Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak tovább?

Hogyan fogyjak tovább?

Figyelt kérdés

Idén olyan május körül elkezdtem fogyózni, vagyis igazából a cél volt a fogyás, egészségesen étkeztem, nem ettem cukros dolgokat, kenyeret, vizet ittam stb. 70 kilóról le is fogytam 64-re. Itt azonban megálltam, bárhogy is próbálkozok nem mozdul a súlyom. A motivációm is kezd elhagyni ezáltal,és sokszor annyira felidegelem magam amikor látom hogy nem fogytam, hogy jól bezabálok. Na igen és a mozgás az amit nem nagyon végzek, mert nem találtam olyan sportot ami igazán tetszene. Gondolkodtam azon hogy személyi edzővel edzenék konditeremben, de ott ugye mások is vannak és egyszerűen minden bajom ha néznek közben. Szóval nem tudom mi legyen. Tudnátok tippeket adni ahhoz is hogy miket egyek? Köszönöm ha végigolvastad!'

17L/172cm/64kg


2015. dec. 8. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért szép, hogy idáig eljutottál mozgás nélkül... Nekem sokkal hamarabb eljött a stagnálás. Mozogni kell, nincs mese, nem is elsősorban a fogyás miatt... Valamit csak találsz. Én túrázni szeretek, néha biciklizem, a power walking és némelyik torna is tetszik, néha súlyzózom... Akármilyen mozgást én is unnék, de annyiféle van. S ha intenzíven nyomsz valahány percet, az is valami, azt csak kibírod akkor is, ha nem szórakoztat olyan nagyon...
2015. dec. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdezed, hogy miket egyél. Miket eszel most? A leírásodból az derül ki, hogy tudod, mit kell enned a saját egészségfogalmaid szerint...
2015. dec. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első köszönöm!:) Régebben táncoltam azt imádtam, viszont nem tudom az mennyire számít sportnak, nem tudom hogy fogynék e tőle. Illetve majd szeretnék elkezdeni kicsit izmosodni is.

Második, arra gondolok az alatt, hogy mit egyek, hogy ti miket szoktatok enni egy nap, mit hogy készítsek el ilyenek. Nyilván mindenki tudja miket kell enni, hogy fogyjon, csak hátha írtok olyan kajákat amiket eddig nem próbáltam, hogy ne legyen annyira egyhangú az étkezés.

2015. dec. 8. 23:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokkal kevésbé számít a mit, a mennyin van a hangsúly, ha kevesebb kalóriát fogyasztasz, mint amit felhasználsz, akkor fogysz, ha többet, akkor gyarapodsz ez ilyen rohadt egyszerű... Hiába eszed a legegészségesebb kajákat, ha többet eszel mint amire szükséged van, hízni fogsz...

A sport nem azért lenne fontos, hogy attól fogyj, hanem, mert a formádat az izmaid adják anélkül csak egy deszka leszel ha lefogysz... Az edző terembe meg magukért járnak az emberek, nem azért, hogy téged nézzenek.

Sárga kapszula című ebookot ajánlom elolvasni.

2015. dec. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Sokkal kevésbé számít a mit, a mennyin van a hangsúly,"


Csak ha figyelsz arra, hogy mit eszel, sokkal könnyebben tudod a mennyiséget is tartani, hisz nem lesz hirtelen vércukorszint esésed, ami igencsak étvágyfokozó.


Kérdező:

A 64kg egész jó a magasságodhoz, nyilván ezért torpant meg a dolog.

Az edzőterembe nem nézelődni járnak az emberek, szóval ezen ne aggódj.

2015. dec. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És mennyire akarsz lefogyni?
2015. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!