Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Slimfit tablettával kapcsolato...

Slimfit tablettával kapcsolatos tapasztalatokat szeretnék kérni. Mennyit lehet fogyni vele egy hónap alatt? És az igaz, hogy már a 2. munkanapon kiszállítják?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 15:05
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

A témától való eltérés célja az volt, hogy nincs olyan szaktekintély, aki hiteles. Mindenki abban hisz, amit megtapasztal én nem más igazában hiszek, hanem a sajátoméban! Olyanról vitatkozol amihez semmi közöd, mivel nem rendeltél terméket.

3.nap a hatása, hogy az anyagcsere gyorsabb, de nem hajt meg, igaz reggel egyet, este kettőt szedek 2x1 helyett.

2012. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Amúgy nem könnyű az életed, ha állandóan jelentgetsz mindenkit fogyasztóvédelemnél, meg mindenhol kötözködsz! Egyik ismerősöm ilyen van pénze és elszállt az agya!
2012. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

Istenben is hisznek, sőt saját tapasztalat szerint érzik.


vannak bizonyos jelenségek, amiket ha látok, nem hitről kezdek beszélni, hanem megismerem az ok-okozati összefüggést, és megértem a folyamatokat. valami ilyesmit neveznek tudománynak.


a másik, hogy ha még senki nem fogyott le ezzel-azzal-amazzal (akár a növények, akár ez a termék) akkor mire alapozod a tapasztalatod?

nem tudom Te írtad-e, hogy diétával fogytál x kilót y idő alatt, diétával és slimfittel 2x kilót ugyan annyi idő alatt.

és ezt te persze tapasztalatnak tartod, ha én azt mondom hogy kevesebbet ettél a második esetben akkor nem fogod bevallani, még magadnak sem vallod be, persze naplót nem vezettél az egészről, marad a "tapasztalatod" és a hited.


nekem is hitem van, persze. hiszem, hogy amit látok és megértem, az van. látom hogy nem fogytam különböző teáktól, sem ananásztól, sem fahéjtól, ez természetesen egybecseng a sok kötözködő hitetlen véleményével, hogy nem is kellett hogy fogyjak, egybecseng azzal, hogy amíg x energiát megeszek és x-et leadok addig nem is fogok fogyni, egybecseng az emésztésem biokémiai folyamatainak ismeretével, és a zsír anyagcseréről tanultakkal is teljesen megegyezik, ugyan is amíg van rendesen mennyiségű ételem, addig nem fogja a szervezetem elpocsékolni a zsíromat! nem jönnek a kis fahéj vagy ananász molekulák, és kényszerítik a szervezetem arra, hogy mozgósítsa a zsírokat! hát hová mozgósítaná? hát amíg eszem rendesen, nincs HIÁNY, nem kell zsírhoz nyúlni, és tényleg lehetne valami értelmesebb kivitelezésű felmérést csinálni hány ember tapasztalta, hogy mégis elkezdte a szervezete pluszban bontani a zsírt. a fanatikus hívők biztos jelentkeznének, hogy működött, tudom.

2012. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim válasza:

Szerintem hagyjuk figyelmen kívül Aczél hatalmas hittérítő, okoskodó szavait, mert ő aztán mindenkinél mindent jobban tud.

Ő jobban tudja azt amit ki sem próbált. Csak azt felejti el, hogy aki használja és hatott. De akinek hatott ugyan olyan életvitel mellett mint amit eddig csinált az hazudik....

Hagyjuk már.

Én is használom mert nincs időm fitnesz termekbe járni, és pénzem sincs rá, max a napi mozgásom a házimunka itthon este és érdekes HATOTT.

Most Aczél válasza az lesz, hogy nincs pénzem bérletet vásárolni akkor erre, hogy volt.

Úgy kedves barátom, hogy a fitnesz bérletet havonta kerül annyiba ( ha nem többe) mint 5 havi adag a slimfitből.

2012. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

Tudományban való hit is hit, másnak a megfigyelésében hiszel, divatnak megfelelően. Például lapos a Föld, meg levegőnél nehezebb tárgy nem repülhet...aztán mi földi halandók, akik nem professzorok vagyunk és látunk egy madarat és nem értjük, hogy akkor a madárnak miért van súlya! Erre gondolsz? Mi nekünk van tapasztalatunk és sz.runk rád, mert nem vásároltál.

Nem várjuk el, hogy használjon neked is, de akkor mond meg, hogy mindent megtettél.

Nem érdekel, hogy esetleg tabletta miatt vagy sem működik, de működik. Mégha a heti 2-3kg vicc amit írnak a hirdetésben. Igaz első héten -2kg, de ez lehet, hogy még csak víz.

Ez ugyanaz.

2012. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

tök mindegy, nem tudsz olyan mondani akinek használt. ha neked használt, nyilván kevesebbet ettél. HA nem így lenne, akkor már nem lennének kötözöttsokna zsír emberek az utcán, mert bevennék a kis tablettájukat, és már évekkel ez előtt lefogytak volna. erre mit tudtok még kitalálni?

tudomány amúgy nem hit, bármilyen tudományosan elfogadott dolgot te magad is kipróbálhatsz. valamihez nem lesz felszerelésed (pl. egy részecske gyorsító, elektron mikroszkóp) de valamihez van, kipróbálhatod, megnézheted, elmehetsz megnézni egy elektronmikroszkópot, akár még a világűrbe is kimehetsz és megnézheted hogy a Föld milyen formájú, kérdés mennyi időt szánsz ezekre.

én nem vagyok nagy szó-mágus, mert senkit sem kell meggyőznöm, van viszont olyan aki törődik a becsapható emberekkel, olvassátok el ezt:

[link]

2012. jan. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim válasza:

Te idióta Aczél!!!!!!

Te csak a saját szövegedet olvasod???? Olvass már feljebb, hogy írták, hogy használ!!!!!

Mellesleg nekem is!!

2012. jan. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

az hogy diétával fogytatok, neked egyenértékű azzal, hogy zsírégető vagy fogyasztó hatású a cucc?

az idiótázásra nem reagálnék, hátha normális érvekkel meg lehet győzni téged is.

2012. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

de nem válaszolsz te sem a kérdésre, leírjam újra az előbbit?

"ha neked használt, nyilván kevesebbet ettél. HA nem így lenne, akkor már nem lennének kötözöttsokna zsír emberek az utcán, mert bevennék a kis tablettájukat, és már évekkel ez előtt lefogytak volna. erre mit tudtok még kitalálni?"

nem érted, hogy csak kalóriadaficittel lehet fogyni? az összes lusta disznó tömheti magát tea és fahéj kivonattal, amíg nem sportolnak és annyit esznek mint egy kemény fizikai munkás, addig sehova sem fog eltűnni a zsírjuk. még egyszer, nézz ki az ablakon a sok zsírosra. ők nem azért kövérek, mert nem látták a fogyasztószerek reklámjait, hanem mert lusták változtatni az életvitelükön. ne mondd, hogy nem értesz egyet velem.

2012. jan. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim válasza:

pff. te tényleg csak kötekedni jársz ide. Mi vagy te? Jehova tanú, hogy irogatsz a nagy okosságaidról?

Már rájöttem! tipikus otthon ülő anyuci kedvence vagy akinek este 8kor takarodó van lámpaoltással. Egész nap a gép előtt ülsz azzal a szöveggel etetve a szüleidet, hogy munkát keresel és a sz@r életedet így próbálod valahogy kompenzálni.

Hány éves is vagy?

Mi is a film címe? !40 éves szűz. na kb te olyan lehetsz!!!

2012. jan. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!