Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tényleg ennyire kevés kalória...

Tényleg ennyire kevés kalória van a rizsben?

Figyelt kérdés
Ritkán eszek,ma viszont megkívántam a rizst. Lemértem szárazon 100 grammot, az 370 kalória. Gondoltam zöldséggel megcsinálva lesz 500 kalória, pont jó ebédre. De amikor megfött a rizs rájöttem hogy ennek a felét sem bírom megenni, plane ha ugye még jön hozzá a zöldség. Szóval kb 40-50 g (száraz) rizst ettem meg ami csak kb 150-200 kalória. (Plusz 50 g zöldség). Ez nekem olyan kevésnek tűnik.
2020. febr. 7. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi van benne, igen.
2020. febr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van, de ugyanez érvényes a tésztára is, az is megföve akkora adag, hogy a 100-nak legfeljebb a felét lehet egyszerre megenni.
2020. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát szerintem gyakrabban fogok rizst enni :D
2020. febr. 7. 14:16
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Valoban ennyi, de kb az egesz szenhidrat. Senki sem magatol a kaloriatol hizik, nem mindegy, hogy milyen annak az X kalorias etelnek az osszetetele. Nem megyek sokra egy fel tal tesztaval hiaba “elviselheto” a kaloria tartalma, ha amugy hemzseg a szenhidrattol, abbol is a gyorsan felszivodotol.
2020. febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!