Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mennyit lehet fogyni átlagban...

Mennyit lehet fogyni átlagban az Adipextől?

Figyelt kérdés

Előre bocsátom,nem anorexiás vagyok,én szeretem magam így,tudom,a számszerű adatok első blikkre sokkolóak lesznek,de nem jó szántamból,rajtam kívül álló okok miatt kell fogynom!

Szóval 165cm magas vagyok,olyan 45kg. Nagyjából két hetem van arra,hogy lemenjek maximum 40-ig(tehát lehetőleg 40alá).

Edzek(3fázisos edzés,napi váltásban,tehát 3naponta más izomcsoportot mozgatok,hogy szépen fogyjak le.)

Vízzel kevert ecetet iszom,ami csökkenti az étvágyamat,így kibírom,hogy szilárd táplálékot egyáltalán ne vigyek a szervezetembe,vagy legalább is nagyon minimálisat.(Az elmúlt 3 napban egyetlen gabonaszeletet ettem.)Az egyetlen amiről nem tudok lemondani,az a kávé,ebből megiszom minden reggel egy jegeskávét,illetve napközben egy presszót kevés tejjel és cukorral,ezen kívül csak salaktalanító teát iszom,legalább 2 csészét naponta(sajnos minimális ízesítéssel,mert amúgy nem tudnám legyűrni.)

Az a meglátásom,hogy fogyni nem nehéz,csak akaraterő és elszántság kérdése,rendszeres sport és diéta,de mivel szorít az idő,a természetes módszereken kívül szeretnék minden lehetségeset bevetni.

Egy barátnőm ajánlotta az Adipex kapszulát.Mivel nem nagy fogyásról van szó,nem is feltett igényem,hogy nagyon tartós legyen,és ha diétáról van szó,mint láthatjátok,nagyon radikális tudok lenni,gondolta kipróbálom ezt a csodaszert.Mivel azonban sok mellékhatásról hallottam,illetve azt hogy hamar immunissá válhatunk rá,gondoltam a legkisebb adaggal kezdem,10 szemmel(ez ugye egy 1,5hetes kúrának felel meg).

De nem tudom,lehetséges-e ilyen kondíciók mellett 5kilótól megszabadulni kb. karácsonyig ennyivel.Elsősorban azoknak a véleményére vagyok kíváncsi,akik próbálták már ezt a gyógyszert,szeretném,ha megosztanák velem tapasztalatikat.Előre is köszi.


2011. dec. 9. 00:01
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

ti sem tudtok a kérdésre válaszolni.

mivel nem lehet megmondani, hogy egy amfetamin származék ami elveszi az étvágyadat, mekkora fogyást fog okozni, mivel nem tudjuk mennyi sza.rt tömsz közben a fejedbe!

tehát rohadtul mindegy hogy milyen tiltott gyógyszerre szórja ki a kérdező is a pénzét, nem fogod tudni megmondani hogy mi lesz a méreg hatása hosszú távon!

tehát ne csináljatok már úgy, mintha ti tudnátok a kérdésre a választ..

és hogy ne lehetne vitázni velem? amint a szintetikus drogok előnyét elmondjátok a hátrányai ellenében, én azonnal el fogadom, mi mást is tehetnék? persze, nincs semmi előnye.

2012. jan. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim válasza:
Hallod?! Hogy mondjak hátrányát, ha egyszer én NEM tapasztaltam semmit, ami negatívuma lenne. Én csak a SAJÁT véleményemet tudom elmondani, a rossz tapasztalatokat meg írják le azok, akinek az volt... Nem ba* szogatok másokat, akinek eltér a véleménye az enyémtől, veled ellentétben. Írd le akkor, hogy neked nincs személyes tapasztalatod, DE szerinted ez egy ********* f* s, de a többi válaszadót ne fikázd le, mert nem értesz egyet.... Holott sosem szedtél be egy fél szemet se.
2012. jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim válasza:
Ja kedves Aczél! Édesapám sajnos cukorbeteg. Orvosi előírásra gyógyszereket kell szednie. Az egyiknek a mellékhatása: " ritka esetben halál" - hogy egész pontos legyek. Most akkor hogy is van ez?!?!? Te úgyis tudod. Ezt magyarázd meg kérlek!!!!!
2012. jan. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

úgy van mint az adipexnél. különböző vegyületekre különböző módon reagálhat 1-1 ember szervezete. ezért keresünk a gyógyszerek helyett alternatív megoldásokat. lehetőleg minden esetben.

a cukorbetegségre is vannak olyan táplálkozási megoldások, amelyek mellett a gyógyszer szükséget csökkenteni tudták. máris kisebb az esély a kellemetlen mellékhatásokra.


neked meg nem kell tudnod a fentermin mérgező hatásairól, kettőnk között nem neked kell tájékozottnak lenned. ezért elég, ha az előnyét leírod, amire én leírom miért rossz, és akkor a kérdező tud tanulni.

2012. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim válasza:
Ha ilyen tájékozott vagy, amit el is hiszek egyébként, írhatnál egy esetgyakoriságot is pl: 10 000-ből egy. Csak nem értem ezt a kézzel- lábbal kapálózást, hogyha egyszer normális, Mo-n törvényesen forgalmazott gyógyszernek ilyen hatása lehet. Akkor mi a különbség?????
2012. jan. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:
Ja, még annyit, de Te ezt biztosan tudod... Az Adipexszel Németországban túlsúlyos embereket kezelnek. Szerintem menj el, és beszélj a sok idióta seg*fej orvossal. Hisz ez tűrhetetlen.
2012. jan. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

te szerinted az orvosok mindent jól csinálnak?

Magyarországon okkal nincs törzskönyvezve. és ha jól alakulnak a dolgok, nem is lesz.

itt ott lehet használják, Thai földön erős hormonkészítményeket is lehet venni patikákban, mert ott a sok buz.inak az kell, ugye átoperáltatás után. attól még evidens, hogy ilyen szemetet sem rendelünk meg külföldről, ahogyan adi-t sem.

2012. jan. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
"Magyarországon okkal nincs törzskönyvezve" na ezt már hanyagoljuk, mert a világ egyik legnagyobb szégyene... Itt hál'istennek minden úgy megy ahogy kell, világelsők vagyunk mindenben, és csak a magyar orvosok okosak, mert nem forgalmazzák az adit, de a halált okozó cukorbetegségre való gyógyszert igen... Tiszta ellentmondás. Azért van ugye, hogy sokféle betegséget csak külföldön tudnak kezelni, mert a magyar orvosok a legszuperebbek?!?!? Ezzel nem az orvosokat akarom bántani!!! Tàvol áll tőlem. Csak előbb gondold már végig, mit írsz le ide!
2012. jan. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
nincs összefüggés. hülye orvosok mindenütt vannak, gyógyszerekkel rend szerint sosem jár jól az ember, és az adi ráadásul tök fölösleges gyógyszer, mert az éhségérzetet csillapítja. beláthatjuk, hogy ez nem egy olyan komoly dolog, mint egy inzulin vagy egyéb hormon (pl. tiroxin) készítmény, amit lehet hogy nem nagyon lehetne helyettesíteni, viszont nélkülük esetleg nem képes sokáig élni egy beteg.
2012. jan. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Azt nem mondanám, hogy tök fölösleges! Nélküle NEM bírtam ki, hogy ne egyek, de mellette igencsak kibírtam. Mellékhatások nélkül.
2012. jan. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!