Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyni szeretnék és van...

Hercegnöcske1993 kérdése:

Ha fogyni szeretnék és van leg magic gépem akkor azon ha mindennap csak azon "sportólok" akkor elérek vele valamit?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha engem kérdezel, a Leg Magic egy vacak. A lábad izmait megdolgozttatja, de nem olyan intenzíven, hogy fogyj. Max formál valamennyit a lábadon. Tudom, mit mondanak a reklámban, dehát ott mindent mondanak, amit hallani akarsz.

Ha fogyni szeretnél, valamilyen aerob mozgást kell végezned, futni, táncolni, aerobikozni, úszni, bringázni, és mellette egészségesen táplálkozni, kerülni a zsírt, cukrot.

2011. máj. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
leg magic szerintem csak kiegészítésnek jó. valami olyan sport kell amit napi 40-60 percig csinálsz és jól megmozgat (nem csak a lábizmodat) mondjuk futás/aerobik mellett jó kiegészítés.
2011. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kösszi:)
2011. máj. 6. 12:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Csinálj Rubint Réka tornát,garantált az eredmény(és garantáltan besz@rok az izomláztól,de rohadt jó érzés :D )!!


25/N

2011. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

vat iz "sportólok"?

jesszus

2011. máj. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"sportólok"... khmmm...


Röhely amit mondanak a TVshopokban, hogy egy fajta mozgással heti 5X5 percben akár a TV előtt az ember 35 kilót ad le 4 nap alatt.

Megdolgozza néhány lábizmodat ami látható is lesz rajtuk, de ha fogyni szeretnél akkor teljesebb mozgást kell végezni.PL futás, úszás, egyéb intenzív mozgás.

2011. máj. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Matty0513 válasza:

Leg Magic levezetésnek jó, vagy bemelegítésnek.Ha fogyni akarsz, akkor első körben a kajálást kell átgondolni.naponta testsúlykilogrammonként 1.5 g szénhidrátot és 3 g fehérjét kell enned.Evvel megizmosodsz és szálkásodsz, ha normális edzést is találsz mellé.

Én például már 3 hónapja csirkét és rizst eszem hétköznaponként.Persze nem kell neked is ez.A lényeg, hogy a szénhidrát bevitelt korlátoz.Én már nem eszem kenyeret.3 hónap alatt fogytam 10kgot, mellé az izomtömegem megmaradt,tehát szálkásodtam:) ennyit tudok ajánlani:)hajrá

2011. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves 10:07, csak gondoltam, szólok, hogy a "röhej" szó pontos "j". Szemmel láthatóan érdeklődsz a helyesírás iránt, íme egy új adalék.
2011. máj. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kösszi azokat a válaszokat amik még normálisak is:)
2011. máj. 12. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!