Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha a lecsót kókuszolajjal és...

Ha a lecsót kókuszolajjal és kolbász nélkül készítem el, akkor úgy lehet enni nagyobb mennyiségben, hogy beleférjen a diétába? Kb. mennyi lesz benne a kalória?

Figyelt kérdés
2020. júl. 3. 21:02
 1/4 anonim válasza:
50%

Kókuszolaj is felesleges hozzá. Én évek óta egy csöppnyi vízzel kezdem a hagymát fonnyasztani, aztán minden annyi levet enged magából, hogy semmi sem kell alá. Kolbász helyett meg tegyél bele virslit, hogy azért valami hú legyen benne!

kalória meg annyi lesz benne, amennyi a hozzáadott alapanyagok kalóriáinak az összege.

[link]

2020. júl. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kókuszolaj ugyanannyi kalória van, mint a többi zsiradékban. De egyébként persze, lehet enni. Ha nem teszel bele kolbászt, szalonnát, virslit, tojást, meg minden hülyeséget, akkor egy diétás étel.

Én mindig is így készítettem, mert sokkal finomabb.

2020. júl. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden belefér a diétába, csak megfelelő adagot kell szedni.

A kalória számoláshoz a kalóriabázis appot ajánlom.

Kiszámolja a saját receptjeidet, megadod az adagot és máris látod mi mennyi

2020. júl. 4. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3-asnak van igaza, minek sanyargatod magad, illeszd be a programodba és ennyi. nyilván ne egyél minden nap kolbászt, de nem kell mindent "mentesre" csinálni, így csak azt éred el, hogy rövid úton megunod az egészet.
2020. júl. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!