotózás miatt kell, gondolom nem árt ha feszes a bőröd...


egyébként én is modellkedem, de ilyen drasztikus dolgot maximum nemzetközi modelltől kérnek. Te is az volnál?


22/F

2012. jan. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim válasza:
Mennyi okos ember... Nem akarok bántani senkit, csak a tapasztalatomat elmondani. Legalább 3 éve használom, kb öt havonta öt szemet, öt napig. Legelső alkalommal öt nap alatt 11 kilót fogytam... Persze tudom nem egészséges. De azóta boldog vagyok, meg vagyok elégedve magammal!!! Semmi de semmi bajom nincs azóta sem, amit a kivizsgálásom is megerősített!!! Én meg vagyok elégedve!!!!!!
2012. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

ő is boldog [link]

éljen. király. boldogság mindenek előtt.

[link]

2012. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim válasza:
Jesszus. Ti jó nagy tévedésben éltek. Nehogy összehasonlítsd már a heroinnal! Nem is tudok mit mondani erre... Amfetamin- származék. Nem vagyok függő. Csak mosolyogni tudok rajtad... Olvasgass utána egy kicsit. Téged kedves Aczél senki nem fog arra kényszerìteni, hogy szedd be. Szerintem. De te se akard már megmondani nekünk, gondolkodni tudó felnőtt embereknek, hogy mit csináljunk, és mit ne. A kérdésre válaszolj, arra is csak akkor, ha tisztában vagy a dolgok mi oltával.... Nagyokos
2012. jan. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim válasza:
Persze . A valódi kérdésre nem tudsz választ adni, mivel fin*od sincs róla. A többit meg ki kérdezte???
2012. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!