Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Slimfit tablettával kapcsolato...

Slimfit tablettával kapcsolatos tapasztalatokat szeretnék kérni. Mennyit lehet fogyni vele egy hónap alatt? És az igaz, hogy már a 2. munkanapon kiszállítják?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 15:05
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
0%

?

amíg építő jellegű dolgot nem tudsz írni, addig kérlek ne próbálj vitatkozni velem.

tudom hogy nem szép a részemről, hogy nem fogadom el a "személyes tapasztalatokat" de én is fogytam már, és nem a jégkrémtől volt. pedig tudod, pont akkor úgy esett, hogy jégkrémet ettem.. te ugyan ilyennel érvelsz, éppen akkor fogytál amikor ezt szedted, és már ettől történt a fogyás. ennyi erővel a csillagok állására is foghatnád wazze!


az már csak mellékes megjegyzés, nyilván nem sokat számít de hogy a rákba jössz te ahhoz, hogy személyem kiléte felől tippelgess? segíthetek, kezdj az istenek felől gondolkodni, eltalálhatod ki vagyok.

de a dühödet ne rajtam töltsd ki, bármikor bebizonyíthatod hogy igazad van, amint hiteles tanulmányt belinkelsz az egész témával kapcsolatban, vagy leírod az étrendedet amivel nem fogytál tabletta nélkül, aztán tablettával meg igen.

de engem, hogy ki és mi vagyok hagyjál ki, mert a rémálmod leszek ha továbbra is ilyen faragatlan maradsz!

2012. jan. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim válasza:

rémálmom? Meg keresselek az istenek között?

Nem vagy te egy kicsit nagyon nagy képű?

Hagyjad már a hülyeségeket.

Azt hiszem akkor a tippeléssel pont telibe trafáltam.....


És mivel nem bírod mások véleményét elolvasni és elfogadni csak a magad hülyeségét tudod szajkózni akkor most figyelj!!!


diétám sokkal sikeresebb volt a tablettával mint alapba.


elbírtad az előző mondatot olvasni? akkor e szerint írogass!!!

2012. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

ez nem eredmény, nem jelent semmit hogy a TE diétád sikeresebb volt.

azért beláthatod, ha nem követted pontosan mit és mennyit ettél, akkor abszolút nem tudhatod, hogy a cuccnak volt-e bármi hatása. ugye te meg ezt érted?

de egyébként ha működne, nem lenne rakat infarktusra váró kövér ember mindenhol.

és bizony, van mire nagyképűnek lennem. például nem hiszek fogyasztószerekben.. meg sok egyéb dolog miatt is :D

2012. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim válasza:
Mire lehetsz nagyképű? ja, hogy néha otthon megengedik, hogy 8 helyett fél 9kor legyen lámpaoltás?
2012. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

se az étrendedet nem írtad, sem tanulmányt bármi "zsírégető" szerről.


menjünk sértegetésbe? hát és te mi vagy? gondolom egy megkeseredett nő, a korodban nem lehetek biztos, egészen egy dagadt tinédzsertől egy dagadt felnőttig terjedhet, úgy 35-40 év alatt. lehet hogy már nem vagy túlsúlyos, a közelmúltban sikerült fogynod.

bőven átverhető vagy. vagy nincs magasabb iskolai végzettséged, vagy van de valami szerencsétlen bölcsész lehetsz valami vidéki egyetemről. de fővárosi egyetemek is tele vannak nagyon nagy szerencsétlenekkel, úgy hogy ebben megint nem lehetek biztos.

egy szóval egy vicc vagy. addig terjed az eszed, hogy elhidd a reklámokat, sőt még érezd is a sikeres hatásokat, és hogy másokat sértegetni próbálj.

nálam a sértés ott kezdődik, hogy kést rántanak rám, tehát írogatnod teljesen fölösleges baromságokat, nem fogom a szívemre venni.

2012. jan. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:

Engem meg aztán nem bántasz meg semmivel mert hozzá vagyok szokva az ilyen idióta emberekhez mint te.


Na szóval kezdjük az elején:


Nem vagyok elkeseredett nő. Eléggé boldog párkapcsolatban élek.

tinédzser koromban röplabdáztam, fociztam, és úsztam. Suliban is és azon kívül is barátokkal.

Soha nem voltam túlsúlyos, de deszka sem csak most szedtem fel a terhességem alatt a kilókat. Tudod nem mindenki Rubint Réka...

Megmondom őszintén nincs diplomám, de nem is kell. Érettségim van vendéglátói végzettséggel.

Ja és mivel vendéglátóban dolgozom(vagy dolgoztam mert megszületett a gyermekünk), mint felszolgáló egy eléggé jó étteremben, eléggé jól be tudom tartani a diétát, mivel látom mit mivel és hogyan kell készíteni ahhoz, hogy ne legyen hízlaló.

Székesfehérvári vagyok, nem pesti hála a magasságosnak mert rengeteg idióta lakik ott (tisztelet a kivételnek) mint te.

ja és 26 éves vagyok.

szóóóval........

2012. jan. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

a kort eltaláltam, mert elég nagy szórást hagytam.

nos, hát legjobbakat. tanul ebből aki akar, mindenki kipróbálja amit akar.

2012. jan. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
na végre befejezted!
2012. jan. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:

szió

én mikor megvettema slimet,nekem a 3. munkanapon hozták ki,nálam egy hét mulva indult be a fogyás,a második héten 3 kilót,most vagyok a harmadik hét vége felé és ezen a héten is lement még kettő.

2012. jan. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Két nap múlva megkaptam, ahogy megrendeltem és én 5 kilót fogytam vele egy hónap alatt,a második hónap végére pedig összesen 8-at.
2012. jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!