Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A futással fogok fogyni?...

A futással fogok fogyni? Mindennap futok kb.2,5-3 km-t. És feszes lesz tőle a combom meg a fenekem?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 09:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
30%

:DDDDDDDDD

Meg kéne nézned engem... Mostmár nemfutok így hosszútávokat, bár most újra el kell kezdenem... már csak mozgok... nagyon sokat... és akármit eszem, akármennyit nem lesz rajtam egy csepp zsírsem:D (najó talán annyi :D) Annyi cukrot meg cukrosüdítőt aeszem, hogy anyukáűm azt modnja nem is csodálkozik hogy nem drogozom, mert nekem a cukor a szenvedélyem :D

A családomban mindenki hajlamos az elhízásra, úgyhogy ne gyertek a genetika szóval:D Nővérem is DIÉTÁZIK... állandóan éhes, szenved (én emg persze elötte eszem a jobbnáljoibb kajákat:D) És tudom, ha abbahagyja ugynakkora lesz:D

Tökmindegy mit mozogsz... csak ne ilyen monotont, mert azt 1 az h ha rosszul emgy megunod... 2 h szerintem nagyon emgterheli a hajlatokat, izületeket, szalagokat stb... Ha van gyereked járjál vele mozogni... strandon sem csak napozni kell... lehet úszni is, bíícsen röplabda, foci kutyasétáltatás Ennyi!

A szabadidő hasznos eltöltése... ami lehet akár kertművelés egésznap v építkezés:D

2010. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
30%

Utolsó előtti vagyok.

Utolsónak:

AKármit mondassz, a fogyás az úgy megy ahogy írtam. LEgalábbis úgy a leghatékonyabb, meg a legtartósabb. Nem feltétlen kell diétázni hozzá, elég ha normálian eszel...


Am. a diéta meg speciális személyre szabott étrend, nem feltétlen "fogyós kajálás". Fekete Laci is ugyan úgy diétán van a napi 3 rúd kolbászával meg 5 kiló húsával, meg 15 liter vizével, mint Rubint Réka, vagy Ronnie Coleman...


Az, hogy a családodban mindenki hízékony nem jelenti azt h neked nem lehet más a genetikád. Meg is néznélek téged, milyen vagy az üdítőiddel mert sztem egy deka izom nincs rajtad a 0 zsír mellett, de az a 0 zsír is sztem 3x annyi mint egy testépítőn van.

Jobbnál jobb kaja nálad mit jelent? Pizza? Hamburger? Mekis menük? Kólával? Vagy pacal pökölt? Mert ezek bizony nem jobbnál jobb kaják, hanem a legnagyobb hulladékok amit 1:1ben kisz_rsz meg felnyomja benned a koleszterint, és ne csodálkozz ha 50 évesen egy cementeszsákot nem tudsz megemelni, mert szétmennek az ízületeid, csontjaid.

Ha komolyan sportolnál rájönnél h ilyen kajálással amit leírtál nem lehet.

Én is mozgom, ketrecezem (K1, MMA) meg kosarazom versenyszerűen 10 éve, meg mellette kondi, plusz kardiózom, és van h fizikai munkát végzek minden nap reggel 6-2-ig. Baromi nehéz nagy tömeget (izomra gondolok) felszedni ennyi aerob mozgás mellett mert valóban fogyaszt, de nem csak zsírt, hanem izmot is bont. Én pl. hízékony vagyok, de ennyi mozgás mellett nem tudok elhízni.

És hidd el, ha olyan "fasza kajákat" ennék mint te, ez k_ára nem menne.

Tudod mi a jó kaja? Napi 700gramm csirkemell, 1 kiló rizs, rengeteg zöldség, jóféle tészták, 300g halfilé (tengeri), fél kiló-1 kiló túró estére, 2 liter joghurt, néha kis gyümölcs, 8-10 tojás, 8-10 liter víz. Ez biztos h nem b_sz tönkre, és fogyni, izomtömeget növelni, erőfejlesztésre, egész napos szellemi fittségre, egészséges életmódra egyaránt megfelel.

Nekem ne mondd h te jól eszel...


A lényeg meg a folyamatos monoton mozgás ha fogyni akarsz... Lehet fogyni-alakot formálni focizással meg strandon bohóckodással, (röpiseknek pl. baromi jó seggük-lábuk van), meg kutyasétáltatással is, csak az nem tartós, 10x annyi idő mintha normális étrendel kardióznál, és néha letolnád a seg_ged egy konditerembe... Meg mellette izomtömeget is vesztessz az aerob mozgás miatt. Ennyi.


Kérdezőnek: végülis ahogy írták bármilyen mozgással lehet fogyni, jó alakot elérni hisz mindenhogy kalóriát égetsz, csak nem mindegy mennyi idő alatt, mennyi hulladék kaja mellett, meg milyen alakod lesz. Mert sztem pont a kutyasétáltatástól nem lesz jó alakod. :)

És bocs h eltértem a kérdéstől.

2010. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
80%

Pfff hát gyere nézz meg ha ennyire akarsz :D Nem vagyok testépítő alkat, de úgy sem nézek ki mint ahogy azt te leírod... 182cm-rel és 74 kg-mal és 6 kockával a hasamon...

És mit gondolsz, minden fiatalnak a mekis kaja a legjobb sültkrumplivbal? Én a mekisnél sokkal sokkal jobban szeretem az itthoni kajákat pl csirkelemm rántva csirkepörkölt... mondjuk csirkéből mindent minden mennyiséggel... húsos tésztákat, gulássuppét, jókis húsleveseket tésztákat mindent... és belefér 1-2x az a hamburger v a pizza havonta...

az pedig, hogy fizikai munkát dolgozol...:D egy pestinek az is fizikai munka, ha leviszi a szemetet... tudom, mert pl most ilyeneknek újítjuk fel a házát... én nyárimunka keretében... reggel 7-től du 4-ig... úgyohgy köszönöm nekem nincs időm se pénzem "egészségesen" táplálkozni, ahogy azt te írod... szeretem, ha vki ilyen k*rvaokos :)

2010. júl. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
27%

Előbb még azt írtad minden szart összezabálsz. Most meg már csak levesek meg csirke. Ezigen. :D Am. amit leírtál az se hulladék kaja, szóval ha vaóban azt eszed ne csodálkozz h nem hízol el, nem olyan roszak azok, igaz elég magas zsírtartalom.

Nem akarlak megsérteni, de 182 cm-el 74 kiló elég karcsú.

100kilós 70 éves néniek is kockás a hasa, csak van fölötte egy kis zsír. :)

Egészséges kajához meg nem kel sok pénz, abból apénzből amiből megveszed a havi egy pizád, 1-2 napg normálisan tudnál kajálni. Csirkemellet meg nem kirántod, hanem vízben megfőzöd, még tojást-lisztet se kell hozzá pazarolni, és nemlesz zsíros a húsod. Ennyit az anyagiakról...

Nem vagyok pesti, nem is hasonlítottam a felhozott pestiekhez senkit. Én is tanulok még, én is nyári melón vagyok, hol ez-hol az, de pl. egy erőemelő edzés, ketrecezés, 2 órás meccs utáni napon nem egyszerű még azt a szemetest sem megmozdítani.

2010. júl. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Bocs h szétoffoljuk a kérdésedet. :D
2010. júl. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
57%
Am. meg a kérdező nem hiszem h naponta kiló számra eszi a húst, rizst, túrót, joghurtokat, tésztákat, szóval nem hiszem h anyagilag akkora probléma lenne.
2010. júl. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
62%
Jó igen mr Terminátor :D Azt pedig h midnen szart összezabálok erre értettem, mert én nem olyan vagyok, hogy mindig pontosan kimérem, hogy ennyi és ennyi szénhidrátot, zsírt mittudomén mit eszem... hanem azt eszem, amit főznek és amihez ekdvem van! Kíváncsi lennék mit szólnál a színtiszta izom ( és nem díszizom mint amilyet növesztessz) ismerősömre, aki tényleg fizikai munkából él meg... úgy néz ki mint egy testépítő, de nem csak látszat, benne erő is van, és ha együtt dolgozunk mindig nevetünk h mennyit eszik, és hidd el nem úgy mint te...
2010. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
42%

Nemtom ráraknék fekpadon 120 kilót mennyit tolna vele, vagy lábgépen rápakolnál 300kilót, vagy húzzon bele mondjuk 10-et 150 kilóba, de ha nem jár kondiba 80-90 kiló is rászakad. Nem kell konditerembe járni, senkinek se kötelező,a nélül is lehet élni. De azt azért ne állítsa már senki, hogy aki nem jár kondiba, annak nagyobb a fizikuma, nyers ereje, mint egy olyan embernek aki világ életébe sportolt, kondizott.

Nem vagyok terminátor, ezt írtam, h ennyi aerob mellett nem lehet nagy izomtömeget fölszedni.


Annyi buta ember van, megint meg kell h védjem azokat akik kondiznak. Testépítőkön sincs díszizom, akik több 100ezer ft-os szteroidokkal növelik magukat, ami egészségtelen aláírom. Rajtuk is izom van, ugyan olyan izomszövet mint a te kislábujadon... Azokon van díszizom, akik szilikon alapú műanyagot nyomnak magukba (azaz szintol), de ők nem testépítők, nem is versenyezhetnek, ők ennek a sportákgnak a bohócai. És sajnos miattuk nézi le mindenki azokat, akik több évtizedes kemény edzéssel, és nagyon nagy mentalitással elértek egy nem mindennapi testalkatot. Egy bizonyos szint fölé valóban csak szterodiokkal lehet eljutni, de ahhoz tényelg pénz kell, és egy egész életet rá kell szánni.

A táplálékkiegészítők, tömegnövelők, fehérjeporok, multivitamin packok, aminósavak, stb. meg nem szteroidok! 1:1-ben az a kaja, amit a csirkében megtalálsz, csak ezeket tejből nyerik ki, por állagúra csinálják, és fele annyi hulladék van benne mint a csirkében.


Elhiszem h ismerősöd erős gyerek, természetüknél fogva vannak erősek, nagyobb darabok (nem zsírra gondolok). De ha lemenne konditerembe, vagy elkezdene vmi kontakt sportot (amcsi foci, box, ketrecharc, küzdősportok) hidd el még erőseb lenne. :) Konditerem nélkül büdös életbe nem lesz testépítő. :)

Összes ember, akit meglátsz az utcán, vagy a FIFA-ban, NBA-ben, MMA-ban, olimpián, és nagyobb darab mint az átlag, ők mind a konditeremtől nőlnek...

Hozzáteszem, h ne csak a testépítőket fikázzuk, a focista, a kosaras, az úszó, a síelő, mindeki doppingol, és mindenkit szteroidokkal tömnek az edzőik! Csak minden sportághoz más a kitűzött cél (focistánál a kitartás, nagy sprintek, kosarasnál nagy emelkedés, robbanékonyság, bunyósnál állóképesség, testépítőnél a minél nagyobb és szálkásabb izomtömeg, stb...). Mert olyan profi szinten, máshogy nem lehet. Bolt se tudott volna rekordokat döntögetni ha nem tömik minden szarral, a mezőny végén kullogott volna.

Tehát a testépítők sem doppingolnak többet a többieknél, nem fújják fel magukat, ez hülyeség. Ennyi erővel a focista meg felfutja magát, a bunyós meg felüti magát... :D

És nekik is megvan ugyan úgy grammra pontosan a szigorú étrend, minden sportolónak.


ÉS ahhoz h ne zabálj össze minden szart, nem kel kimérned grammra pontosan mindent, csak ha meglátsz vmi kaját, és látod rajta h ez nem jó, sok hulladékot, zsírt tartalmaz egyszerűen nem eszed meg. Ez is elég...

Te kajálásoddal ahogy írtad nincs gond, te nem eszel össze minden szart úgy mint egyesek.

2010. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
76%

Am. ez poén, látszik h magyarok vagyunk. :D Egy (feltételezem) lány megkérdezte h fogyjon, hogy legyen formás lába-feneke, és átmentem testépítésbe a szteroidokig.

Bocsi. :D

2010. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
46%

Te terminátor... te hogyan jutsz el az olimpiáig egy ilyen kérdéstől?:DDD

Én most rólad, v rólam átlag emberekről beszélek, nem oylanokról, akik világ életükben sportolnak... Imádom az ilyen embereket, akik megmagyarázzák h amit a testépítők szednek nem kox, nem szteroid meg egyéb... az étrendkiegészítő:)

De tudodmit? hagyjuk...

A kérdés feltevőjének pedig igen, fogsz tőle fogyni sokat! de ha pár nap után abbahagyod vissza is szeded... a feneked és a combod is feszes lesz, de ne várj csodát:)

Azt a pénzt pedig amit aerobicra és egyéb hülyeségekre költenéd azt költsd a gyerekeidre, v a szeretteidre, esetleg magadra :)

2010. júl. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!