Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A futással fogok fogyni?...

A futással fogok fogyni? Mindennap futok kb.2,5-3 km-t. És feszes lesz tőle a combom meg a fenekem?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 09:43
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
58%

Szia :)

Én 12 éves korom óta rendszeresen, versenyszerűen futok,versenyszerűen így elég sok dolgot tudok róla. Alényeg annyi hogy a futás mellé még kellenek izomgyakorlatok is, mert alapjáratona futás zsírt éget de mindamellett aktív izommunka,így a hasat is dolgoztatja,tehát ahhioz hogy kardio mellet szép izmos feszes legyél különböző gyakorlatok kellenek :) Remélem segítettem valamit, viszont vigyázz mert a futás könynn fiussá teheti az alakodat

2010. júl. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
26%
Testnevelő és gyógytestnevelő tanár vagyok. Azt javaslom, hogy fordulj végzett testnevelő tanárhoz, vagy személyi edzőhöz személyi edzésterved összeállítása érdekében. A válaszok között akkora blődségek olvashatók, hogy bele fogsz zavarodni. Az edzéselmélet egy rendkívül komoly tudományág, fordulj szakemberhez, meg fogja érni.
2010. aug. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
75%

Futás tényleg nem a legalkalmasabb a fogásra nem hülyeség amit itt írkálnak páran. Ink vmi könyebb mozgás de sokáig, aki fogyni akar nem kell megszakadnia.


Ha valakinek már szakemberhez kell foprdulnia azért mert fogyni akar és akkora láma h egyedül nem megy mert lusta kardiózni heti 3-4 alkalommal és tömi magába a szalonnát meg kenyeret az gáz. Ott már vannak bajok...

Látom ment a vita megint fikázták a testépítőket. A tápkieg nem koksz, a koksz a szteroid. Az is csak arra jó h gyorsabban több fehérjét hasznosítassza segítségével aból amit megeszel. A "felfújópor" alias fehérje, tömegnövelő amit por formájában lehet kapni lehet nem akkora hulladék szar mint amit te megveszel a boltba mint étel nem beszélve a gyorskajáldákról amik 100%ban haszontalan kajákat kínálnak. Ha megveszed a nomrális "felfújóport" attól csk minőségi alapanyaghoz jut a szervezeted, ugyan ahhoz a szénhidráthoz fehérjéhez mint ami a húsban burgonyában rizsben található.

De vannak persze akik ezt sosem fogják fel és inkább isszák a szintén porból készült üdítőket tejet stb... én azért elgondolkoznék h akkor most h is van ez?

2010. szept. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:

Régi a kérdés de leírom a véleményem. Én egyik nap 1 órát edzek a szobámban közbe nézem a tv-t. :) Felülések, súlyzósás különböző módon. Gugólás, vádligyakorlatok, fekvőtámasz, lábgyakorlatok. Következő nap pedig futás. 20 perc alatt 4km. Fontos hogy lassan szóval csak kocogás, mert akkor égetsz zsírt. Reggeli nagyon fontos. Aki a reggelit kihagyja pl. 2naponta vagy 10-11 kor eszik az régen rossz. 6-9 között kell regelizni sok zölséggel ha lehet valamit korpáskeksz vagy teljeskiörlésű kenyér,zsömle, kifli az már mindegy. Aztán ebéd. Este egy szenyó meg valami gyümölcs. 5-6kor. 5-6 után nem egyél nagyon semmit. Érdemes reggel és ebédkor is meleg teát inni mert a hideg italok egyből megkötik a zsírt. Ezt a kínaiak már legalább 1000 éve így csinálják. Ez az egyik oka hogy nincsenek elhízva. A másik meg hogy sok halat esznek amibe sok a fehérje, nuku szénhidrát. Szóval jó a futás de kell más is amit otthon is meglehet csinálni. A lényeg hozzá hogy a táplálkozási szokásokat is meg kell változtatni de olyan módon ami neked is jó.


Itt egy oldal ami leírja mibe mennyi fehérje,szénhidrát és zsír van. Egyértelmű hogy minnél kevesebb szénhidrát és zsír legyen benne. Aztán te el lehet dönteni hogy készited el.


[link]

2011. máj. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Maxpayne0921 válasza:
100%

Ennyi agytrösztöt egyhelyen még nem láttam :) na akk itt az élő példa azaz én :)

2 éveel ezelött kb.

Az orvosok lehetetlennek látták azt a dolgot hogy én 14 évesen 100 kg rol lefodjak 14 évesen a vérvételene több csilagg volt a papiromon mint némelyik öregebb embernek

Na 2 éve elhatároztam magam arra ogy futok :) orvos javaslatára és én 1 év alatt leadtam 30kg ot valamennyit fejlödött a melizmom kocka hasam lett és olyan vádlim amin csodálkoznak az emberek meg az orvosok mert 100kg rol fogytam le :)

Ugyhogy itt van tessék ez a tévhit amiket ti állitotok nem lehet fogyni futással hülyeség :) napi 90 percet futottam megállás nékül és orvosi bizonyosság hogy 30 perc után elkezd a test zsirt égetni 1 ora futással 500-600 kcal-t tudsz levinni a testedről mondjuk 30 napot futsz és másfél orát mindenn nap

30x 700 kcal= 21000 kcal ami körülbebül bele esik a 3-4 kg fogyásshoz de itt nem csak fogyáson van a lényeg amint ovlassátok az a 3-4 kg nem sok :D de hidd el ugy fog látszani mintha 10 kg ot fogytál volna mert a hasfalrol eltünik egy bizonyos zsirréteg elöbukkanak a kockák a segg feszesebb lessz sokkal és hiába van ez hogy nem lehet feszesebb tőle dehogynem lehet tőle minden honap után minden futás után feszül a bőr na ennyit akartam egy 17 éves srác voltam :)

2014. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Utolsó, abból a 30 kilóból 10 kiló zsír, 10 kiló izom, 10 liter víz.

Izom és jelentős vízveszteség nélkül, heti 1 kilót lehet fogyni kb. Ha normálisan diétázol, meg nem futással akarod elérni azt amit, 30 kilót ~fél év-7hónap alatt le lehet dobni, csupán zsírból.

Senki nem mondta itt, hogy futással nem lehet fogyni. Lehet, csak van ami annál hatékonyabb, és kevésbé megy a tömegvesztéshez.

Persze ha úgy kezdtél neki, hogy alapból nem volt izomtömeg amiből veszítsél, előfordulhat, hogy még izmosodtál is tőle minimálisan.

2014. febr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
A futás nem kardió? :DDDD ez igen
2017. máj. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Gyümölcstől hízni....oké.

Mutasson már nekem valakit, aki pl. almától lett kövér disznó :D

2023. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!