Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Jól becsülhettem meg ennek ez...

Jól becsülhettem meg ennek ez ételnek a kalóriatartalmát? Vagy mennyi kalória lehet benne?

Figyelt kérdés

660 kalóriånak becsültem, szerintetek reális?

Túrós tojásrántotta 5 tojásból és kb. 350 gramm zsírszegény túróból, benne egy kicsi darab szalonna (kb.egy hüvelykujjnyi darab, bocsi hogy így írom) felkockázva, és egy 1 kilós párizsinak a vége (kb.3 vastag szelet) felkockázva. Az egész másfél ék.étolajon megsütve. Ennek nem egészen a felét ettem meg, mondjuk a 40-45%-át. A hátramaradt zsiradékon sütött egy darab virslit ettem hozzá, és egy paradicsomot. Szerintetek reális a 660 kcal?


2020. febr. 1. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

5 db tojás 372 kcal

350g túró 273 kcal

3 szelet párizsi 142 kcal

1,5 ek étolaj 159 kcal


Eddig 946 kcal a szalonnát még nem is számítva


1 db virsli 125 kcal


Szóval szerintem jóval több, mint amit saccoltál.


De ha kalóriákat akasz számolni, akkor nem saccolgatni kell hanem lemérni pontosan és kiszámolni, mert a saccolás madjnem minden jóval kevesebb, mint a valóságban..

2020. febr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor akarod mondani jóval kevesebb, mint amennyit saccoltam, nem? becslésnél inkább felfelé szoktam kerekíteni, de azért elég pontosan megadtam az arányokat. Akkor ez olyan 450, nagyon maximum 500 kalória lehet. Köszönöm a válaszod!
2020. febr. 1. 16:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem jóval kevesebb, mert a szalonnát nem számoltam - mivel nincs súlya, emellett az összes olajat is megetted, ami szintén jócskán felfelé viszi az egészet.

De ha feltétlen át akarod magad verni, akkor azt számolsz, amit akarsz!

2020. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De, attól még 660 kalóriánál ez jóval kevesebb lesz. Szerintem te úgy vetted, mintha az egészet megettem volna, vagy csak nem tudsz számolni :) Mindig inkább felfelé kerekítek, ezért is jött ki a 660, inkább többnek higgyem, mint kevesebbnek.
2020. febr. 1. 19:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan 400-450 kalória lesz, 660 tényleg irreálisan sok rá.
2020. febr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!