Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Minimum és maximum mennyi...

Minimum és maximum mennyi kalória fér bele a diétázásba egy nap? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni pár kilót, viszont sajnos csak két hetem van rá. Találtam a neten rengeteg olyan fogyókúrás tervet ami által hetente több mint egy kilót le lehet adni. Az egyik ilyen diéta 900 kalóriából áll egy nap, illetve minden vélemény szerint működik. Az osztálytársam is ezt a diétát csinálta egy hétig és 6 kilót fogyott, és még egy év után sem hízta vissza. Ki szeretném próbálni, de félek hogy több kárt csinálok mint hasznot stb. Most 165 cm és 53 kg vagyok és a célom 50 kg lenne. Nem kevés ez a kalóriamennyiség egy napra? Ha nem ezt a diétát követem akkor hány kalóriát ehetek és kell ennem egy nap hogy ilyen kevés idő alatt elérhessem a célom? Tudom nem egészséges ilyen kevés idő alatt ennyit fogyni de most nagyon úgy tűnik hogy muszáj. A legtöbb hatásos diéta amit találtam Versatile Vickytől van, ezek közül is a 900 kalóriás ‘egg diet’ (tojás diéta) és a mostani nyári diétája van fontolóra véve.

2019. aug. 7. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
1200 kcal alatt koplal a szervezet.
2019. aug. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engedd is el.
2019. aug. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 900 nagyon kevés, 1200-zal próbáld! De miért olyan fontos az a mínusz 3 kiló 2 hét alatt? Mivel alapból is normál súlyod van, nagyon nem ajánlatos 2 hét alatt ennyit fogynod, ez csak jojo effektust szülne. Talán versenyhez mérnek? Bár nem hiszem, akkor többet tudnál ezekről. Egészséges szervezet normál esetben fél-1 kilót tud leadni 1 hét alatt. Ha nem vagy gyorsan fogyó típus, nehezen fog több lemenni. Barátnőd gondolom kicsit húsosabb alkat volt, akkor előfordulhat extrém fogyás extrém kalóriamegvonástól.
2019. aug. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

900 kalória, jó nagy hülyeség. Amúgy annak a 6 kilónak amit àllítólag az osztàlytàrsad lefogyott, a nagy része víz. Esélyes hogy ebben a formàban kamu is. 1 hét alatt lehetetlen egészséges módon testzsírból 6 kilót lefogyni. Ha fogyott is , tuti nem ennyi idő alatt.

És igen, a koplalàs kàros.

2019. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a "hat kilót egy hét alatt" maximum úgy lehetséges hogy elsején felállt a mérlegre egy jó kiadós ebéd meg egy zsugor víz után ruhában meg telefonnal/kulcssal/pénztárcával a zsebében, mutatott 76 kilót (amiből 2.5 kiló a ruha meg a cuccai) koplalt egy hétig, kipisilt meg kimosott mindent odabentről, kiizzadta a vizet valamilyen mozgástól napközben, hetedikén meg ráállt meztelen a mérlegre reggel éhgyomorra, és akkor mutatott 70 egész valamennyit, és elkönyvelte 6 kilónak


Egészséges úton, úgy hogy hidratált is maradj, 0.8 kilót érdemes fogyni egy hét alatt: lassú, de én is ilyen tempóban haladtam a nyáron úgy hogy mellette mindig itt volt a víz is (szénsavmentes)


Mérni pedig mindig úgy kell, hogy reggel az első feladat legyen elmenni WC-re, kiüríteni mindent ami még bent lehet, és teljesen ruha meg minden nélkül

2019. aug. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!