Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Powernutrition.hu

Kategória: Fogyókúrák » Fogyasztószerek

A kérdés
Bringafox nevű felhasználó kérdése:

Hogy fogyjak tovább?

19/L
Elkezdtem eegy fogyókúrát (napi 25 perc futással, kaloriaszamlalassal azaz 1000kcalt ettem) és egyszer csak beindult a fogyás és 65ről 62re fogytam, de aztán két-három hete folyamatosan stagnálok. Mit csináljak, hogy újra(tovább) fogyjak.
? 3 kg az elég kevés..

Keress kérdéseket hasonló témákban: diéta, fogyás

03-20 23:39  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Egyél legalább 1500 kcalt, sok fehérjét, és mozogj 1 órát naponta. Túl keveset eszel.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 03-21 08:22 Privát üzenet
Son Rani nevű felhasználó válasza:

Igyál kávét/zöldteát vagy szedj koffein kapszulát. Lehet, hogy az anyagcseréd lassult be egy kicsit. Iszol eleget? 2 liter kell minimum, plusz a D vitamin hiány is lassíthatja a fogyást.
Próbád meg variálni a kalóriakeretet. Pl.: 1000, 800, 1200, 800 és ezt folyamatosan.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 03-21 12:48 Privát üzenet
Minoo nevű felhasználó válasza:

Egyetértek. Sok vizet vigyél be, az felpörgeti az anyagcserét. Ha ülőmunkát végzel (suli, vagy iroda) érdemes többet mozogni.
Egyél egy picit többet!! 1000 kalória nagyon kevés, inkább egyél meg legalább 1300-at, és a maradékot mozogd le!

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 03-21 16:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

# 4/4Időpont 03-22 23:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyek, hogy tovább fogyjak?
Hogyan fogyjak tovább?
Nagy dilemmám van. Szerintetek fogyjak tovább, ha elértem az álomalakot, de az arcom pufók még?
Hogyan fogyjak tovább? 18/L
Mit egyek, hogy ne fogyjak tovább?
Hogyan fogyjak tovább?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a Fogyasztószerek rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu