Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Slimfit tablettával kapcsolato...

Slimfit tablettával kapcsolatos tapasztalatokat szeretnék kérni. Mennyit lehet fogyni vele egy hónap alatt? És az igaz, hogy már a 2. munkanapon kiszállítják?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 15:05
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

megkockáztatom, ezeket konkrétan a semmire alapozod.

nem hagyom a témát, mert nem tartom jónak, hogy ilyenekkel kell hülyíteni egy másik magyar embert.


tudod mitől javul az emésztés? ha megfelelő mennyiségű enzim termelődik, és olyan élelmiszereket fogyasztasz, amikhez a szervezeted szokott évezredeken (százezredeken) át. ennyi.

az összes állításod, akár csak a terméké, egy dolgot nélkülöz. a REALITÁS alapját.

attól, hogy több ember hisz a csodákban, és csak én mondom egyedül, hogy a hiten túl kéne lépni, még nem lesz a többségnek igaza. a többség ugyan is nem elég tájékozott, hogy kompetens döntést hozzon, ezért tesznek fel például kérdést.


ezek után annyit tehet kérdező, mivel nyilván itt nem tudja kinek higgyen, hogy elmegy egy táplálkozási szakértőhöz, és az ő véleményét elfogadja.


itt akkor lenne értelme vitatkozni, ha tudnánk érveket felsorakoztatni. amíg ilyenek nincsenek, addig hogy lehetne logikusan megcáfolni bármit is? semmi sincs leírva, sem a fahéj, sem a tea se a többi összetevő anyagainak az anyagcserében betöltött hatása, pedig ezeket a folyamatokat ismerjük! ergó kimutathatók a résztvevő vegyületek, simán be lehetne bizonyítani bármely fogyasztószer működését, HA LÉTEZNE ilyen.


Kérdező, dietetikust, orvost, élelmiszermérnököt, biológust kérdezz meg nyugodtan, de azért minimális fenntartásaid mindig legyenek :) sok hülye van, diplomások között is, és nem feltétlen értenek mindenhez akár a saját szakmájukban sem.

2012. jan. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

Táplálkozz úgy, mint egy ősember és éljél is annyit, kb.25 évet, ha semmi neked más tapasztalata! Csak fikázol a saját elméleteiddel! Mindenki tudja, hogy helyes táplálkozás és mozgás. De ha betartaná mindenki az egy vagyon lenne és minimum főállás! Írtam, hogy valóban átvágás a heti 3-4kg, mert az lehetetlen, de mindenképp egészségtelen. Van lehetőség:

1,kemikáliát szedni(gyógyszert)

2,ilyen táplálékkiegészítőt (táplálékot)

3, tökéletes mozgás és étkezés

4, vagy a 2-es és 3-asból ezt azt!

2012. jan. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

A dietetikusok jó részére meg rá kell nézni!

Együnk margarint, mert vitamin van benne, amit a fáról szedtek, vagy ne együnk sót, helyette káliumosat, hogy dögölj meg! Szopjon le a dietetikus!

2012. jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

fogj egy adag konyhasót, nézd meg a lángfestését. ilyen kiba.szott nehéz megnézni, hogy NaCl vagy KCl.


margarin, só megítélése is nehéz! margarin egy zsír keverék, tehetnek bele zsírban oldódó vitaminokat, nem kell egyenértékűnek lennie a megtestesült rosszal. meg vannak tévhitek, amik az egész világot átjárják, kezdve az orvosokkal, ahonnan kiindultak ezek: a só és a vérnyomás problémák megítélése például.


de ez sem a dietetikusok hibája, mint írtam, az orvos társadalom ragaszkodik a só témához.


természetes összetevőkről meg leírtam amit írtam. ha segítene a fogyásban, akkor sportolók használnának ilyeneket. nem azért nem használja sok ember, mert nem futná rá, hanem mert ha próbálta is, nem volt értelme. mint írtam, rajtam sincs hatása, így félnem sem kell ha citromot, teát fogyasztok, nem fogja eltüntetni a zsíromat. eddig sem tette, szerencsémre.

2012. jan. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
Izzadáskor több sót izzadunk ki, mint amit megeszünk. Kálium túladagolható, sónál megfelelő folyadék mellett meghajt! Margarint a patkány sem eszi meg, hiába vannak benne szintetikus vitaminok. Ezek szerint abban egyetértünk, hogy amit nem eszünk meg az nem hízlal, ugyanakkor valamit lehet kell enni. Nehéz egészségesen bevásárolni. Citromnak, fahéjsziromnak, gyömbérnek, zöld teának, jáva teának, szegfűszegnek, van jótékony hatása, legfeljebb nem olyan sok, de a semmiben nem hiszek. És én abban hiszek, ahogy te is, amit megtapasztaltunk. Mindenki mondja a sajátját! Ugyanakkor te nem tartod tiszteletbe más tapasztalását! Helyette együnk kockacukrot? Elfogadom, hogy a te agyadban így zajlanak a dolgok. Hülye vagy, te szerinted meg én és ez így van jól!
2012. jan. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

igazából, max. bunkó vagyok, de nem hülye, és ezt rólad sem gondolom.

a patkány meg.. pont rossz hasonlat. azért vélekednek a sóról úgy ahogy, mert a patkánynál és a csimpánznál is szoros összefüggés van a só bevitel és a vérnyomás között (tények-tévhiteken van cikk, napokban olvastam, érdekes!)

viszont az ember nem patkány, nem ugyan úgy működik.

viszont egyet is kell értenem, nem helyet új fajta "élelmiszereket" feltalálni, nem is védem tovább. én sem eszem margarint.. más sem jár jól vele, ez azt hiszem tény. abban próbálok reménykedni, hogy rosszul sem jár vele senki.

2012. jan. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk mit eszünk és az orvosoknak is élniük kell valamiből, majd gondolod, hogy ingyen adnak jótanácsokat, hogy kevesebb legyen a pénzük! Hogyan adnák el a vérnyomáscsökkentőket és egyebeket? Most a cukorbetegség a sláger! Rákszűrés-emlőrák...megelőzhető, stb! Oké csak ha a halálozást nézzük, az nem csökkent. Így egyértelmű, hogy voltak olyan esetek, ahol ha nem bolygatták volna az illetőt, nem lett volna baj. Madárinfluenza elleni védőoltás...folytathatnám. És akkor te egy dietetikusnak hiszel? Szerintem a táplálkozást túlbonyolítják és sokszor a legegyszerűbb táplálékok a legjobbak!
2012. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
hát.. nem tudok vitatkozni :)
2012. jan. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Akkor elértem célom :)
2012. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
0%
csak az utolsó témával nem, ami már jóval eltér az eredetitől. de tudod, kicsit bánom hogy nem vagyok hülye. sokkal egyszerűbb lenne nem is foglalkozni a világ összetettebb dolgaival, a megtévesztésekkel, hazugságokkal amikkel etetik az embereket. könnyebb és gyorsabb volna bevenni mindent, nyelni egy nagyot és idiótán vigyorogni mindenre..
2012. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!