Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha sokat eszek (fehérjét,...

Ha sokat eszek (fehérjét, szénhidrátot) és mellette futók egy órát meg mellette mindennap fociedzésem van zsírból fogok fogyni és izomra pedig súlyosabb leszek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül. A foci és futás az jó, ettől formásabb leszel és jobb lesz állóképességet.
2011. ápr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak azért kérdem mert 182 centi vagyok 15 éves aztán télen koplaltam és 9 kilót vesztettem izomból.....most tömeget akarok növelni de ugy h ne legyek nagyon kigyurva de legyen súlyo és ne legyen rajtam zsír....erre mondanál valamit?
2011. ápr. 12. 17:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a problémám... híznom kéne, nagyon sovány vagyok, de egyben meg undorodom a gondolattól, hogy zsírpárnák legyenek rajtam. Máshogy viszont nem menne, mivel lány vagyok, és nem óhajtok csirkehúson meg tojásfehérjén élni és napi 3 órát erősíteni...


Amúgy szerintem így nem fogsz se fogyni, se hízni.

2011. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!