Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hízás után szexibb a fenekem....

Hízás után szexibb a fenekem. Hogyan fogyjak úgy, hogy megmaradjon az állapota? (összetett kérdés, bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de a következő a helyzet:

82 kg-ról fogytam le 62 kgra, viszont az elmúlt 1 hónap habzsi-dőzsivel telt, és visszajött 5-6 kg. Jelenleg 67 kg vagyok.(176 cm)

Amikor 62 voltam, nagy problémám volt, hogy iszonyat lapos és löttyedt volt a fenekem. Tényleg semmi nem volt rajta fogni való. Viszont most hogy híztam, ha tehetném egész nap a fenekem fogdosnám. Szerintem sosem volt még ennyire jó :). Nem löttyedt, a narancsbőrök nem látszanak, felszívódtak. (csak tudnám miért, amikor híztam???) Kerekebb, feszesebb lett, pedig nem is tornáztam rá már legalább 1 hete!!

Na szóval a lényeg, hogy jó fenekem kerekedett:D

Viszont szörnyen érzem magam így 67 kg-osan. Mert sajnos az arcomra, a hAasamra és a combjaimra is jutott bőven a hájból. :(( Szóval visszatérek a diétához és az edzéshez. Viszont az lenne a kérdésem, hogy hogyan fogyhatnék úgy, hogy megőrzöm a fenekem jelenlegi állapotát, és nem leszek megint "teleszart zokni" állapotú.

Mert amíg edzettem, akkor is próbáltam fenékre gyúrni, konditeremben lábtoló gépekkel, farizom gépekkel meg minden....de akkor is löttyedt és lapos lett a végeredmény. Segítseteeek! valamilyen tipp????????



2012. ápr. 21. 15:20
 1/4 A kérdező kommentje:
hopsz. asszem véletlenül rossz kategóriába raktam....
2012. ápr. 21. 16:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kezdj el "gyúrni" a fenekedre, hogy "jó sok" izmot "növessz", akkor is szép, formás a feneked ha izmos. Csak az több idő mint meghízni egy kicsit.
2012. ápr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

diéta után betöltődtél,mert rendes tápanyagokhoz jutott a szervezeted,azért olyan.

a telesz@rt dolgot meg úgy kerülheted el,ha nem csinálsz drasztikus dolgokat-pl hirtelen ch megvonás-és beviszel legalább napi 2g/testsúly fehérjét.

és persze keményen edz,hogy az izmok megkapják a kellő stimulálást és kalóriát égess.

viszont valami nem világos.

"visszatérek az edzéshez"?

te csak diéta alatt edzel???

ja igen.

a lábtoló elsősorban a combokat veszi igénybe,farizom gép meg nincs:D.

a guggolással mi a problem?

2012. ápr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

keress az interneten kifejezetten popsiformáló gyakorlatokat, és azokat csináld otthon intenzíven. a rubint rékás kazik pl nagyon jók erre a célra, én csináltam egy darabig, és sokkal könnyebb vele az edzés. nem is kell megvenned a kazettát, talán a youtubeon is megtalálod.

egy másik jó trükk, ha egész nap, összeszorított farpofával jársz-kelsz, ülsz. a suliban is egész tanórán szorítsd össze a popsid. ez rendesen megdolgozza.

esténként fürdés után pedig masszírozgasd a feneked testápolóval, rugalmasabb lesz a bőröd.

2012. ápr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!