Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mennyit lehet fogyni átlagban...

Mennyit lehet fogyni átlagban az Adipextől?

Figyelt kérdés

Előre bocsátom,nem anorexiás vagyok,én szeretem magam így,tudom,a számszerű adatok első blikkre sokkolóak lesznek,de nem jó szántamból,rajtam kívül álló okok miatt kell fogynom!

Szóval 165cm magas vagyok,olyan 45kg. Nagyjából két hetem van arra,hogy lemenjek maximum 40-ig(tehát lehetőleg 40alá).

Edzek(3fázisos edzés,napi váltásban,tehát 3naponta más izomcsoportot mozgatok,hogy szépen fogyjak le.)

Vízzel kevert ecetet iszom,ami csökkenti az étvágyamat,így kibírom,hogy szilárd táplálékot egyáltalán ne vigyek a szervezetembe,vagy legalább is nagyon minimálisat.(Az elmúlt 3 napban egyetlen gabonaszeletet ettem.)Az egyetlen amiről nem tudok lemondani,az a kávé,ebből megiszom minden reggel egy jegeskávét,illetve napközben egy presszót kevés tejjel és cukorral,ezen kívül csak salaktalanító teát iszom,legalább 2 csészét naponta(sajnos minimális ízesítéssel,mert amúgy nem tudnám legyűrni.)

Az a meglátásom,hogy fogyni nem nehéz,csak akaraterő és elszántság kérdése,rendszeres sport és diéta,de mivel szorít az idő,a természetes módszereken kívül szeretnék minden lehetségeset bevetni.

Egy barátnőm ajánlotta az Adipex kapszulát.Mivel nem nagy fogyásról van szó,nem is feltett igényem,hogy nagyon tartós legyen,és ha diétáról van szó,mint láthatjátok,nagyon radikális tudok lenni,gondolta kipróbálom ezt a csodaszert.Mivel azonban sok mellékhatásról hallottam,illetve azt hogy hamar immunissá válhatunk rá,gondoltam a legkisebb adaggal kezdem,10 szemmel(ez ugye egy 1,5hetes kúrának felel meg).

De nem tudom,lehetséges-e ilyen kondíciók mellett 5kilótól megszabadulni kb. karácsonyig ennyivel.Elsősorban azoknak a véleményére vagyok kíváncsi,akik próbálták már ezt a gyógyszert,szeretném,ha megosztanák velem tapasztalatikat.Előre is köszi.


2011. dec. 9. 00:01
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

"gondolkodni tudó felnőtt embereknek"

mekkora vicc! ha gondolkodni tudó felnőtt emberekről lenne szó, nem vennének a testükhöz amfetamin származékokat!

és mégis honnan jön a biztos tudás, hogy nem vagyok enyhén szólva is képzett a témában?

mert lehurrogni azt lehet, amikor azt mondom hogy "dont use drugs" de semmi indoklás nincs ám mögötte!

sok felnőtt még gyerekcipőben jár, lesz.arom hogy idióta törvények szerint hány évtől kire mi vonatkozik, az emberek nagyobb része nem döntésképes, ezért igen, segítek elkerülni a droghasználatokat. semmi szükségetek nincs rá.

legalább előtte próbálnátok ki növényi eredetű étvágy csökkentőket.. 6x jobb mint rögtön a szintetikus sza.rokhoz nyúlni.

2012. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim válasza:
Na képzeld próbáltam de egy nagy 0. Te ne foglalkozz már az én egészségemmel! Ettől nem leszek drogfüggő ebben biztos vagyok! MOst én is kezdjek el neked szövegelni, hogy ne egyél meg ne igyál semmit amiben rákkeltő E- betűs összetevők vannak? Meg ne cigizz. Mert tüdőrákod lesz. Hagyjuk már ... Én is ki tudom sarkítani a dolgokat.
2012. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

én nem sarkítok.

az "E lista" pedig egy engedélyezési lista, azokat az adalékokat tartalmazza amit a meghatározott határértékeken belül biztonsággal felhasználhatnak élelmiszerekbe. ezek után mi rákkeltő?

és nagyon köszönöm a jó tanácsot a cigizésrő, bár tudom hogy nem ezért írtad, de valóban elkerülöm, természetesen.

ha pedig a te egészségeddel nem foglalkozunk, akkor legalább a Kérdezőével segíts foglalkozni!


és legvégül, ha az övével sem foglalkozunk?

ebben az esetben ajánlom mindenkinek ezt.

[link]

eldobod a fejed olyan gyors fogyás, ha valakit nem érdekel, hogy zsírból fogyjon, és hogy milyen károkat okoz a testének, akkor a mellékelt videón 2 különböző kivitelezésű gyors (és egészségtelen) fogyási mód is megtalálható.

2012. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim válasza:
Jó. Látom nincs kivel beszélni. Foglalkozz a kérdezővel, elsősorban válaszolj a KÉRDÈSÉRE! Majd egyszer megnézem amit belinkeltél. De most megyek, megkergetem késsel a páromat, hogy adja ide a napi heroin adagomat. Amire ugye az adipex miatt szoktam rá. Elég mindennapi történet. Tegnap is bemondták a hírekben... További jó térítgetést.
2012. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

bakker hogy került szóba a heroin? egy teljesen más vegyület csoportnál tartunk, a heroin "lassító" drog, míg az adipex hatóanyaga pont "gyorsító". és én nem értek hozzá?

késeléssel meg nem viccelnék.. na jó, én linkelek brutális szemléltető videókat, de a késes téma túl valóságos és szomorú, nem gondoltam volna hogy rajtam kívül más is mer írni ilyenekről.

2012. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim válasza:
Nézd már meg amit tegnap 15:25-kor linkeltél! A másodiknál az első a heroin. Ne bántsuk már egymást! Nem olyan drasztikus ez, mint hiszed! Rám azon kívül, hogy nem vagyok éhes, más hatása nincs is. Ja de. Hazudtam. Szomjas vagyok feszt. De így legalább iszom normálisan. Amúgy nem. Tehát nekem mondhat bárki bármit!
2012. jan. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

direkt linkeltem drogokkal foglalkozó oldalt O_O

rád nincs hatással. rám meg az nincs hatással, ha megütnek. ki mihez edzett..

2012. jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim válasza:
Örülök, hogy ezt sikerült megbeszélni. Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja.
2012. jan. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Aczéllal tök felesleges vitázni, mindig mindenkit meg akar téríteni...és általában nem a kérdésre válaszol, csak hozzáokoskodik...
2012. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim válasza:
:} azt vettem észre!
2012. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!